Innowacyjny Lipofilling - alternatywa dla sztucznych wypełniaczy 

Bezpieczny przeszczep komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi - naturalny lifting twarzy

Efekty:

Natychmiastowe wypełnienie fałdów i zmarszczek – przeszczepiane są najbardziej wartościowe i najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu;

Naturalny efekt liftingu ze zmianą objętości – eliksir młodości z własnych tkanek trwale uzupełnia zaniki tkanki tłuszczowej, związanej z wiekiem;

Drugie życie skóry – komórki tłuszczowe w nowym miejscu unaczyniają się i odnawiają, stymulując regenerację skóry i dając świeży, zdrowy wygląd; 

Korygowanie blizn zanikowych – własny tłuszcz wypełnienia ubytki;

Młodszy wygląd nawet dla alergików! – skóra sama uzupełnia ubytki, nie ma ryzyka odrzucenia i wywołania alergii na własną tkankę.

Wskazania:

Wskazania na twarz:
 • ubytki tkanki tłuszczowej w obszarze twarzy i kości policzkowych,
 • utrata elastyczności skóry,
 • bruzdy i zmarszczki,
 • opadające policzki.
 
Inne wskazania:
zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Lipofilling z komórkami macierzystymi – regeneruje i odmładza

Z biegiem lat, w skórze dochodzi do miejscowego zaniku tkanki tłuszczowej, podczas gdy w innych miejscach pojawia się go za dużo. Lipofilling (inaczej lipotransfer, przeszczep tkanki tłuszczowej) z wykorzystaniem urządzenia Adivive, pozwala pobrać tkankę tłuszczową tam, gdzie jest w nadmiarze i przeszczepić ją w inne miejsca czy ubytki.

Technologia Adivive, jako pierwszy na świecie system do separacji tkanki tłuszczowej, otrzymała amerykański certyfikat - atest bezpieczeństwa amerykańskiej FDA (Agencji Żywności i Leków). Przeszczep tkanki tłuszczowej najczęściej wykorzystywany jest w celu wypełniania z naturalnym efektem oraz modelowania twarzy i takich partii ciała, jak biust, pośladki, czy dłonie.

Adivive tworzy Eliksir Młodości

Urządzenie Adivive pozwala na przygotowanie tkanki tłuszczowej do przeszczepu. Adivive eliminuje stare i słabe komórki tłuszczowe oraz zanieczyszczenia, które obniżają zdolność przyjęcia się przeszczepu. System Adivive odzyskuje natomiast najbardziej wartościowe, młode komórki tłuszczowe, bogate w komórki macierzyste, które są następnie przeszczepianie i mają duży potencjał do zasymilowania się w nowym środowisku.

Komórki macierzyste stanowią wysokiej jakości Eliksir Młodości, który nie tylko precyzyjnie modeluje twarz i ciało, ale również rewitalizuje skórę i odmładza ją. Pobrany materiał to własne komórki, niepowodujące odrzucenia czy uczuleń nawet u alergików. Właśnie dlatego lipofilling to zabieg niezwykle bezpieczny.

Jak wygląda lipofilling z komórkami macierzystymi?

Zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej z pomocą Adivive jest całkowicie sterylny i małoinwazyjny. Lipofilling wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i pacjent od razu po zabiegu może normalnie funkcjonować.

Lipofilling odbywa się za pomocą specjalnej strzykawki. Tłuszcz pozyskuje się z okolic kolan, brzucha lub wewnętrznej części ud. Aby zmniejszyć krwawienie podaje się w tę okolicę kaniulą specjalny płyn, który obkurcza naczynia krwionośne. Następnie przy pomocy kaniuli, osadzonej na strzykawkach, odsysa się tłuszcz.

Lipofilling i liposukcja Vaser Lipo

Przeszczep tkanki tłuszczowej stosowany jest często razem z zabiegiem liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo. Już w kilka godzin można uzyskać wymodelowaną sylwetkę i zrobić przeszczep w okolicę twarzy czy innych okolic. Wtedy odessana podczas małoinwazyjnego zabiegu Vaser Lipo drogocenna i trwała tkanka tłuszczowa nie marnuje się.

Zastosowanie innowacyjnej technologii Vaser Lipo nie powoduje „szarpania” tkanki tłuszczowej (jak w przypadku klasycznej liposukcji), a jedynie jej rozpuszczenie i wypłukanie, dzięki czemu tkanka tłuszczowa zachowuje swoje właściwości. Drugim krokiem jest przygotowanie materiału do przeszczepu z pomocą urządzenia Adivive i przeszczep tłuszczu.

Lipofilling z komórkami macierzystymi – piękno na dłużej

Lipofilling z komórkami macierzystymi to zabieg, który budzi skórę do życia. Gdy te młode komórki zostają przeszczepione, motywują skórę do odtworzenia własnych ubytków. Dzieje się tak, ponieważ młode komórki tłuszczowe unaczyniają się w nowym miejscu i świetnie się do niego adoptują. Dodatkowo te witalne komórki mają zdolność do odnawiania się przez podział, co motywuje skórę do odtworzenia własnej tkanki i jej regeneracji. 

Lipofilling to zabieg dający naturalny efekt. Około 50% tkanek adoptuje się po przeszczepie i pozostaje w miejscu podania. Aby uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt, po miesiącu zalecamy powtórzenie zabiegu.

Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi, 
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna), 
 • zakrzepica w wywiadzie,
 • infekcje skóry,
 • niewyrównana choroba tarczycy,
 • cukrzyca,
 • przebyty zawał,
 • choroby nerek i wątroby.

Formularz kontaktowy

Cennik

Twarz z okolicą oczu 8 000 zł
Twarz z okolicą oczu kolejny zabieg (do 3 miesięcy) 6 400 zł
Okolica oczu 6 000 zł
Grzbiety dłoni 6 000 zł
Twarz, grzbiety dłoni 10 000 zł
Cena zawiera:
 • znieczulenie miejscowe podczas zabiegu,
 • środki medyczne i opatrunkowe,
 • wizyty kontrolne po zabiegu.

Zabieg wymaga zaliczki w wysokości 1000 zł wpłaconej w ciągu 7 dni od rezerwacji terminu.

Podobne zabiegi

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę...

Niechirurgiczny Lifting Twarzy HanBang - PDO

Nici Liftingujące PDO - równie skuteczna alternatywa dla liftingu chirurgicznego Niezwykle skuteczny lifting – nici wprowadzone w naturalne linie napięcia skóry dają natychmiastowy efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego; Napięta, sprężysta i elastyczna skóra – nić stymuluje produkcję...

Ulthera - spektakularny, niechirurgiczny lifting twarzy

System Ulthera - rewolucja w odmładzaniu bez skalpela twarzy, szyi, dekoltu Napięta i podniesiona skóra – zabieg zwiększa napięcie skóry, poprawia owal twarzy, modeluje policzki, szyję, linię żuchwy i podbródek; Wyraźnie młodszy wygląd – regeneracja włókien kolagenowych...