Plastyka powiek górnych i dolnych

Blefaroplastyka to delikatna i zarazem skuteczna metoda korekty powiek górnych, która przynosi satysfakcjonujące rezultaty w postaci odmłodzenia okolic oczu. Polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z górnej powieki.

Oczy wyrażają emocje i przykuwają uwagę. Dla wielu osób istotne jest zatem, aby zachować ich świeży i młodzieńczy wygląd przez długi czas. Przyczyną zwiotczenia skóry wokół oczu jest naturalny proces starzenia się skóry, który zmniejsza elastyczność tkanki łącznej. Celem zabiegu nie jest modyfikacja wyglądu Pacjenta, ale uczynienie go świeższym, młodszym i bardziej wypoczętym. Lifting powiek górnych w Skin Laser Lubelscy to bezpieczeństwo i satysfakcjonujące efekty.

Efekt po blefaroplastyce powiek górnych

Korekta powiek górnych ma za zadanie poprawić wygląd górnych powiek, a tym samym odmłodzić kontur oka poprzez eliminację nadmiaru skóry. Blefaroplastyka ma na celu:

 • przywrócenie prawidłowego funkcjonowania powieki,
 • przywrócenie właściwego konturu oraz kształtu powiek,
 • odmłodzenie okolic oczu i nadanie młodszego wyglądu
 • nadanie efektu tzw. „otwartego oka”

Blefaroplastyka wykonywana jest jednak nie tylko w celu osiągnięcia efektów czysto estetycznych. Bardzo często pacjenci decydują się na lifting powiek górnych, ze względu na wskazania medyczne. Zabieg ten pozwala bowiem zlikwidować przepukliny tłuszczowe oraz poprawić kantopeksję, czyli ustawienie kąta bocznego oka.

Rezultaty blefaroplastyki można oceniać po upływie 4 - 6 tygodni, ponieważ tyle czasu potrzeba, aby tkanki odzyskały swoją pierwotną elastyczność, a blizny stały się niewidoczne.

 

Efekty zabiegów

O zabiegu

O zabiegu plastyki powiek górnych

Z wiekiem skóra powiek staje się cieńsza i opadająca, traci jędrność, a przez to odrywa się od leżącej pod nią warstwy spodniej i zaczyna zwisać. Z powodu wiotczenia może tworzyć się niepożądany nadmiar skóry. Tego procesu nie można zatrzymać, jednak można wyeliminować jego skutki. Rozwiązaniem jest blefaroplastyka.

Blefaroplastyka polega na usunięciu nadmiaru skóry z okolicy oczu. W przypadku korekty powiek górnych chirurg dokładnie naciąga na powiekę ilość skóry do usunięcia. Następnie wykonuje nacięcie i usuwa pasek skóry. Dodatkowo eliminowany jest również nadmiar tkanki tłuszczowej tejże okolicy. Po zabiegu drobne naczynia krwionośne są kauteryzowane, a nacięcie zszywane. Blizna znajduje się w naturalnym fałdzie górnej powieki, dlatego jest praktycznie zupełnie niewidoczna.

Prawidłowo wykonana plastyka powiek to jednak coś więcej niż tylko usunięcie niepożądanego fragmentu skóry. Doświadczony lekarz powinien z niezwykłą precyzją oszacować ilość skóry do wyeliminowania i usunąć tylko część gwarantującą optymalny efekt. Wycięcie zbyt dużej ilości skóry, może uniemożliwić pacjentowi zamknięcie oczu. Ogromne znaczenie mają tutaj kompetencje, a przede wszystkim doświadczenie chirurga.

Opinie naszych pacjentów

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Blefaroplastyka – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Wskazaniem do przeprowadzenia blefaroplastyki są przede wszystkim pierwsze oznaki zachodzących zmian w wyglądzie skóry wokół oczu na skutek starzenia. Plastyka powiek górnych zalecana jest także pacjentom, u których zdiagnozowana została tak zwana przepuklina tłuszczowa, spowodowana zwiotczeniem przegrody przedczołowej. Zabieg dedykowany jest także kobietom i mężczyznom, którym wiotka skóra ogranicza pole widzenia.

Blefaroplastyka to obecnie najskuteczniejsza metoda korekcji powiek górnych. Inne zabiegi estetyczne, korygujące wygląd skóry wokół oczu, takie jak HIFU, czy laseroterapia mogą okazać się nieskuteczne w przypadku, gdy konieczne jest usunięcie dużego nadmiaru skóry.

Jakie są przeciwwskazania?

Przed przystąpieniem do zabiegu należy odbyć konsultację z lekarzem, podczas której na podstawie oceny skóry i zebranego wywiadu, zostanie zakwalifikowany do przeprowadzenia zabiegu. Do ogólnych przeciwwskazań zaliczamy:

 • choroby wątroby,
 • choroby nerek,
 • niewyrównane choroby tarczycy,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • cukrzyca,
 • choroby serca,
 • choroby skóry.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak należy się przygotować do zabiegu?

W klinikach Skin Laser Lubelscy, proces leczenia poprzedza konsultacja lekarska, która ma na celu zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu. Podczas wizyty u wykwalifikowanego lekarza przeprowadzany jest wywiad medyczny. Lekarz sprawdza kondycję powiek w celu wykrycia wszelkich nieprawidłowości mogących stanowić przeciwwskazanie do zabiegu. Na podstawie zgromadzonych informacji kwalifikuje pacjenta do blefaroplastyki, jednocześnie udzielając wyczerpujących wskazówek w zakresie przygotowania do zabiegu.

Szczególnie istotne jest, aby na 10 dni przed zabiegiem pacjenci podjęli pewne działania mające na celu wyeliminowanie zaburzeń krzepnięcia krwi. Przede wszystkim ważne jest zrezygnowanie z przyjmowania leków zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna). Zdecydowanie zaleca się także rzucenie palenia 10 dni przed i tydzień po zabiegu. Nikotyna może bowiem stanowić przyczynę opóźnienia procesu gojenia.

Przed zabiegiem należy wykonać podstawowe badania laboratoryjne:

 • morfologia,
 • CRP,
 • APTT i INR,
 • sód,
 • potas,
 • kreatynina,
 • glukoza,
 • beta-HCG (w przypadku kobiet).

Wyniki badań należy dostarczyć najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zabiegu osobiście do jednej z naszych klinik w Katowicach lub Bielsku-Białej, albo drogą elektroniczną na adres mailowy: klinika@skin-laser.pl. Badania można wykonać w dowolnym laboratorium, jednak pacjenci Skin Laser Lubelscy mają możliwość skorzystania z 20% rabatu w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Osoby zainteresowanie pakietem promocyjnym, zapraszamy do kontaktu z rejestracją naszej kliniki.

Okres rekonwalescencji

Po zabiegu skóra powiek jest zszywana przy pomocy cienkich szwów, które zostają usunięte 7 dni po zabiegu. Przez krótki czas blizny mogą być delikatnie zaczerwienione. Po kilku dniach staną się jednak zdecydowanie bledsze, a po około 7 dniach można je przykryć makijażem. Zaleca się, aby pacjenci po zabiegu jak najwięcej odpoczywali i unikali gwałtownego wysiłku.

Plastyka powiek nie powoduje prawdziwego bólu, ale może powodować dyskomfort: uczucie napięcia powiek oraz lekkie podrażnienie oczu. Dyskomfort pozabiegowy będzie się stopniowo zmniejszał, umożliwiając powrót do codziennych aktywności społeczno-zawodowych, zazwyczaj po około 14 dniach od przeprowadzonej procedury.

 

DOMOWA PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Pielęgnacja po korekcji powiek górnych jest niezwykle istotna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na czas gojenia się ran. Istotne jest, aby pacjenci stosowali się do zaleceń personelu kliniki i lekarzy, a także przestrzegali terminów wizyt kontrolnych. Ponadto przez okres wskazany przez lekarza należy unikać opalania i zrezygnować z korzystania z sauny. Zalecamy także zakładanie również okularów przeciwsłonecznych w czasie ekspozycji na promieniowanie UV.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z siłowni
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu plastyki powiek górnych

Blefaroplastyka powiek górnych w gabinetach Skin Laser Lubelscy przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym w sterylnych warunkach. Cały zabieg trwa zazwyczaj 1-2 godziny. W tym czasie chirurg usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej wykonując delikatne nacięcia w miejscu naturalnego załamywania się powieki górnej, aby ukryć bliznę pooperacyjną. Po zabiegu skóra jest zszywana przy pomocy cienkich szwów. Następnie na linię szwów zakładane są cienkie plastry opatrunkowe.

Bezpośrednio po zabiegu pacjenci mogą wrócić do domu, jednak tylko wraz z osobą towarzyszącą. Osoby po liftingu powiek nie powinny samodzielnie prowadzić samochodu.

 

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Postęp chirurgiczny i obecne techniki plastyki powiek umożliwiają uzyskanie satysfakcjonujących, naturalnych i estetycznych wyników już po zaledwie jednym zabiegu. Spojrzenie staje się odmłodzone i zrelaksowane, a oczy wydają się powiększone. Ostateczne wyniki widoczne są w ciągu 1-3 miesięcy po blefaroplastyce i utrzymują się przez długie lata.

ODCZUCIA BÓLOWE

Chirurgiczną plastykę powiek rutynowo wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu minimalizowane są jakiekolwiek odczucia bólowe.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Lifting powiek, jeśli nie wiąże się z dodatkowymi zabiegami chirurgicznymi, trwa średnio 1-2 godziny, w zależności od rodzaju korekcji, którą należy wykonać.

Blefaroplastyka i inne zabiegi

Plastyka powiek a inne zabiegi

Cienie pod oczami, zmarszczki na powiekach dolnych czy kurze łapki to problemy, których blefaroplastyka nie jest w stanie wyeliminować. W celu rozwiązania tych problemów zalecamy skorzystanie z jednego z poniższych zabiegów oferowanych w klinikach Skin Laser Lubelscy w Katowicach lub Bielsku-Białej.

 • Cienie pod oczami: pacjentom borykającym się z tym problemem estetycznym polecamy mezoterapię igłową koktajlami witamin i minerałów o działaniu rozjaśniającym i rewitalizującym. Więcej o zabiegu, tutaj.
 • Zmarszczki na dolnych powiekach: skutecznym rozwiązaniem na zmarszczki pod oczami jest zabieg z zastosowaniem technologii HIFU (Sonoqueen) lub zabiegi laserowe Fotona.
 • Kurze łapki: usuwanie tego typu zmian za pomocą botoksu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Przy podaniu odpowiedniej dawki botoksu i prawidłowym wykonaniu zabiegu skóra wokół oczu staje znacznie gładsza, a twarz zrelaksowana i promienna. Więcej o zabiegu, tutaj.

 

Blefaroplastyka – najbardziej skuteczna metoda korekcji powiek górnych

Wraz z upływem czasu powieki ulegają niepożądanym zmianom. Wiele czynników takich jak uwarunkowania genetyczne, palenie, spożywanie alkoholu czy uszkodzenia słoneczne, mogą je przyspieszyć. Obecnie najskuteczniejszą metodą walki z tym zjawiskiem jest plastyka powiek. W Skin Laser Lubelscy wyróżnia nas skuteczność wykonywanych zabiegów oraz bezpieczeństwo. Komfort pacjenta stanowi dla nas priorytet, dlatego po zabiegu oferujemy opiekę oraz stały kontakt. Zapraszamy do umówienia wizyty konsultacyjnej w jednej z naszych klinik w Katowicach lub Bielsku-Białej, podczas której lekarz odpowie na wszystkie Państwa pytania, a następnie na podstawie dokładnej diagnozy zaproponuje odpowiednią procedurę leczenia, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Cennik

Powieki górne 4 500 - 5 500 zł
Powieki dolne 5 500 - 6 500 zł
Brow lifting 5 500 zł
Cena zawiera:
 • znieczulenie miejscowe podczas zabiegu,
 • środki medyczne i opatrunkowe,
 • zestaw pielęgnacyjny po zabiegu,
 • wizyty kontrolne po zabiegu oraz ściągnięcie szwów.

Zabieg wymaga zaliczki w wysokości 1000 zł wpłaconej w ciągu 7 dni od rezerwacji terminu.

Podobne zabiegi

Blog

Plastyka powiek górnych i dolnych

Blefaroplastyka to delikatna i zarazem skuteczna metoda korekty powiek górnych, która przynosi satysfakcjonujące rezultaty w postaci odmłodzenia okolic oczu. Polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z górnej powieki.

Oczy wyrażają emocje i przykuwają uwagę. Dla wielu osób istotne jest zatem, aby zachować ich świeży i młodzieńczy wygląd przez długi czas. Przyczyną zwiotczenia skóry wokół oczu jest naturalny proces starzenia się skóry, który zmniejsza elastyczność tkanki łącznej. Celem zabiegu nie jest modyfikacja wyglądu Pacjenta, ale uczynienie go świeższym, młodszym i bardziej wypoczętym. Lifting powiek górnych w Skin Laser Lubelscy to bezpieczeństwo i satysfakcjonujące efekty.

Efekt po blefaroplastyce powiek górnych

Korekta powiek górnych ma za zadanie poprawić wygląd górnych powiek, a tym samym odmłodzić kontur oka poprzez eliminację nadmiaru skóry. Blefaroplastyka ma na celu:

 • przywrócenie prawidłowego funkcjonowania powieki,
 • przywrócenie właściwego konturu oraz kształtu powiek,
 • odmłodzenie okolic oczu i nadanie młodszego wyglądu
 • nadanie efektu tzw. „otwartego oka”

Blefaroplastyka wykonywana jest jednak nie tylko w celu osiągnięcia efektów czysto estetycznych. Bardzo często pacjenci decydują się na lifting powiek górnych, ze względu na wskazania medyczne. Zabieg ten pozwala bowiem zlikwidować przepukliny tłuszczowe oraz poprawić kantopeksję, czyli ustawienie kąta bocznego oka.

Rezultaty blefaroplastyki można oceniać po upływie 4 - 6 tygodni, ponieważ tyle czasu potrzeba, aby tkanki odzyskały swoją pierwotną elastyczność, a blizny stały się niewidoczne.

 

Efekty zabiegów

Opinie naszych pacjentów

O zabiegu

O zabiegu plastyki powiek górnych

Z wiekiem skóra powiek staje się cieńsza i opadająca, traci jędrność, a przez to odrywa się od leżącej pod nią warstwy spodniej i zaczyna zwisać. Z powodu wiotczenia może tworzyć się niepożądany nadmiar skóry. Tego procesu nie można zatrzymać, jednak można wyeliminować jego skutki. Rozwiązaniem jest blefaroplastyka.

Blefaroplastyka polega na usunięciu nadmiaru skóry z okolicy oczu. W przypadku korekty powiek górnych chirurg dokładnie naciąga na powiekę ilość skóry do usunięcia. Następnie wykonuje nacięcie i usuwa pasek skóry. Dodatkowo eliminowany jest również nadmiar tkanki tłuszczowej tejże okolicy. Po zabiegu drobne naczynia krwionośne są kauteryzowane, a nacięcie zszywane. Blizna znajduje się w naturalnym fałdzie górnej powieki, dlatego jest praktycznie zupełnie niewidoczna.

Prawidłowo wykonana plastyka powiek to jednak coś więcej niż tylko usunięcie niepożądanego fragmentu skóry. Doświadczony lekarz powinien z niezwykłą precyzją oszacować ilość skóry do wyeliminowania i usunąć tylko część gwarantującą optymalny efekt. Wycięcie zbyt dużej ilości skóry, może uniemożliwić pacjentowi zamknięcie oczu. Ogromne znaczenie mają tutaj kompetencje, a przede wszystkim doświadczenie chirurga.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Blefaroplastyka – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Wskazaniem do przeprowadzenia blefaroplastyki są przede wszystkim pierwsze oznaki zachodzących zmian w wyglądzie skóry wokół oczu na skutek starzenia. Plastyka powiek górnych zalecana jest także pacjentom, u których zdiagnozowana została tak zwana przepuklina tłuszczowa, spowodowana zwiotczeniem przegrody przedczołowej. Zabieg dedykowany jest także kobietom i mężczyznom, którym wiotka skóra ogranicza pole widzenia.

Blefaroplastyka to obecnie najskuteczniejsza metoda korekcji powiek górnych. Inne zabiegi estetyczne, korygujące wygląd skóry wokół oczu, takie jak HIFU, czy laseroterapia mogą okazać się nieskuteczne w przypadku, gdy konieczne jest usunięcie dużego nadmiaru skóry.

Jakie są przeciwwskazania?

Przed przystąpieniem do zabiegu należy odbyć konsultację z lekarzem, podczas której na podstawie oceny skóry i zebranego wywiadu, zostanie zakwalifikowany do przeprowadzenia zabiegu. Do ogólnych przeciwwskazań zaliczamy:

 • choroby wątroby,
 • choroby nerek,
 • niewyrównane choroby tarczycy,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • cukrzyca,
 • choroby serca,
 • choroby skóry.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak należy się przygotować do zabiegu?

W klinikach Skin Laser Lubelscy, proces leczenia poprzedza konsultacja lekarska, która ma na celu zakwalifikowanie pacjenta do zabiegu. Podczas wizyty u wykwalifikowanego lekarza przeprowadzany jest wywiad medyczny. Lekarz sprawdza kondycję powiek w celu wykrycia wszelkich nieprawidłowości mogących stanowić przeciwwskazanie do zabiegu. Na podstawie zgromadzonych informacji kwalifikuje pacjenta do blefaroplastyki, jednocześnie udzielając wyczerpujących wskazówek w zakresie przygotowania do zabiegu.

Szczególnie istotne jest, aby na 10 dni przed zabiegiem pacjenci podjęli pewne działania mające na celu wyeliminowanie zaburzeń krzepnięcia krwi. Przede wszystkim ważne jest zrezygnowanie z przyjmowania leków zawierających kwas acetylosalicylowy (np. aspiryna). Zdecydowanie zaleca się także rzucenie palenia 10 dni przed i tydzień po zabiegu. Nikotyna może bowiem stanowić przyczynę opóźnienia procesu gojenia.

Przed zabiegiem należy wykonać podstawowe badania laboratoryjne:

 • morfologia,
 • CRP,
 • APTT i INR,
 • sód,
 • potas,
 • kreatynina,
 • glukoza,
 • beta-HCG (w przypadku kobiet).

Wyniki badań należy dostarczyć najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zabiegu osobiście do jednej z naszych klinik w Katowicach lub Bielsku-Białej, albo drogą elektroniczną na adres mailowy: klinika@skin-laser.pl. Badania można wykonać w dowolnym laboratorium, jednak pacjenci Skin Laser Lubelscy mają możliwość skorzystania z 20% rabatu w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Osoby zainteresowanie pakietem promocyjnym, zapraszamy do kontaktu z rejestracją naszej kliniki.

Okres rekonwalescencji

Po zabiegu skóra powiek jest zszywana przy pomocy cienkich szwów, które zostają usunięte 7 dni po zabiegu. Przez krótki czas blizny mogą być delikatnie zaczerwienione. Po kilku dniach staną się jednak zdecydowanie bledsze, a po około 7 dniach można je przykryć makijażem. Zaleca się, aby pacjenci po zabiegu jak najwięcej odpoczywali i unikali gwałtownego wysiłku.

Plastyka powiek nie powoduje prawdziwego bólu, ale może powodować dyskomfort: uczucie napięcia powiek oraz lekkie podrażnienie oczu. Dyskomfort pozabiegowy będzie się stopniowo zmniejszał, umożliwiając powrót do codziennych aktywności społeczno-zawodowych, zazwyczaj po około 14 dniach od przeprowadzonej procedury.

 

DOMOWA PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Pielęgnacja po korekcji powiek górnych jest niezwykle istotna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na czas gojenia się ran. Istotne jest, aby pacjenci stosowali się do zaleceń personelu kliniki i lekarzy, a także przestrzegali terminów wizyt kontrolnych. Ponadto przez okres wskazany przez lekarza należy unikać opalania i zrezygnować z korzystania z sauny. Zalecamy także zakładanie również okularów przeciwsłonecznych w czasie ekspozycji na promieniowanie UV.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z siłowni
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu plastyki powiek górnych

Blefaroplastyka powiek górnych w gabinetach Skin Laser Lubelscy przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym w sterylnych warunkach. Cały zabieg trwa zazwyczaj 1-2 godziny. W tym czasie chirurg usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej wykonując delikatne nacięcia w miejscu naturalnego załamywania się powieki górnej, aby ukryć bliznę pooperacyjną. Po zabiegu skóra jest zszywana przy pomocy cienkich szwów. Następnie na linię szwów zakładane są cienkie plastry opatrunkowe.

Bezpośrednio po zabiegu pacjenci mogą wrócić do domu, jednak tylko wraz z osobą towarzyszącą. Osoby po liftingu powiek nie powinny samodzielnie prowadzić samochodu.

 

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Postęp chirurgiczny i obecne techniki plastyki powiek umożliwiają uzyskanie satysfakcjonujących, naturalnych i estetycznych wyników już po zaledwie jednym zabiegu. Spojrzenie staje się odmłodzone i zrelaksowane, a oczy wydają się powiększone. Ostateczne wyniki widoczne są w ciągu 1-3 miesięcy po blefaroplastyce i utrzymują się przez długie lata.

ODCZUCIA BÓLOWE

Chirurgiczną plastykę powiek rutynowo wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu minimalizowane są jakiekolwiek odczucia bólowe.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Lifting powiek, jeśli nie wiąże się z dodatkowymi zabiegami chirurgicznymi, trwa średnio 1-2 godziny, w zależności od rodzaju korekcji, którą należy wykonać.

Blefaroplastyka i inne zabiegi

Plastyka powiek a inne zabiegi

Cienie pod oczami, zmarszczki na powiekach dolnych czy kurze łapki to problemy, których blefaroplastyka nie jest w stanie wyeliminować. W celu rozwiązania tych problemów zalecamy skorzystanie z jednego z poniższych zabiegów oferowanych w klinikach Skin Laser Lubelscy w Katowicach lub Bielsku-Białej.

 • Cienie pod oczami: pacjentom borykającym się z tym problemem estetycznym polecamy mezoterapię igłową koktajlami witamin i minerałów o działaniu rozjaśniającym i rewitalizującym. Więcej o zabiegu, tutaj.
 • Zmarszczki na dolnych powiekach: skutecznym rozwiązaniem na zmarszczki pod oczami jest zabieg z zastosowaniem technologii HIFU (Sonoqueen) lub zabiegi laserowe Fotona.
 • Kurze łapki: usuwanie tego typu zmian za pomocą botoksu jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Przy podaniu odpowiedniej dawki botoksu i prawidłowym wykonaniu zabiegu skóra wokół oczu staje znacznie gładsza, a twarz zrelaksowana i promienna. Więcej o zabiegu, tutaj.

 

Blefaroplastyka – najbardziej skuteczna metoda korekcji powiek górnych

Wraz z upływem czasu powieki ulegają niepożądanym zmianom. Wiele czynników takich jak uwarunkowania genetyczne, palenie, spożywanie alkoholu czy uszkodzenia słoneczne, mogą je przyspieszyć. Obecnie najskuteczniejszą metodą walki z tym zjawiskiem jest plastyka powiek. W Skin Laser Lubelscy wyróżnia nas skuteczność wykonywanych zabiegów oraz bezpieczeństwo. Komfort pacjenta stanowi dla nas priorytet, dlatego po zabiegu oferujemy opiekę oraz stały kontakt. Zapraszamy do umówienia wizyty konsultacyjnej w jednej z naszych klinik w Katowicach lub Bielsku-Białej, podczas której lekarz odpowie na wszystkie Państwa pytania, a następnie na podstawie dokładnej diagnozy zaproponuje odpowiednią procedurę leczenia, dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Cennik

Powieki górne 4 500 - 5 500 zł
Powieki dolne 5 500 - 6 500 zł
Brow lifting 5 500 zł
Cena zawiera:
 • znieczulenie miejscowe podczas zabiegu,
 • środki medyczne i opatrunkowe,
 • zestaw pielęgnacyjny po zabiegu,
 • wizyty kontrolne po zabiegu oraz ściągnięcie szwów.

Zabieg wymaga zaliczki w wysokości 1000 zł wpłaconej w ciągu 7 dni od rezerwacji terminu.

Podobne zabiegi

Blog

Październik 12, 2020

Depilacja laserowa: fakty i mity

W przeciwieństwie do woskowania, czy tradycyjnego golenia, depilacja laserowa to skuteczna metoda na pozbycie się...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wrzesień 24, 2020

Botoks: fakty i mity

Botoks to małoinwazyjny zabieg przeciwstarzeniowy, który skutecznie niweluje zmarszczki górnej części...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Styczeń 23, 2020

Liposukcja Vaser Lipo – dlaczego warto?

Pięknie wyrzeźbione ciało, bez zalegających fałd tłuszczu - do tego dążymy, zwłaszcza teraz, gdy rozkwitła moda na...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ