Twój pomysł na prezent! Kupon podarunkowy do Skin Laser Lubelscy!

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Chcesz, aby podarunek był oryginalny?

Mamy dla Ciebie propozycję! - Podaruj najbliższym kupon podarunkowy do Skin Laser Lubelscy!

Kupon podarunkowy będzie odpowiednim prezentem zarówno dla kobiety, mężczyzny, przyszłej mamy jak również dla nastolatków. W ofercie naszej Kliniki zajdziesz szeroki zakres zabiegów. To Ty decydujesz w jakiej wysokości chcesz podarować prezent.

Jeżeli masz pytania, zastanawiasz się na jaką kwotę powinien być kupon podarunkowy zadzwoń do nas tel.: 502 983 933 z przyjemnością Ci doradzimy.

Kupon podarunkowy możesz zakupić osobiście w naszej klinice lub na życzenie możemy Ci go wysłać pocztą. Jeżeli chcesz, aby kupon podarunkowy został wysłany pocztą poinformuj nas o tym mailowo na adres: klinika@skin-laser.pl, otrzymasz od nas dane do przelewu. Po zaksięgowaniu Twoich pieniędzy na naszym koncie kupon podarunkowy zostanie do Ciebie wysłane na wskazany adres w ciągu 24 godzin.

Warunki realizacji kuponu podarunkowego:

  • Kupon podarunkowy jest ważny na określoną kwotę. Za wartość kuponu podarunkowego obdarowana osoba może wykonać zabieg będący w aktualnej ofercie Skin Laser Lubelscy.
  • Aby skorzystać z kuponu podarunkowego konieczne jest wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu wizyty pod nr. telefonu Katoiwce: 502 983 922, Bielsko-Biała 502 983 995. W momencie rezerwacji należy poinformować, że formą płatności jest kupon podarunkowy. Przed zabiegiem należy okazać kupon podarunkowy w recepcji.
  • Kupon podarunkowy ma określny termin w którym powinien być wykorzystany. Nie ma możliwości wydłużenia w/w terminu. W zależności od wartości kuponu podarunkowego, może zostać wykorzystany podczas jednej lub kilku wizyt w Klinice.
  • Kuponu podarunkowego nie można zwrócić.
  • Kupon podarunkowy nie może być wymieniony na gotówkę.
  • Z kuponu podarunkowego nie wydajemy reszty.
  • Kupon podarunkowy może być łączony z innymi formami płatności.
  • Kupon podarunkowy można zakupić w Klinice lub zamówić mailowo wysyłając wiadomość na adres: klinika@skin-laser.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu, kupon podarunkowy zostanie wysłany na wskazany adres. Przesyłka kurierska z dostawą na drugi dzień roboczy wynosi 30zł.

 

 

twoj_pomysl_na_prezent_zaproszenie_do_skin_laser_lubelscy