O NAS

Każdy jest wyjątkowy i zasługuje na to, co najlepsze. Klinika Skin Laser Lubelscy od 35 lat buduje swoją reputację w oparciu o indywidualne podejście do potrzeb pacjentów, a także najwyższe standardy w zakresie opieki przed i po zabiegowej. Wyposażeni w najnowocześniejsze urządzenia, każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci czuli się atrakcyjnie w swoim ciele.

Wierzymy, że piękno drzemie w każdym z nas, dlatego nie jesteśmy tu po to, aby Cię zmieniać. Naszą misją jest wydobycie Twojego naturalnego blasku i podkreślenie Twojego piękna!

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Skin Laser Lubelscy jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Krystyna Lubelska,

Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

"Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej Kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z Pacjentami i pomaganie w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy Państwu po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę. Dziękuję za nią. To Państwo dają mi motywację, by dalej rozwijać Klinikę."

Lekarz z 25 letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Jest również właścicielką Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy (wcześniej Skin Laser Studio).

Dr Krystyna Lubelska zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. 

Dr Krystyna Lubelska współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii. 

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W Magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu.

dr n. med. Jakub Sazanów-Lubelski,

dr n. med. Jakub Sazanów-Lubelski, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

"W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej wprowadzając do mojego gabinetu procedury o udowodnionej skuteczności."

Lekarz i współwłaściciel Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy).

Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki. W 2021 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę pod tytułem „Ocena wyników leczenia pierwotnej nadpotliwości dołów pachowych przy użyciu radiofrekwencji mikroigłowej".

Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata. Jest w prestiżowym gronie lekarzy, którzy ukończyli cykl szkoleń Allergan Medical Institute.

Jakub Sazanów-Lubelski w 2021 ukończył szkolenie specjalizacyjne i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologia i wenerologia.

Joanna Hesse-Kowalczyk,

Joanna Hesse-Kowalczyk, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

"Piękno wymaga perfekcji i precyzji. Te cechy wpisują się w mój charakter. W medycynie estetycznej najmniejszy szczegół ma wpływ na efekt zabiegu i samopoczucie pacjenta. Wymaga to stałego doskonalenia i podążania za innowacjami, które stale pojawiają się na międzynarodowych kongresach. W Skin Laser Lubelscy jestem na czasie z nowymi technologiami, dzięki czemu pacjenci w moim gabinecie często uśmiechają się, zadowoleni z efektów zabiegu."

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. W 1992 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, a w roku 1996 uzyskała specjalizację z dermatologii. Posiada doświadczenie szpitalne w pracy na oddziale dermatologicznym. Z medycyną estetyczną jest związana od 2003 roku, pracując i rozwijając swoje umiejętności w gabinetach dermatologii estetycznej.
Regularnie bierze udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia. W Klinice wykonuje większość zabiegów medycyny estetycznej.
Joanna Hesse-Kowalczyk otrzymała certyfikat Masters in Anty-Aging and Aesthetic Medicine, wydany przez Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

dr n. med. Michał Nycz,

dr n. med. Michał Nycz, specjalista chirurgii ogólnej

"Podczas codziennej praktyki szczególną uwagę zwracam na odpowiedni kontakt z Pacjentem. To dzięki niemu Pacjent rozumie kolejne etapy zabiegu oraz okresu rekonwalescencji, przechodzi je ze spokojem oraz pewnością, że terapia zmierza w obranym wcześniej kierunku. Nawiązanie odpowiedniej relacji oraz stworzenie atmosfery zaufania daje mi komfort pracy na właściwym poziomie."

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Już w trakcie studiów pogłębiał swoją wiedzę z zakresu chirurgii uczestnicząc w licznych kołach naukowych oraz pobierając nauki w klinikach na terenie Polski oraz za granicą.

Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii ogólnej, gdzie rozwija swoje umiejętności zarówno manualne jak i naukowe. W 2021 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę pod tytułem „Wybrane parametry zapalne u chorych z rakiem jelita grubego” na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Od początku swojej pracy zawodowej szczególną uwagę przykłada do staranności przeprowadzanych zabiegów. Na co dzień zwolennik chirurgii małoinwazyjnej i estetycznej. Bezbolesne przeprowadzanie zabiegów, precyzja, cierpliwość i stanowczość oraz szybka rekonwalescencja, która pozostawia jak najmniejsze ślady ingerencji to zasady, którymi stara się kierować podczas codziennej pracy.

W Klinice Skin Laser Lubelscy zajmuję się przeszczepianiem włosów metodą S.A.F.E.R i FUE., modelowaniem sylwetki metodą VASER LIPO i RENUVION, blefaroplastyką powiek górnych oraz szeroko pojętą dermatochirurgią. Ponadto podejmuję się kwalifikacji do zabiegów operacyjnych z zakresu onkologii, proktologii, chirurgii wątroby i dróg żółciowych, sutka, tarczycy oraz przepuklin jamy brzusznej.

dr n. med. Anna Stańkowska

dr n. med. Anna Stańkowska specjalista dermatolog

„Rozwój dermatologii jest dla mnie źródłem inspiracji do stałego poszerzania swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. W codziennej pracy bardzo sobie cenię współpracę z ludźmi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Świadomość, że moje działania mają realny wpływ na komfort życia innych, nadaje szczególnego znaczenia mojej pracy. Zdrowie i zadowolenie pacjentów to dla mnie największa satysfakcja. Jest nieustanną motywacją do dalszego działania i poszukiwania nowych, jeszcze lepszych metod leczenia.”

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Odbyła szkolenie specjalizacyjne w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Już w trakcie specjalizacji angażowała się w prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami IV roku Wydziału Lekarskiego, współpracując z Katedrą i Kliniką Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracy pt. "Stężenie IL-6, IL-8 i IL-12p40 w surowicy chorych na trądzik zwykły o różnym nasileniu zmian skórnych". Posiada bogate doświadczenie w pracy w Oddziale Skórno-Wenerologicznym, gdzie pełniła funkcję kierownika specjalizacji młodych lekarzy rezydentów.

Jest autorką i współautorką publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, m.in. w "Cutaneous and Ocular Toxicology" oraz "Dermatologia Praktyczna". Jej prace dotyczą tematyki takiej jak bezpieczeństwo stosowania izotretynoiny u pacjentów z toczniowym zapaleniem nerek, choroby pęcherzowe w ujęciu holistycznym czy etiopatogeneza trądziku pospolitego.

Dr Anna Stańkowska aktywnie uczestniczy w różnych kursach i konferencjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jej zaangażowanie w rozwijanie wiedzy i doświadczenia sprawia, że jest cenioną specjalistką w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Żanna Owczarek,

Żanna Owczarek, manager kliniki

"W swojej pracy ponad wszystko cenię współpracę z ludźmi. Stworzyliśmy zespół wspaniałych i zaangażowanych ludzi, dla których praca to także pasja i ogromna przyjemność. Kierunkowe wykształcenie a także zainteresowanie zmieniającymi się trendami w marketingu pomaga mi w planowaniu strategii rozwoju kliniki oraz realizacji planów."

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Odpowiada za zarządzanie Kliniką w Katowicach i Bielsku-Białej, wizerunek marki Skin Laser Lubelscy oraz działania marketingowe. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, kierując się wartościami takimi jak odpowiedzialność, uczciwość, jakość i wzajemny szacunek.

Iga Litwińska-Inglot,

Iga Litwińska-Inglot, pielęgniarka

"Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów na kierunku pielęgniarstwo i zamiłowanie do kosmetologii, która od zawsze była w obszarze moich zainteresowań, sprawiają, że mogę z pełną świadomością zachodzących procesów przeprowadzać zabiegi u moich Pacjentów. Możliwość przekazania rzetelnych informacji oraz porad dotyczących codziennej pielęgnacji sprawiają, że moje podejście do każdego Pacjenta jest holistyczne. Cieszę się, że efekty moich zabiegów wywołują uśmiech u moich Pacjentów!"

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Pielęgniarstwo. Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 6 lata doświadczenia zawodowego. Aktualnie jest podczas studiów na kierunku lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Swoje umiejętności i kwalifikacje cały czas szlifuje uczestnicząc na licznych kursach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Jej pasja to śledzenie najnowszych trendów w medycynie estetycznej oraz nowinki pośród zabiegów anti-aging. Nic nie sprawia jej większej radości niż uśmiech zadowolonego klienta z efektów przeprowadzonych zabiegów a profesjonalne i indywidualne podejście sprawiają, że pacjenci chętnie uczestniczą w kolejnych zabiegach.

Ewa Kotas,

Ewa Kotas, kosmetolog

"Każdy z Nas lubi czuć się atrakcyjnie. Coraz więcej osób zaczyna korzystać z profesjonalnych zabiegów które oferuje prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna i kosmetologia, cieszę się że mogę uczestniczyć w tym procesie. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, cechuje mnie cierpliwość i skrupulatność. Zadowolenie i zaufanie pacjentów to największa motywacja do dalszego działania."

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii Pielęgnacyjnej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach.

Paulina Kopeć,

Paulina Kopeć, kosmetolog

"Zamiłowanie do kosmetologii odkryłam w liceum. Już wtedy rozpoczęłam weekendowo zajęcia w szkole wizażu. Podczas studiów zaczęłam stale poszerzać swoją wiedzę o liczne kursy i szkolenia. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, staram się sprostać jego oczekiwaniom. Gdy widzę uśmiech na twarzy zadowolonych Pacjentów jest to dla mnie najlepsze wynagrodzenie."

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Nieustannie poszerza swoja wiedzę. Śledzi nowości w branży, uczestniczy w kursach i szkoleniach. Jest otwarta na nowe informacje i zabiegi a wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej pomagać Pacjentom zgłaszającym się do Kliniki. Swoją pracę wykonuje z dbałością o każdy szczegół. Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Stara się, aby atmosfera podczas zabiegu była przyjazna oraz aby Pacjent czuł się komfortowo.

Kamila Placzki – Nycz,

Kamila Placzki – Nycz, dietetyk

"Dietetyka to nie tylko mój zawód, ale również pasja, w której się realizuję i rozwijam. Podążając za najnowszymi trendami, staram się je weryfikować i w odpowiedni sposób przekładać na pracę kliniczną. Wyznaję zasadę, że małe, ale systematyczne zmiany prowadzą do trwałych i wymarzonych efektów. Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne i spersonalizowane podejście do pacjenta, co pozwala mi poznać problem i ustalić odpowiedni plan żywieniowy. Uważam, że prawidłowe odżywianie jest ważnym ogniwem łańcucha terapeutycznego zarówno dla pacjentów medycyny klinicznej, jak i estetycznej."

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku dietetyka kliniczna oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku psychodietetyka. Swoją wiedzę i kwalifikację wzbogaca uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dietetyki. W swojej pracy zawodowej szczególną uwagę zwraca na osiąganie trwałych, a przede wszystkim zadowalających dla pacjenta efektów.

Kinga Szwarc,

Kinga Szwarc, rehabilitantka

"Na nasz wygląd zewnętrzny ma wpływ wiele czynników, są to mi.in. przebyte urazy z przeszłości, traumy emocjonalne, nietolerancje pokarmowe czy niedobory witamin i minerałów. W swojej pracy staram się pomóc Pacjentom, borykającym się z różnymi problemami. W tym celu wykorzystuję m.in innowacyjną metodę P-DTR, polegającą na wykonaniu prostych testów, za pomocą których można ocenić reaktywność układu nerwowo-mięśniowego, wykryć dysfunkcje oraz w prosty, szybki i bezbolesny sposób je usunąć. Dzięki temu, poprawiam komfort życia moich Pacjentów."

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych szkoleniach i kursach w kraju i za granicą.  Specjalizuje się w innowacyjnej metodzie P-DTR. W Klinice dba o to, aby efekt zabiegów miał charakter długofalowy i wielowymiarowy. Jak podkreśla, dobrostan psychiczny i fizyczny jest niezmiernie istotny w życiu codziennym każdego człowieka. Propagatorka aktywności ruchowej i zdrowego stylu życia.

Marzena Dmetrecka,

Marzena Dmetrecka, fizjoterapeutka

"W klinice specjalizuję się w wykonywaniu drenaży limfatycznych u pacjentów po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej VASER LIPO. Indywidualne podejście do pacjenta i szacunek to podstawa mojej pracy. Podczas drenażu, staram się stworzyć przyjazną atmosferę, dzięki temu pacjent może czuć się komfortowo i bezpiecznie."

Absolwentka Studium Medycznego w Mikołowie na kierunku Fizjoterapia. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych szkoleniach i kursach m. in z leczenie skolioz, relaksacji poizometrycznej, kinezytepingu. Posiada 17 lat doświadczenia zawodowego. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i starannością. Marzena nieustannie rozwija swoje kwalifikacje a zdobytą widzę wykorzystuje w codziennej pracy.

Maria Tokarska,

Maria Tokarska, koordynator zespołu obsługi pacjenta

"Na co dzień odpowiadam za planowanie oraz przebieg wizyt w naszej Klinice. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, po to, aby czuł, że jego potrzeby są najważniejsze. W pracy pomaga mi wrodzona otwartość, życzliwość oraz pozytywne nastawienie do ludzi i świata. Jestem osobą komunikatywną, jak również rzetelną, która zawsze stara się kompleksowo odpowiadać na pytania zadawane zarówno telefonicznie jak i mailowo. Uśmiech każdego zadowolonego pacjenta jest dla mnie największą nagrodą, za wysiłek jaki wkładam w moją pracę w Klinice."

Absolwentka Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławcu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Traktuje swoją pracę niezwykle poważnie i sumiennie. Każdy Pacjent może liczyć na profesjonalną poradę oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem. Poza dbaniem o komfort Pacjentów, Doskonale sprawdza się czuwając nad organizacją pracy rejestracji oraz koordynowaniem pracy lekarzy w obydwu placówkach. Ściśle współpracuje z managerem kliniki, pomaga we wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz akcji promocyjnych. Praca z Marią to sama przyjemność!

Karolina Jaguś,

Karolina Jaguś, specjalista ds.obsługi pacjenta

"Kontakt z wieloma ludźmi o różnych osobowościach jest tym, co cenię najbardziej w swojej pracy. W Klinice codziennie dzieje się coś nowego. Najbardziej cieszę się z tego, jak ludzie wychodzą zadowoleni i po czasie wracają, przyprowadzając znajomych, rodzinę, a z czasem nieraz młodsze pokolenie."

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.
Poprzez swoje pozytywne usposobienie i uśmiech każdego dnia wnosi dużą dawkę pozytywnej energii do naszego zespołu! Posiada obszerną wiedzę na temat każdego zabiegu. Karolina ściśle współpracuje z Lekarzami konsultując liczne zapytania od Pacjentów, aby udzielone informacje były rzetelne, poparte wiedzą i doświadczeniem medycznym. Dzięki jej empatycznemu podejściu do każdego Pacjenta nie ma mowy o skrępowaniu czy stresie przed wizytą. Dla Karoliny praca z anglojęzycznym Pacjentem nie stanowi problemu!

Karolina Kołecka,

Karolina Kołecka, specjalista ds. obsługi pacjenta

"Na co dzień w swojej pracy jestem w pełni zaangażowana. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze klienta i poszerzaniu wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dokładam wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się w naszej Klinice wyjątkowo. Jestem osobą uśmiechniętą, sumienną i komunikatywną w rozumieniu potrzeb Pacjentów."

Karolina odpowiada za kontakt z Pacjentem. Pełniąc funkcję specjalisty ds. obsługi pacjenta stara się przekazać rzetelne i w pełni zrozumiałe informacje na temat zabiegów. Karolinę cechuje dokładność i sumienność, jest w pełni zaangażowana w swoją pracę. Chętnie rozwija się i podejmuje nowe wyzwania doskonaląc swoje umiejętności. Dzięki pozytywnemu usposobieniu Karoliny, jej pozytywna energia udziela się każdemu!

Ewa Honc,

Ewa Honc, specjalista ds. obsługi pacjenta

"Medycyna estetyczna to prężnie rozwijający się dział medycyny, na bieżąco śledzę nowości pojawiające się w branży, aby móc udzielić Pacjentom rzetelnej odpowiedzi na pojawiające się pytania. W klinice odpowiadam za pierwszy kontakt z Pacjentem, dokładam wszelkich starań, aby udzielić szczegółowych informacji na temat danego problemu i możliwych rozwiązań. Najważniejsze jest dla mnie to, aby zgłaszający się do nas Pacjent czuł się w pełni zaopiekowany."

Od początku swojej drogi zawodowej Ewa jest skoncentrowana na stałym podwyższaniu swoich kwalifikacji, stale uczestniczy w liczny szkoleniach i kursach. W klinice pełni funkcję specjalisty ds. obsługi pacjenta, poprzez swoje profesjonalne podejście do pracy wzbudza zaufanie wśród pacjentów oraz współpracowników. Ewa każdego dnia wnosi dużą dawkę pozytywnej energii do naszego zespołu!

Magdalena Topolewska,

Magdalena Topolewska, opiekun pacjenta

"Od lat miałam bezpośredni kontakt z klientem, dzięki temu zdobyłam cenne doświadczenie jakim jest efektywna komunikacja oraz sprawne rozwiązywanie problemów - to cenne umiejętności w mojej codziennej pracy. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby każdy Pacjent wyszedł z naszej kliniki w pełni usatysfakcjonowany."

W Klinice Skin Laser Lubelscy Magda zajmuje stanowisko opiekuna pacjenta. Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania kontaktów oraz empatia, którą doceniają Pacjenci. Pełna zaangażowania i otwarta na nowości tworzy przyjemną atmosferę w miejscu pracy. Magda nieustannie rozwija swoje kompetencje w zakresie kosmetologii, Pacjenci mogą być pewni, że otrzymają rzetelne informacje na temat oferowanych metod leczenia w naszych Klinikach.