kupon_podarunkowy_do_skin_laser_lubelscy
Grudzień 14, 2021

Kupon podarunkowy do Skin Laser Lubelscy!

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Chcesz, aby podarunek był oryginalny?

Mamy dla Ciebie propozycję! - Podaruj najbliższym kupon podarunkowy do Skin Laser Lubelscy!

Kupon podarunkowy będzie odpowiednim prezentem zarówno dla kobiety, mężczyzny, przyszłej mamy jak również dla nastolatków. W ofercie naszej Kliniki zajdziesz szeroki zakres zabiegów. Możesz wybrać kwotę na jaką chcesz zakupić kupon: dostępne warianty to: 1 000 zł, 500 zł, 200 zł i 100 zł.

Kupon podarunkowy możesz zakupić osobiście w naszej klinice lub na życzenie możemy wysłać go kurierem (do wartości kuponu należy doliczyć 30 zł za przesyłkę kurierską). Jeżeli chcesz, aby kupon podarunkowy został wysłany kurierem poinformuj nas o tym mailowo na adres: klinika@skin-laser.pl, otrzymasz od nas dane do przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie kupon podarunkowy zostanie do Ciebie wysłany na wskazany adres w ciągu 24 godzin.

Warunki realizacji kuponu podarunkowego:

  • Kupon podarunkowy jest ważny na określoną kwotę. Za wartość kuponu podarunkowego obdarowana osoba może wykonać zabieg będący w aktualnej ofercie Skin Laser Lubelscy.
  • Aby skorzystać z kuponu podarunkowego konieczne jest wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu wizyty/zabiegu pod nr. telefonu Katowice: 502 983 922, Bielsko-Biała 502 983 995. W momencie rezerwacji należy poinformować, że formą płatności jest kupon podarunkowy. Przed zabiegiem należy okazać kupon podarunkowy w recepcji.
  • Kupon podarunkowy ma określny termin, w którym powinien być wykorzystany – są to 3 miesiące od daty zakupu. Nie ma możliwości wydłużenia w/w terminu. W zależności od wartości kuponu podarunkowego, może zostać wykorzystany podczas jednej lub kilku wizyt w Klinice.
  • Kuponu podarunkowego nie można zwrócić.
  • Kupon podarunkowy nie może być wymieniony na gotówkę.
  • Z kuponu podarunkowego nie wydajemy reszty.
  • Kupon podarunkowy może być łączony z innymi formami płatności.
  • Jeżeli kupon podarunkowy jest zakupiony z rabatem, wówczas nie może być wykorzystany na takie zabiegi jak: liposukcja ultradźwiękowa VASERlipo, przeszczep włosów SAFER, zabieg REGENERA ACTIVA, przeszczep komórek macierzystych oraz lipofilling.
  • Jeżeli kupon podarunkowy jest zakupiony z rabatem, wówczas nie może stanowić formy płatności zabiegu, który objęty jest ofertą specjalną (ofetta miesiąca, pakiety, programy) – promocje nie łączą się.
  • Kupon podarunkowy zakupiony z rabatem, przy dacie określającej termin jego wykorzystania będzie miał literę R (oznaczającą rabat).

 

powrót