Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Jędrne, młode usta - intensywny kolor - niewielki zabieg z wielkim efektem

Efekty:

Powiększanie ust – kwas hialuronowy doskonale wypełnia usta, dając naturalny efekt;

Odmładzanie i modelowanie ust – natychmiastowy efekt dzięki zmianie konturu ust i usunięciu opadających kącików;

Młodzieńcza jędrność – wargi stają się doskonale nawilżone i bardziej mięsiste;

Redukcja małych i większych zmarszczek – natychmiastowy efekt odmłodzenia ust i okolic ust;

Intensywny, świeży kolor – zregenerowane naturalnym kwasem usta, nabierają zdrowego, młodzieńczego odcienia czerwieni.

Wskazania:

  • powiększenie ust,
  • modelowanie konturów ust,
  • nawilżanie ust, 
  • ujędrnianie i odmładzanie skóry wokół ust.
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Bardzo popularnym zabiegiem z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest powiększanie ust, czyli zwiększenie ich objętości. Nawet u młodych osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn można wykonać korektę zbyt wąskiej wargi górnej lub dolnej, czy też zwiększyć objętość całych ust.

Kwas hialuronowy jest doskonałym antidotum na procesy starzenia ust i ich okolic. Z wiekiem usta zmniejszają swoją objętość, jędrność i stają się zbyt wąskie. Kąciki ust opadają, a na wardze górnej pojawiają się pionowe zmarszczki, tzw. "zmarszczki palacza" .

Nie tylko powiększanie ust

Kwas hialuronowy jest substancją, występującą w naszym organizmie. Powiększanie ust kwasem hialuronowym, daje bardzo naturalny efekt. Zabieg jest bezpieczny i w pełni odwracalny.

Kwas hialuronowy doskonale ujędrnia, koryguje asymetrię i nawilża usta, w których z wiekiem następuje odwodnienie czerwieni wargowej. Kwasem hialuronowym można poprawić: kontur ust, nawilżenie, podnieść kąciki ust i wypełnić tzw. "zmarszczki palacza" na górnej wardze.

Powiększanie ust – o zabiegu

Zabieg powiększania ust lub ich regeneracji polega na wstrzykiwaniu maleńkich porcji żelu w usta i ich okolicę, przy pomocy bardzo cienkiej igły lub też kaniuli, która minimalizuje ryzyko pojawienia się siniaków. Powiększanie ust wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub stomatologicznym. W zależności od potrzeby, kwas hialuronowy podawany jest w kontur ust lub w czerwień wargową, w środek ust lub tuż nad górną wargą.

Zabieg trwa ok. 30 minut. Po zabiegu wypełniacz jest praktycznie niewyczuwalny, a usta są miękkie i elastyczne. Czasem może pojawić się obrzęk i zasinienia, które ustępują po 2 - 4 dniach.
Średni okres utrzymywania się efektów wynosi 6 - 12 miesięcy.

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • okres karmienia,
  • opryszczka,
  • zażywanie aspiryny lub antybiotyków,
  •  zaburzenia krzepliwości.

Formularz kontaktowy

Cennik

Juvederm Volift 1 500 zł
Juvederm Smile 1 200 zł

Podobne zabiegi

Botoks - nieinwazyjnie usuwanie zmarszczek

Skuteczne usuwanie zmarszczek górnej i dolnej części twarzy - szybki, bezpieczny zabieg na zmarszczki pionowe, poziome czoła, wokół oczu i ust Bezpieczna i skuteczna redukcja zmarszczek – prosty zabieg wykonywany w Skin Laser Lubelscy przez doświadczonego lekarza; Zachowanie tego samego wyrazu twarzy – zabieg jedynie delikatnie rozluźnia mięśnie; Usuwanie zmarszczek...

Innowacyjny Lipofilling - alternatywa dla sztucznych wypełniaczy 

Bezpieczny przeszczep komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi - naturalny lifting twarzy Natychmiastowe wypełnienie fałdów i zmarszczek – przeszczepiane są najbardziej wartościowe i najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ze zmianą objętości – eliksir młodości z...

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę...