O NAS

Zapraszamy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej z największym doświadczeniem na Śląsku. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert medycyny estetycznej w Polsce. Dysponujemy zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się do nas zwracacie, w Skin Laser Lubelscy pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszy dla Państwa zabieg. Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu.

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Skin Laser Lubelscy jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Krystyna Lubelska,

Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog

"Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej Kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z Pacjentami i pomaganie w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy Państwu po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę. Dziękuję za nią. To Państwo dają mi motywację, by dalej rozwijać Klinikę."

Lekarz z 25 letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Jest również właścicielką Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy (wcześniej Skin Laser Studio).

Dr Krystyna Lubelska zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. 

Dr Krystyna Lubelska współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii. 

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W Magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu. 

Jakub Sazanów-Lubelski,

Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz

"W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej wprowadzając do mojego gabinetu procedury o udowodnionej skuteczności."

Lekarz i współwłaściciel Kliniki Medycyny Estetycznej Skin Laser Lubelscy.
Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy).
Już w czasie pobierania nauki brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki.
Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata.
Jakub Sazanów-Lubelski jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii.

Joanna Hesse-Kowalczyk,

Joanna Hesse-Kowalczyk, specjalista dermatolog

"Piękno wymaga perfekcji i precyzji. Te cechy wpisują się w mój charakter. W medycynie estetycznej najmniejszy szczegół ma wpływ na efekt zabiegu i samopoczucie pacjenta. Wymaga to stałego doskonalenia i podążania za innowacjami, które stale pojawiają się na międzynarodowych kongresach. W Skin Laser Lubelscy jestem na czasie z nowymi technologiami, dzięki czemu pacjenci w moim gabinecie często uśmiechają się, zadowoleni z efektów zabiegu."

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. W 1992 roku ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach, a w roku 1996 uzyskała specjalizację z dermatologii. Posiada doświadczenie szpitalne w pracy na oddziale dermatologicznym. Z medycyną estetyczną jest związana od 2003 roku, pracując i rozwijając swoje umiejętności w gabinetach dermatologii estetycznej.
Regularnie bierze udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje i praktyczną wiedzę na temat najnowocześniejszych metod leczenia. W Klinice wykonuje większość zabiegów medycyny estetycznej.
Joanna Hesse-Kowalczyk otrzymała certyfikat Masters in Anty-Aging and Aesthetic Medicine, wydany przez Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Michał Nycz,

Michał Nycz, lekarz

„Podczas codziennej praktyki szczególną uwagę zwracam na odpowiedni kontakt z Pacjentem. To dzięki niemu Pacjent rozumie kolejne etapy zabiegu oraz okresu rekonwalescencji, przechodzi je ze spokojem oraz pewnością, że terapia zmierza w obranym wcześniej kierunku. Nawiązanie odpowiedniej relacji oraz stworzenie atmosfery zaufania daje mi komfort pracy na właściwym poziomie.”

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 

Już w trakcie studiów pogłębiał swoją wiedzę z zakresu chirurgii uczestnicząc w licznych kołach naukowych oraz pobierając nauki w klinikach na terenie Polski oraz za granicą.

Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii ogólnej, gdzie rozwija swoje umiejętności zarówno manualne jak i naukowe będąc doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od początku swojej pracy zawodowej szczególną uwagę przykłada do staranności przeprowadzanych zabiegów.

Na co dzień zwolennik chirurgii małoinwazyjnej i estetycznej. 

Bezbolesne przeprowadzanie zabiegów, precyzja, cierpliwość i stanowczość oraz szybka rekonwalescencja, która pozostawia jak najmniejsze ślady ingerencji to zasady, którymi stara się kierować podczas codziennej pracy.

W Klinice Skin Laser Lubelscy zajmuję się przeszczepianiem włosów metodą S.A.F.E.R., modelowaniem sylwetki metodą VASER LIPO oraz szeroko pojętą dermatochirurgią. Ponadto podejmuję się kwalifikacji do zabiegów operacyjnych z zakresu onkologii, proktologii, chirurgii wątroby i dróg żółciowych, sutka, tarczycy oraz przepuklin jamy brzusznej.

Żanna Owczarek,

Żanna Owczarek, manager kliniki

"W swojej pracy ponad wszystko cenię współpracę z ludźmi. Udało się nam stworzyć zespół wspaniałych i zaangażowanych ludzi, dla których praca to także ogromna przyjemność. Jestem przekonana o tym, że wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć niemożliwe! Kierunkowe wykształcenie a także zainteresowanie zmieniającymi się trendami w marketingu pomaga mi w planowaniu strategii rozwoju kliniki oraz w realizacji planów."

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Odpowiada za zarządzanie Kliniką w Katowicach i Bielsku-Białej, wizerunek marki Skin Laser Lubelscy oraz działania marketingowe.

Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, kierując się wartościami pozwalającymi na osiągnięcie sukcesu, jest to odpowiedzialność, uczciwość, jakość i zaufanie.

Maria Tokarska,

Maria Tokarska, koordynator zespołu obsługi pacjenta

"Na co dzień odpowiadam za planowanie oraz przebieg wizyt w naszej Klinice. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, po to aby czuł, że jego potrzeby są najważniejsze. W pracy pomaga mi wrodzona otwartość, życzliwość oraz pozytywne nastawienie do ludzi i świata. Jestem osobą komunikatywną, jak również rzetelną, która zawsze stara się kompleksowo odpowiadać na pytania zadawane zarówno telefonicznie jak i mailowo. Uśmiech każdego zadowolonego pacjenta jest dla mnie największą nagrodą, za wysiłek jaki wkładam w moją pracę w Klinice".

Absolwentka Wyższej Szkoły Techniczno - Ekonomicznej w Jarosławcu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Marysia traktuje swoją pracę niezwykle poważnie i sumiennie. Każdy Pacjent może liczyć na profesjonalną poradę oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości związanych z zabiegiem. Poza dbaniem o komfort Pacjentów, Marysia doskonale sprawdza się czuwając nad organizacją pracy rejestracji oraz koordynowaniem pracy lekarzy w obydwu placówkach. Marysia ściśle współpracuje z Managerem Kliniki, pomaga we wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz akcji promocyjnych. Praca z Marysią to sama przyjemność!

Iga Litwińska,

Iga Litwińska, pielęgniarka

"Połączenie wiedzy zdobytej podczas studiów na kierunku pielęgniarstwo i zamiłowanie do kosmetologii, która od zawsze była w obszarze moich zainteresowań, sprawiają, że mogę z pełną świadomością zachodzących procesów przeprowadzać zabiegi u moich Pacjentów. Możliwość przekazania rzetelnych informacji oraz porad dotyczących codziennej pielęgnacji sprawiają, że moje podejście do każdego Pacjenta jest holistyczne. Cieszę się, że efekty moich zabiegów wywołują uśmiech u moich Pacjentów!"

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Pielęgniarstwo. Studia ukończyła z wyróżnieniem, posiada 4 lata doświadczenia zawodowego.

Swoje umiejętności i kwalifikacje cały czas szlifuje uczestnicząc na licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Jej pasja to śledzenie najnowszych trendów w medycynie estetycznej oraz nowinki pośród zabiegów anti-aging. Nic nie sprawia jej większej radości niż uśmiech zadowolonego klienta z efektów przeprowadzonych zabiegów a profesjonalne i indywidualne podejście sprawiają, że pacjenci chętnie uczestniczą w kolejnych zabiegach.

 

Żaneta Strońska,

Żaneta Strońska, kosmetolog

"Szybki rozwój kosmetologii i medycyny estetycznej motywuje mnie to stałego poszerzania swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidulanie, oprócz odpowiednio dobranego zabiegu przez Lekarza staram się udzielić profesjonalnej porady na temat właściwej pielęgnacji tak aby uzyskać jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów. To właśnie zadowolenie Pacjenta sprawia mi największą satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji."

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Kosmetologia.
Od początku swojej pracy, Żaneta jest skoncentrowana na stałym podwyższaniu swojej wiedzy i kwalifikacji, uczestnicząc w liczny kursach, szkoleniach i wykładach.
Poprzez profesjonalną postawę wzbudza zaufanie wśród Pacjentów oraz współpracowników. Żaneta chętnie porozmawia i dobierze odpowiednią pielęgnację domową w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta.
W naszej Klinice wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, kosmetologii oraz pełni role asystenta lekarza.

Ewa Kotas,

Ewa Kotas, kosmetolog

"Każdy z Nas lubi czuć się atrakcyjnie. Coraz więcej osób zaczyna korzystać z profesjonalnych zabiegów które oferuje prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna i kosmetologia, cieszę się że mogę uczestniczyć w tym procesie. Łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi, cechuje mnie cierpliwość i skrupulatność. Zadowolenie i zaufanie pacjentów to największa motywacja do dalszego działania."

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Kosmetologii Pielęgnacyjnej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Swoją wiedzę poszerza poprzez udział w licznych szkoleniach

Maria Wąż,

Maria Wąż, kosmetolog

„Interesuję się kosmetologią od kiedy pamiętam. Kierowana zainteresowaniami podjęłam studia w tej dziedzinie. Wiedza zdobyta na uczelni oraz ponad 4 letnie doświadczenie zawodowe pozwala mi na profesjonalne i świadome wykonywanie zabiegów. W pracy motywuje mnie chęć niesienia pomocy ludziom w walce z defektami ich urody. Indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że każdego z nich traktuję jak osobiste wyzwanie a każdy zadowolony klient opuszczający gabinet jest moim małym zwycięstwem. Moją dewizą życiową zarówno prywatnie jak i zawodowo jest powiedzenie: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Kosmetologia.
Stale dokształca się biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach oraz jest na bieżąco z branżowymi nowinkami. W klinice zajmuje się nowinkami z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz służy asystą w zabiegach przeprowadzanych przez lekarzy.

Kamila Placzki – Nycz,

Kamila Placzki – Nycz, dietetyk

"Dietetyka to nie tylko mój zawód, ale również pasja, w której się realizuję i rozwijam. Podążając za najnowszymi trendami, staram się je weryfikować i w odpowiedni sposób przekładać na pracę kliniczną. Wyznaję zasadę, że małe, ale systematyczne zmiany prowadzą do trwałych i wymarzonych efektów. Uważam, że w pracy dietetyka najważniejsze jest indywidualne i spersonalizowane podejście do pacjenta, co pozwala mi poznać problem i ustalić odpowiedni plan żywieniowy. Uważam, że prawidłowe odżywianie jest ważnym ogniwem łańcucha terapeutycznego zarówno dla pacjentów medycyny klinicznej, jak i estetycznej."

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Dietetyka kliniczna. Aktualnie studentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku psychodietetyka. Swoją wiedzę i kwalifikację wzbogaca uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dietetyki. W swojej pracy zawodowej szczególną uwagę zwraca na osiąganie trwałych, a przede wszystkim zadowalających dla pacjenta efektów.

Karolina Jaguś,

Karolina Jaguś, specjalista ds.obsługi pacjenta

"Kontakt z wieloma ludźmi o różnych osobowościach jest tym, co cenię najbardziej w swojej pracy. W Klinice codziennie dzieje się coś nowego. Najbardziej cieszę się z tego, jak ludzie wychodzą zadowoleni i po czasie wracają, przyprowadzając znajomych, rodzinę, a z czasem nieraz młodsze pokolenie."

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach.
Poprzez swoje pozytywne usposobienie i uśmiech każdego dnia wnosi dużą dawkę pozytywnej energii do naszego zespołu! Posiada obszerną wiedzę na temat każdego zabiegu. Karolina ściśle współpracuje z Lekarzami konsultując liczne zapytania od Pacjentów, aby udzielone informacje były rzetelne, poparte wiedzą i doświadczeniem medycznym. Dzięki jej empatycznemu podejściu do każdego Pacjenta nie ma mowy o skrępowaniu czy stresie przed wizytą. Dla Karoliny praca z anglojęzycznym Pacjentem nie stanowi problemu!

Magdalena Topolewska,

Magdalena Topolewska, opiekun pacjenta

"Od lat miałam bezpośredni kontakt z klientem, dzięki temu zdobyłam cenne doświadczenie jakim jest efektywna komunikacja oraz sprawne rozwiązywanie problemów - to cenne umiejętności w mojej codziennej pracy. Każdego dnia dokładam wszelkich starań, aby każdy Pacjent wyszedł z naszej kliniki w pełni usatysfakcjonowany"

W Klinice Skin Laser Lubelscy Magda zajmuje stanowisko specjalisty opiekuna pacjenta. Jej mocną stroną jest łatwość nawiązywania kontaktów oraz empatia, którą doceniają Pacjenci. Pełna zaangażowania i otwarta na nowości tworzy przyjemną atmosferę w miejscu pracy. Magda nieustannie rozwija swoje kompetencje w zakresie kosmetologii, Pacjenci mogą być pewni, że otrzymają rzetelne informacje na temat oferowanych metod leczenia w naszych Klinikach.

Karolina Kołecka,

Karolina Kołecka, specjalista ds. obsługi pacjenta

„Na co dzień w swojej pracy jestem w pełni zaangażowana. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze klienta i poszerzaniu wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej dokładam wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się w naszej Klinice wyjątkowo. Jestem osobą uśmiechniętą, sumienną i komunikatywną w rozumieniu potrzeb Pacjentów”.

Karolina odpowiada za kontakt z Pacjentem. Pełniąc funkcję specjalisty ds. obsługi pacjenta stara się przekazać rzetelne i w pełni zrozumiałe informacje na temat zabiegów. Karolinę cechuje dokładność i sumienność, jest w pełni zaangażowana w swoją pracę. Chętnie rozwija się i podejmuje nowe wyzwania doskonaląc swoje umiejętności. Dzięki pozytywnemu usposobieniu Karoliny, jej pozytywna energia udziela się każdemu!