O NAS

Zapraszamy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej z największym doświadczeniem na Śląsku. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert medycyny estetycznej w Polsce. Dysponujemy zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się do nas zwracacie, w Skin Laser Lubelscy pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszy dla Państwa zabieg. Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu.

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Skin Laser Lubelscy jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Krystyna Lubelska,

Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog

"Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej Kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z Pacjentami i pomaganie w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy Państwu po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę. Dziękuję za nią. To Państwo dają mi motywację, by dalej rozwijać Klinikę."

Lekarz z 25 letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Jest również właścicielką Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy (wcześniej Skin Laser Studio).

Dr Krystyna Lubelska zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. 

Dr Krystyna Lubelska współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii. 

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W Magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu. 

Jakub Sazanów-Lubelski,

Jakub Sazanów-Lubelski, Lekarz

"W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej wprowadzając do mojego gabinetu procedury o udowodnionej skuteczności."

Lekarz i współwłaściciel Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy.

Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy).

Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki.

Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata.

 

Jakub Sazanów-Lubelski jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii.

Joanna Hesse-Kowalczyk,

Joanna Hesse-Kowalczyk, specjalista dermatolog

"Piękno wymaga perfekcji i precyzji. Te cechy wpisują się w mój charakter. W medycynie estetycznej najmniejszy szczegół ma wpływ na efekt zabiegu i samopoczucie pacjenta. Wymaga to stałego doskonalenia i podążania za innowacjami, które stale pojawiają się na międzynarodowych kongresach. W Skin Laser Lubelscy jestem na czasie z nowymi technologiami, dzięki czemu pacjenci w moim gabinecie często uśmiechają się, zadowoleni z efektów zabiegu."

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. W 1992 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, a w roku 1996 uzyskała specjalizację z dermatologii. Posiada doświadczenie szpitalne w pracy na oddziale dermatologicznym. Z medycyną estetyczną jest związana od 2003 roku, pracując i rozwijając swoje umiejętności w gabinetach dermatologii estetycznej.
Regularnie bierze udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia. W Klinice wykonuje większość zabiegów medycyny estetycznej.
Joanna Hesse-Kowalczyk otrzymała certyfikat Masters in Anty-Aging and Aesthetic Medicine, wydany przez Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Katarzyna Mierzwińska,

Katarzyna Mierzwińska, dr n. med., specjalista dermatolog

"W medycynie estetycznej nie można się nudzić i osiąść na laurach. Coraz to nowsze zabiegi wymagają stałego doszkalania się. To wdzięczna praca, gdzie pacjenci najczęściej czują się po zabiegu piękniejsi i atrakcyjniejsi. A każdy wykonany na 100% zabieg, wyzwala endorfiny nie tylko u pacjenta, ale i u mnie, co niezmiennie skutkuje radością z mojej pracy."

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Szkoliła się na zagranicznych stażach i na stypendium w Niemczech. Doświadczenie praktyczne zdobywała w Klinice Dermatologii oraz w gabinetach medycyny estetycznej w Katowicach.
W naszej Klinice wykonuje przeszczepy włosów nowatorską metodą S.A.F.E.R. oraz liposukcję ultradźwiękową aparatem Vaser Lipo.

Justyna Nega,

Justyna Nega, Pielęgniarka

"Ogromne możliwości jakie daje nam medycyna estetyczna oraz moje zainteresowanie kosmetologią, sprawiły, że postanowiłam rozwijać się właśnie w tym kierunku. Każdego dnia spotykam w Klinice Pacjentów, którzy mają kompleksy związane ze swoim wyglądem, które nie pozwalają im na normalne funkcjonowanie - cieszę się, że mogę uczestniczyć w poprawie jakości życia i samopoczucia moich Pacjentów!"

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo. Swoją karierę zawodową rozpoczęła na dziecięcym oddziale onkologicznym w szpitalu klinicznym w Zabrzu. Posiada 5 lat doświadczenia zawodowego. Szczególnie interesuje ją zastosowanie najnowszych technologii w zabiegach medycyny estetycznej. Swoją wiedzę podnosi uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Dzięki profesjonalnemu podejściu i bezstresowej atmosfery podczas zabiegów u Justyny pacjenci czują się zrelaksowani i bardzo chętnie wracają na kolejne zabiegi. 

Iga Litwińska,

Iga Litwińska, Pielęgniarka

"Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów na kierunku pielęgniarstwo i zamiłowanie do kosmetologii, która od zawsze była w obszarze moich zainteresowań, sprawiają, że mogę z pełną świadomością zachodzących procesów przeprowadzać zabiegi u moich Pacjentów. Możliwość przekazania rzetelnych informacji oraz porad dotyczących codziennej pielęgnacji sprawiają, że moje podejście do każdego Pacjenta jest holistyczne. Cieszę się, że efekty moich zabiegów wywołują uśmiech u moich Pacjentów!"

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Pielęgniarstwo. Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 4 lata doświadczenia zawodowego.

Swoje umiejętności i kwalifikacje cały czas szlifuje uczestnicząc na licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Jej pasja to śledzenie najnowszych trendów w medycynie estetycznej oraz nowinki pośród zabiegów anti-aging. Nic nie sprawia jej większej radości niż uśmiech zadowolonego klienta z efektów przeprowadzonych zabiegów a profesjonalne i indywidualne podejście sprawiają, że pacjenci chętnie uczestniczą w kolejnych zabiegach.

 

Ewa Kotas,

Ewa Kotas, Kosmetolog

"Każdy z Nas lubi czuć się atrakcyjnie. Coraz więcej osób zaczyna korzystać z profesjonalnych zabiegów które oferuje prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna i kosmetologia, cieszę się że mogę uczestniczyć w tym procesie. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, cechuje mnie cierpliwość i skrupulatność. Zadowolenie i zaufanie pacjentów to największa motywacja do dalszego działania."

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii Pielęgnacyjnej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach

Justyna Gabzdyl,

Justyna Gabzdyl, Pielęgniarka

"Ścisła współpraca z Lekarzami, którzy są autorytetami w swojej dziedzinie to dla mnie ogromna motywacja do pracy i ciągłego rozwoju. Każdego Pacjenta traktuję indywidualnie i staram się, aby efekty zabiegów były w pełni zadowalające. Dzięki możliwości pracy na najnowszych, certyfikowanych urządzeniach mam pewność, że przeprowadzone zabiegi przyniosą oczekiwane efekty a Pacjenci będą zadowoleni"

Justyna posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych. Bierze udział w licznych certyfikowanych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jej empatyczne usposobienie i optymistyczne podejście do wielu kwestii, zapewnia Klinice Skin Laser Lubelscy profesjonalną obsługę Pacjenta.

Magdalena Topolewska,

Magdalena Topolewska, Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

"Od lat miałam bezpośredni kontakt z klientem, dzięki temu zdobyłam cenne doświadczenie jakim jest efektywna komunikacja oraz sprawne rozwiązywanie problemów - to cenne umiejętności w mojej codziennej pracy. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby każdy Pacjent wyszedł z naszej kliniki w pełni usatysfakcjonowany"

W Klinice Skin Laser Lubelscy Magda zajmuje stanowisko specjalisty ds. obsługi pacjenta. Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania kontaktów oraz empatia, którą doceniają Pacjenci. Pełna zaangażowania i otwarta na nowości tworzy przyjemną atmosferę w miejscu pracy. Magda nieustannie rozwija swoje kompetencje w zakresie kosmetologii, Pacjenci mogą być pewni, że otrzymają rzetelne informacje na temat oferowanych metod leczenia w naszych Klinikach.

Karolina Jaguś,

Karolina Jaguś, Specjalista ds.Obsługi Pacjenta

"Kontakt z wieloma ludźmi o różnych osobowościach jest tym, co cenię najbardziej w swojej pracy. W Klinice codziennie dzieje się coś nowego. Najbardziej cieszę się z tego, jak ludzie wychodzą zadowoleni i po czasie wracają, przyprowadzając znajomych, rodzinę, a z czasem nieraz młodsze pokolenie."

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta z zakresu medycyny estetycznej. Dba o przyjazną atmosferę, udzielając informacji o ofercie Kliniki. W Skin Laser Lubelscy Karolina odpowiada za kontakt z Pacjentami, kalendarz wizyt oraz sprawny przebieg zabiegów. Obsługa Pacjentów z zagranicy nie stanowi dla niej problemu.