Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd

Efekty:

Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu;

Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę zmarszczek;

Podniesione, odmłodzone policzki – specjalny preparat Voluma zwiększa objętość policzków; 

Korekcja i modelowanie ust (specjalny kwas hialuronowy) – za pomocą specjalnego kwasu hialuronowego, przeznaczonego do  odmładzania i powiększania ust.

Wskazania:

 • zmarszczki na twarzy,
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • poprawa i wypełnianie ubytków na skórze twarzy,
 • opadnięte kąciki ust,
 • dolina łez
 • linia marionetek
 • wypełnienie ubytków pourazowych i pooperacyjnych tkanek,
 • ujędrnianie i odmładzanie skóry twarzy, dłoni, szyi.
   

Inne wskazania (kwas hialuronowy):

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Kwas hialuronowy – wypełnienie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest naturalnym, bardzo ważnym składnikiem skóry. Odpowiada za właściwie nawilżenie i odpowiedni poziom ujędrnienia. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w skórze drastycznie się zmniejsza. Wtedy pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swój pierwotny kształt. 

Kwas hialuronowy, występujący naturalnie w naszym organizmie, można z powodzeniem uzupełniać. Kwas hialuronowy podany do skóry, idealnie wypełnia fałdy nosowo - wargowe, zmarszczki dookoła ust i wokół oczu, zmarszczki na policzkach i koryguje opadające kąciki ust. Sprawia, że twarz nabiera młodszego wyglądu. Dzięki kwasowi hialuronowemu skóra odzyskuje sprężystość, znikają zmarszczki i twarz odzyskuje młodszy wygląd. 

Kwas hialuronowy – o zabiegu

Preparat z kwasem hialuronowym to elastyczny żel, który po podskórnej aplikacji wypełnia daną okolicę. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w odpowiednią warstwę skóry maleńkich porcji żelu. Odbywa się to przy pomocy specjalnej kaniuli (czyli długiej, łagodnie zakończonej cieniutkiej rurki z małym otworem na końcu, służącym do podawania preparatu), która zmniejsza ryzyko wystąpienia siniaków lub bardzo cienkiej igły, co minimalizuje dyskomfort pacjenta.

Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem. Zabieg trwa około 30 – 60 minut.  Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk, zaczerwienienie, czy swędzenie. Objawy ustępują po 2 - 4 dniach. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i prezentuje się bardzo naturalnie. Kwas hialuronowy utrzymuje się około roku. 

Kwas hialuronowy na zmarszczki

Zabieg na bazie kwasu hialuronowego jest w pełni odwracalny. Z czasem ta łatwo przyswajalna substancja zostaje wchłonięta przez organizm. Kwas hialuronowy ma działanie regeneracyjne i zostawia skórę w lepszym stanie niż przed zabiegiem. 

Zabieg kwasem hialuronowym należy powtarzać. Po ok. 9-12 miesiącach dochodzi do całkowitego wchłonięcia kwasu. I wtedy zregenerowana skóra gotowa jest na przyjęcie kolejnej dawki. Wchłanianie kwasu hialuronowego, choć wiąże się z koniecznością powtórek, gwarantuje bezpieczeństwo i brak trwałych zmian na twarzy.

VOLUMA – hialuronowy lifting twarzy

Kwas hialuronowy stosowany jest również do modelowania konturu twarzy, np. policzków, okolic ust oraz modelowania ust. Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem preparatu o nazwie Voluma, który nie tylko likwiduje zmarszczki, ale działa jak lifting, zwiększając objętość policzków. 

Preparat Voluma został opracowany, ponieważ zastrzyki z samym kwasem hialuronowym wypełniającym zmarszczki, nie są w stanie przywrócić objętości twarzy. Efekty utrzymują się 12-18 miesięcy po zabiegu.

Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • choroby autoimmunologiczne i nowotworowe,
 • tendencje do blizn przerostowych,
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Formularz kontaktowy

Cennik

Modelowanie owalu twarzy (Volumetria) Juvederm Voluma 1 ml 1 500 zł
Modelowanie brody i linii żuchwy Juvederm Volux 1 ml 1 500 zł
Wypełnianie zmarszczek Juvederm Voluma/Volbella/Volift 1ml 1 500 zł
Rewitalizacja skóry Juvederm Volite 1 ml 1 500 zł

Podobne zabiegi

Innowacyjny Lipofilling - alternatywa dla sztucznych wypełniaczy 

Bezpieczny przeszczep komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi - naturalny lifting twarzy Natychmiastowe wypełnienie fałdów i zmarszczek – przeszczepiane są najbardziej wartościowe i najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ze zmianą objętości – eliksir młodości z...

Niechirurgiczny Lifting Twarzy HanBang - PDO

Nici Liftingujące PDO - równie skuteczna alternatywa dla liftingu chirurgicznego Niezwykle skuteczny lifting – nici wprowadzone w naturalne linie napięcia skóry dają natychmiastowy efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego; Napięta, sprężysta i elastyczna skóra – nić stymuluje produkcję...

Wypełnianie zmarszczek PROFHILO - molekuła młodości

Efekt miliona sprężynek - odmłodzona twarz - innowacja roku 2015/2016 - złota statuetka za najlepszy zabieg wzmacniający skórę Przywraca utracony owal twarzy – długotrwale uwalniająca się molekuła młodości, działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy; Neutralizuje „chomiczki” i wysmukla rysy twarzy –...