Ulthera - spektakularny, niechirurgiczny lifting twarzy

System Ulthera - rewolucja w odmładzaniu bez skalpela twarzy, szyi, dekoltu

Efekty:

Napięta i podniesiona skóra – zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, szyję, linię żuchwy i podbródek;

Wyraźnie młodszy wygląd – regeneracja włókien kolagenowych likwiduje nawisy skórne i zwiotczenia, m.in. opadające powieki i kąciki ust;

Precyzyjne modelowanie twarzy – kontrola w USG warstw skóry pozwala dokładnie wyemitować ultradźwięki na właściwą głębokość skóry;

Wystarczy jeden zabieg – zadowalający efekt, widoczny po 1 zabiegu, dzięki bezpiecznej stymulacji do długotrwałej produkcji nowego i ulepszonego kolagenu;

Coraz ładniejszy wygląd przez 3 miesiące – efekty pojawiają się stopniowo i utrzymują się do kilku lat.

Wskazania:

  • opadające czoło i powieki,
  • obniżone brwi,
  • nadmiar skóry powiek górnych,
  • opadająca skóra policzków,
  • głębokie fałdy nosowo-wargowe,
  • opadający zwiotczały podbródek,
  • zanik linii żuchwy,
  • opadające kąciki ust,
  • wiotkość skóry szyi,
  • zmarszczki na dekolcie.
zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

VIDEO

O zabiegu

Ulthera – lifting ultradźwiękami

Najnowsze urządzenie do nieinwazyjnego liftingu skóry pozwala uzyskać efekty porównywalne z liftingiem chirurgicznym. System Ulthera pozwala dokładnie wyemitować ultradźwięki na właściwą głębokość tam, gdzie są potrzebne. Jest to możliwe dzięki monitorowi USG i kontroli obrazu warstw skóry na głębokość do 8 mm. Zabieg przeprowadzany jest poniżej powierzchni skóry, bez naruszania tkanek naskórkowych.

Lekarz ma do dyspozycji kilka głowic o różnej częstotliwości i głębokości, w zależności od obszaru zabiegowego. System Ulthera poprzez wizualizację tkanki podskórnej, precyzyjnie dostarcza skoncentrowaną falę impulsów ultradźwiękowych do tkanek twarzy oraz innych partii ciała. Zabieg na twarz i szyję wyzwala naturalną odpowiedź organizmu, skutkując produkcją nowego i ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę. Regeneracja włókien kolagenowych pomaga skórze powstrzymywać efekt grawitacyjny, czyli opadanie skóry.

Ulthera – nieinwazyjny lifting twarzy

Ulthera pobudza tzw. fibroblasty (komórki w skórze) do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu zmniejszają się narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, linię żuchwy i podbródek. Ponadto ujędrnia szyję oraz likwiduje opadające powieki i kąciki ust, zapewniając wyraźnie młodszy, odświeżony wygląd.

Jeden zabieg jest wystarczający, aby osiągnąć zadowalający efekt – może to być zabieg na jednym lub dwóch poziomach głębokości, w zależności od stanu skóry poddawanego zabiegowi i od celów terapii. Efekty pojawiają się stopniowo w ciągu 3 miesięcy od wykonania zabiegu i utrzymują się do kilku lat.

Ulthera – bezbolesny lifting:

Czas trwania zabiegu wynosi 20 minut - 2 godzin. Przez kilka sekund odczuwany jest niewielki dyskomfort, który można pół godziny wcześniej zneutralizować środkiem przeciwbólowym.

Zastosowanie systemu Ulthera nie wymaga rekonwalescencji, pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych zajęć. Po zabiegu pojawia się jedynie łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż 1 - 2 godziny.

Ulthera – lifting dla wymagających

Ulthera to jedyne urządzenie przeznaczone do liftingu skóry, którego efekty są porównywalne do liftingu chirurgicznego. Inne technologie takie jak na przykład Thermage, służą ujędrnianiu skóry, czyli jej zagęszczaniu i nie potrafią zlikwidować w tak dużym stopniu nadmiaru skóry, z którym doskonale radzi sobie system Ulthera.

Zabieg Ulthera przeznaczony jest dla osób po 30. roku życia, które widzą już pierwsze oznaki starzenia oraz dla osób starszych, u których podczas wykonywania zabiegu stosuje się inne parametry adekwatne do wieku i stanu ich skóry. Ulthera stosowana jest również w celu wyszczuplenia twarzy.

Ulthera - niezwykle bezpieczny lifting

Wprowadzenie urządzenia Ulthera do użytku, poprzedzono licznymi badaniami klinicznymi przeprowadzonymi w renomowanych ośrodkach: University of California w San Diego, Massachusetts Eye and Ear Infirmary, Harvard Medical School, Wellman Center for Photomedicine w Massachusetts General Hospital.

Badaniu poddano ponad 1000 pacjentów na całym świecie. Wykazało ono znakomity profil bezpieczeństwa i znaczące, powtarzalne rezultaty zabiegu Ulthera. Badania kliniczne nie pokazały żadnych, opóźnionych w czasie problemów z nerwami lub naczyniami.

Potwierdzeniem bezpieczeństwa i unikalności systemu Ulthera jest uzyskanie w 2009 roku certyfikatu FDA “de novo”. Procedura „de novo” wskazuje, iż obecnie na rynku nie ma podobnego urządzenia. Ulthera otrzymała także European Certificate of Conformance (CE Mark) w 2008 oraz certyfikat Health Canada w 2009 roku.

Przeciwwskazania

  • otwarte rany,
  • zmiany chorobowe twarzy,
  • zmiany trądzikowe,
  • stenty metalowe,
  • implanty mechaniczne,
  • wszczepione urządzenia elektroniczne,
  • ciąża,
  • okres karmienia,
  • padaczka.


Implanty stomatologiczne nie stanowią przeciwwskazania do wykonania zabiegu Ulthera.

Formularz kontaktowy

Cennik

Twarz + podbródek 8 000 zł
Twarz + podbródek + szyja 9 500 zł
Twarz + podbródek + szyja + dekolt 11 000 zł
Policzki 5 000 zł
Podbródek 2 500 zł
Kurze łapki 800 zł
Okolica wokół oczu (z uniesieniem brwi) 2 500 zł
Powieki dolne 600 zł
Powieki górne (z uniesieniem brwi) 1 200 zł
Powieki dolne + górne (bez brwi) 1 200 zł
Okolica ust 2 000 zł
Szyja 2 500 zł
Dekolt 3 000 zł

Podobne zabiegi

Innowacyjny Lipofilling - alternatywa dla sztucznych wypełniaczy 

Bezpieczny przeszczep komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi - naturalny lifting twarzy Natychmiastowe wypełnienie fałdów i zmarszczek – przeszczepiane są najbardziej wartościowe i najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ze zmianą objętości – eliksir młodości z...

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę...