Lipofilling z ADIVIVE - przeszczep komórek tłuszczowych

Innowacyjny Lipotransfer z komórkami macierzystymi - hipoalergiczne modelowanie ciała i twarzy - naturalny efekt wypełnienia na lata

Efekty:

Natychmiastowe wymodelowanie ciała i wypełnienie ubytków – przeszczepiane są wartościowe, najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu;

Naturalny efekt liftingu ciała – eliksir młodości trwale uzupełnia zaniki tkanki tłuszczowej związanej z wiekiem;

Jędrniejsze ciało – dzięki drugiemu życiu komórek tłuszczowych, które unaczyniają się w nowym miejscu i stymulują regenerację skóry; 

Korygowanie blizn zanikowych – własny tłuszcz doskonale wypełnia ubytki;

Młodsze ciało nawet u alergików! – nie ma ryzyka nietolerancji i alergii na własną tkankę.

Wskazania:

Wskazania na ciało

  • utrata jędrności biustu w wyniku starzenia się skóry lub karmienia piersią,
  • utrata jędrności skóry dłoni,
  • chęć poprawienia kształtu pośladków,
  • uzupełnianie ubytku tkanki po wypadkach i zabiegach chirurgicznych.
     

Inne wskazania

zabieg1631827572
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

O zabiegu

Lipofilling z Adivive – odmładza ciało

W skórze wraz z upływem lat na całym ciele dochodzi do miejscowych zaników tkanki tłuszczowej, podczas gdy w innych miejscach tłuszczu pojawia się za dużo i bardzo trudno jest pozbyć się go z tych obszarów. Zaniki są szczególnie widoczne na dłoniach, szyi, okolicy dekoltu oraz na ramionach.

Lipofilling (inaczej lipotransfer, przeszczep tkanki tłuszczowej) to zabieg, który przy pomocy urządzenia Adivive, pozwala pobrać tkankę tłuszczową tam, gdzie jest w nadmiarze, przefiltrować i przeszczepić ją w inne miejsca czy ubytki. Przeszczep tkanki tłuszczowej najczęściej wykorzystywany jest w celu wypełniania z naturalnym efektem i modelowania takich partii ciała, jak biust, pośladki, dłonie oraz twarz.

Lipofilling i liposukcja Vaser Lipo

Przeszczep tkanki tłuszczowej często przeprowadzany jest razem z liposukcją ultradźwiękową Vaser Lipo. Dzięki Vaser Lipo i lipofillingu z Adivive w kilka godzin można wymodelować perfekcyjnie sylwetkę i zrobić przeszczep wypełniający wybrane okolice. Dzięki połączeniu zabiegów odessana podczas małoinwazyjnego zabiegu Vaser Lipo niezwykle wartościowa tkanka tłuszczowa nie marnuje się.

Innowacyjna technologia Vaser Lipo, w odróżnieniu od klasycznej liposukcji, nie powoduje „szarpania” tkanki tłuszczowej podczas jej usuwania. Tkanka tłuszczowa jest delikatnie rozpuszczana i wypłukiwana, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości, niezbędne do skutecznego lipofillingu.

Adivive - Eliksir Młodości dla ciała

Urządzenie Adivive przygotowuje tkankę tłuszczową do przeszczepu. Adivive eliminuje stare i słabe komórki tłuszczowe oraz zanieczyszczenia, które wpływają negatywnie na zdolność przyjęcia się przeszczepu. System Adivive wybiera do przeszczepu najbardziej wartościowe i młode komórki tłuszczowe, bogate w komórki macierzyste, które zaczynają dobrze funkcjonować w nowym środowisku.

Lipofilling jest bezpiecznym zabiegiem. Pobrany materiał to własne komórki, które nie powodują odrzucenia ani uczuleń nawet u alergików. Technologia Adivive jest pierwszym na świecie systemem do separacji  tkanki tłuszczowej, który otrzymał amerykański certyfikat - atest bezpieczeństwa amerykańskiej FDA (Agencji Żywności i Leków).

Lipofilling z Adivive - o zabiegu

Lipofilling wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i pacjent od razu po zabiegu może prowadzić zwykły tryb życia. Zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej z pomocą Adivive jest małoinwazyjny i w pełni sterylny.

Tłuszcz pobierany jest przy pomocy specjalnej strzykawki z okolic kolan, brzucha lub wewnętrznej części ud. Aby znieczulić i zmniejszyć krwawienie w tę okolicę kaniulą podawany jest specjalny płyn, który obkurcza naczynia krwionośne. Następnie tłuszcz odsysany jest przy pomocy kaniuli osadzonej na strzykawce.

Lipofilling z Adivive – modeluje ciało na lata

Komórki tłuszczowe z komórkami macierzystymi stanowią wysokiej jakości Eliksir Młodości, który precyzyjnie modeluje twarz i ciało, a także odżywia i odmładza skórę. Młode komórki tłuszczowe unaczyniają się w nowym miejscu i świetnie się do niego adaptują. Te witalne komórki tłuszczowe wraz z macierzystymi mają zdolność do odnawiania się przez podział, co motywuje skórę do odtworzenia własnej tkanki, jej regeneracji i uzupełnienia ubytków. 

Lipofilling to niezwykle skuteczny zabieg o długotrwałym działaniu. Około 80% tkanek pozostaje na stałe w nowym miejscu i tu zaczyna drugie życie. Ta właściwość umożliwia uzyskanie trwałych efektów na lata i nie ma konieczności częstszego powtarzania zabiegów.

Przeciwwskazania

  • nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi, 
  • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna), 
  • zakrzepica w wywiadzie,
  • infekcje skóry.

Cennik

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę...

Ulthera - spektakularny, niechirurgiczny lifting twarzy

System Ulthera - rewolucja w odmładzaniu bez skalpela twarzy, szyi, dekoltu Napięta i podniesiona skóra – zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, szyję, linię żuchwy i podbródek; Wyraźnie młodszy wygląd – regeneracja włókien kolagenowych...