Medycyna estetyczna - Najczęściej wybierane zabiegi

Blefaroplastyka powiek górnych

Blefaroplastyka to delikatna i zarazem skuteczna metoda korekty powiek górnych, która przynosi satysfakcjonujące rezultaty w postaci odmłodzenia okolic oczu. Polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z górnej powieki. Oczy wyrażają emocje i przykuwają uwagę. Dla wielu osób istotne jest zatem, aby zachować ich świeży i młodzieńczy wygląd przez długi czas. Przyczyną zwiotczenia skóry wokół oczu jest naturalny proces starzenia się skóry, który zmniejsza elastyczność tkanki łącznej. Celem zabiegu nie jest modyfikacja wyglądu Pacjenta, ale uczynienie go świeższym, młodszym i bardziej wypoczętym. Lifting powiek górnych w Skin Laser Lubelscy to bezpieczeństwo i satysfakcjonujące efekty.

Czytaj więcej
Blefaroplastyka powiek górnych

Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

Postępujące procesy starzenia, ekspozycja na promieniowanie UV, nieodpowiednia dieta a nawet zanieczyszczenia powietrza to jedne z głównych przyczyn powstawania zmarszczek i innych oznak starzenia. Resurfacing Renuvion to przełomowa technologia, która zmienia podejście do resurfacingu i oferuje nowe perspektywy odnowy skóry. To jedna z najbardziej zaawansowanych procedur dostępna tylko w wybranych klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na całym świecie. Już dziś możesz skorzystać z tego innowacyjnego zabiegu w celu uzyskania nowej skóry w klinikach Skin Laser Lubelscy.

Czytaj więcej
Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

ATR – naturalny wypełniacz

Wypełnianie skóry za pomocą ATR, to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem naturalnego i przyjaznego dla organizmu materiału, pochodzącego z osocza krwi samego pacjenta. Dzięki temu jest nie tylko wysoce skuteczny, ale również w pełni bezpieczny, ponieważ eliminuje ryzyko wywołania alergii czy odrzucenia materiału wypełniającego przez organizm. Dodatkowo zawarte w płytkach krwi czynniki wzrostu mobilizują własne komórki skóry do regeneracji i odbudowy, dzięki czemu przez miesiące można cieszyć się efektem wypełnionych zmarszczek.

Czytaj więcej
ATR – naturalny wypełniacz

Sonoqueen - niechirurgiczny lifting twarzy

Sonoqueen to zabieg, dający spektakularne efekty wielowymiarowego liftingu, poprawy napięcia i wygładzenia skóry. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji technologii HIFU, proces przebudowy odbywa się w głębokich warstwach skóry i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Czytaj więcej
Sonoqueen - niechirurgiczny lifting twarzy