Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

Postępujące procesy starzenia, ekspozycja na promieniowanie UV, nieodpowiednia dieta a nawet zanieczyszczenia powietrza to jedne z głównych przyczyn powstawania zmarszczek i innych oznak starzenia. Resurfacing Renuvion to przełomowa technologia, która zmienia podejście do resurfacingu i oferuje nowe perspektywy odnowy skóry.

To jedna z najbardziej zaawansowanych procedur dostępna tylko w wybranych klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na całym świecie. Już dziś możesz skorzystać z tego innowacyjnego zabiegu w celu uzyskania nowej skóry w klinikach Skin Laser Lubelscy.

Efekt nowej skóry po resurfacingu Renuvion

Niesamowite rezultaty w postaci znacząco zmniejszonej ilości zmarszczek lub całkowitej ich utraty, stają się widoczne już po 2 tygodniach od wykonania zabiegu, są w pełni naturalne i eliminują ryzyko przerysowania. Efekty jednak na tym się nie kończą. Przez następne sześć do dziewięciu miesięcy pacjent nadal będzie zauważał postępującą poprawę stanu skóry twarzy, w szczególności:

 • gładką, jędrną i napiętą skórę,
 • spłycenie zmarszczek lub całkowity ich zanik,
 • ujednolicenie kolorytu skóry, redukcję przebarwień w postaci piegów i plam starczych,
 • promienny, zdrowy i młodzieńczy wygląd twarzy.

Efekty zabiegów

Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się̨ pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUEBLSCY SP. Z O.O.

O zabiegu

O zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Renuvion

Renuvion to niechirurgiczny zabieg, który ma na celu usunięcie oznak starzenia. Z biegiem czasu nasza skóra zaczyna tracić cenne składniki budulcowe, co powoduje pojawianie się drobnych linii i zmarszczek. Uszkodzenia słoneczne, czynniki środowiskowe i genetyka również wpływają na wygląd naszej skóry. Resurfacing Renuvion powoduje silne złuszczenie martwej warstwy skóry, bez konieczności przeprowadzania chirurgicznej operacji. Żadna inna małoinwazyjna technologia nie daje tak spektakularnego efektu jak resurfacing Renuvion.

Technika ta, określana jako technologia J-Plasma, działa za pomocą urządzenia, emitującego potężny i wysoce skoncentrowany strumień energii. Zaawansowane urządzenie Renuvion, skutecznie łączy zimną plazmę helową z energią o częstotliwości radiowej (RF), powodując kontrolowaną koagulację podskórną. Gdy plazma dotyka skóry, dochodzi do sublimacji naskórka bez uszkodzenia jej głębszych warstw a ciepło dostarczone pod skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie zewnętrzna warstwa skóry złuszcza się, odsłaniając nową, pozbawioną zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych porów.

Właściwości Renuvion J-Plasmy sprawiają, że ta ​​technologia odmładzania skóry jest prezentem, który przez długi czas nie przestaje obdarowywać, a który możesz podarować sobie, umawiając się na konsultację ze specjalistą Renuvion w Skin Laser Lubelscy.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Resurfacing Renuvion – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Renuvion to idealny zabieg dla pacjentów, którzy chcą uzyskać efekt nowej skóry, ale nie chcą wykonywać inwazyjnych operacji plastycznych. W szczególności zabieg dedykowany jest pacjentom powyżej 50 roku życia, posiadającym grubą skórę, pokrytą zmarszczkami, z widocznymi oznakami starzenia, spadkiem napięcia i jędrności, a także z przebarwieniami.

Jakie są przeciwwskazania?

Aby móc cieszyć się niesamowitymi korzyściami płynącymi z resurfacingu Renuvion, pacjent w pierwszej kolejności powinien umówić się na konsultację z wykwalifikowanym lekarzem, podczas której na podstawie oceny skóry i zebranego wywiadu, zostanie zakwalifikowany do przeprowadzenia zabiegu. Do ogólnych przeciwwskazań zaliczamy:

 • choroby wątroby,
 • choroby nerek,
 • niewyrównane choroby tarczycy,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • cukrzycę,
 • choroby serca,
 • choroby skóry.

Jeżeli lekarz na podstawie historii medycznej i aktualnego stanu skóry pacjenta wykluczy możliwość przeprowadzenia resurfacingu Renuvion, może zalecić alternatywną procedurę, taką jak lifting laserowy Fotona 6D lub laser frakcyjny ablacyjny.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Resurfacing Renuvion to zabieg, który wymaga od pacjenta odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim niezbędne jest wykonanie następujących badań:

 • morfologia,
 • CRP,
 • APTT i INR,
 • glukoza,
 • AST, ALT,
 • analiza ogólna moczu,
 • HIV Combo (Ag/Ab),
 • anty-Hbs,
 • HCV (WZW C),
 • sód, potas, kreatynina,
 • beta-HCG (w przypadku kobiet).

Wyniki badań należy dostarczyć najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zabiegu osobiście do jednej z naszych klinik w Katowicach lub Bielsku-Białej, albo drogą elektroniczną na adres mailowy: klinika@skin-laser.pl. Badania można wykonać w dowolnym laboratorium, jednak pacjenci Skin Laser Lubelscy mają możliwość skorzystania z 20% rabatu w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Osoby zainteresowanie pakietem promocyjnym, zapraszamy do kontaktu z rejestracją naszej kliniki.

Okres rekonwalescencji

Po zabiegu Renuvion pacjenci zauważają zaczerwienienie, swędzenie i obrzęk na obszarze zabiegowym. Sam obrzęk będzie sukcesywnie zmniejszał się z dnia na dzień i powinien ustąpić w ciągu tygodnia po zabiegu. Całkowity czas gojenia uzależniony jest oczywiście od indywidualnych zdolności regeneracyjnych, jednak w większości przypadków wszelkie skutki uboczne powinny ustąpić w ciągu 14 – 21 dni. U niektórych pacjentów zaczerwienienie może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni do kilku miesięcy, jednak z czasem będzie ustępować, zwiększając widoczność efektów zabiegowych.

Naświetlanie lampami LED, które w klinikach Skin Laser Lubelscy wykonujemy po zakończonym zabiegu, ma za zadanie przyspieszyć okres regeneracji. Aby maksymalnie skrócić czas gojenia skóry w miejscu zabiegowym, zalecamy wykonanie kilku sesji naświetlania.

 

DOMOWA PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Przez pierwsze 21 dni po zabiegu należy ściśle przestrzegać zaleceń lekarza, przede wszystkim zaleceń pozabiegowych aż do całkowitego zakończenia procesu gojenia. Podczas całego okresu rekonwalescencji na obszarze zabiegowym widoczny będzie obrzęk, naskórek w tym miejscu będzie mocno się złuszczać, a skóra regenerować, dlatego pacjenci powinni zrezygnować ze swoich codziennych zajęć.

Podczas konsultacji przed zabiegiem lekarz udzieli wszelkich niezbędnych informacji i ustosunkuje się do wszelkich wątpliwości zgłaszanych przez pacjenta, również tych dotyczących okresu rekonwalescencji. Po zabiegu natomiast pacjent otrzyma szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji skóry w poszczególne dni okresu gojenia. W ciągu kilku dni od zabiegu można rozpocząć pielęgnację delikatnymi kremami nawilżającymi bez alkoholu oraz obowiązkowo należy stosować kremy z filtrem SPF 50+ przy każdym wyjściu z domu, a także delikatne preparaty myjące.

 

Resurfacing Renuvion – cofnij czas nawet o 20 lat

Zabieg Renuvion z powoduje lepsze napięcie i jędrność skóry, ale także niesie za sobą dodatkowe korzyści w postaci pozbycia się nierównego kolorytu i przebarwień, zmniejszenia rozmiaru porów i całkowitego odnowienia skóry, nadając jej gładki, promienny wygląd. Co więcej, zabieg Renuvion stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny co dodatkowo wzmacnia i zagęszcza skórę.

Renuvion to nie tylko resurfacing, podczas którego zimna plazma wykorzystywana jest na powierzchni twarzy. Zabieg Renuvion wykonywany jest również w celu ujędrnienia skóry na ramionach, brzuchu, talii, udach czy kolanach (więcej informacji tutaj). Zespół specjalistów Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach pomoże Ci w realizacji Twoich celów estetycznych. Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację ze specjalistą ds. zabiegów Renuvion.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z siłowni
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Renuvion

Resurfacing Renuvion to zabieg składający się z trzech etapów, który może przeprowadzić tylko doświadczony i odpowiednio przeszkolony lekarz.

Etap 1: Przed zastosowaniem urządzenia Renuvion, na obszar zabiegowy aplikowany jest krem znieczulający. Po upływie 60 minut od aplikacji kremu, pacjent otrzymuje specjalne znieczulenie podskórne.

Etap 2: Właściwa część zabiegu zwana resurfacingiem. Z urządzenia przypominającego kształtem małą różdżkę, uwalniany jest hel i fale radiowe (RF), aby stworzyć kontrolowany i precyzyjny strumień energii, czyli plazmę. Lekarz porusza powoli rękojeścią, z szybkością jednego centymetra na sekundę, dając czas na działanie plazmy. Podczas zabiegu, wykonywane są dwa przejścia na całej twarzy z uwzględnieniem okolicy wokół oczu i ust.

Etap 3: Naświetlanie lampą LED, w celu maksymalizacji efektu, zmniejszenia obrzęku i przyspieszenia gojenia.

 

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Efekty resurfacingu Renuvion są nieporównywalne z innymi zabiegami. Do ich osiągnięcia wystarczy tylko jeden zabieg. Pierwsze rezultaty widoczne są już po około 2 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu, jednak ostateczna poprawa stanu skóry i redukcja zmarszczek następuje stopniowo w ciągu 6 miesięcy od zabiegu. Resurfacing Renuvion można ponownie zastosować po upływie co najmniej 3 lat.

ODCZUCIA BÓLOWE

Resurfacing Renuvion to zabieg wymagający specjalnego znieczulenia. W klinikach Skin Laser Lubelscy komfort pacjenta stanowi dla nas priorytet, dlatego w przypadku resurfacingu Renuvion stosujemy dwuetapową procedurę znieczulającą. W pierwszej kolejności na całą twarz pacjenta aplikowane jest znieczulenie w postaci kremu a po upływie 60 min. pod skórę podawany jest specjalny płyn znieczulający. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pacjent otrzymuje doustne leki przeciwbólowe.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Cała procedura resurfacing Renuvion trwa około 2 godzin.

Cennik

Resurfacing Renuvion 12 000 zł

Zabieg wymaga zaliczki w wysokości 1000 zł wpłaconej w ciągu 7 dni od rezerwacji wizyty.

Podobne zabiegi

Blog

Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

Postępujące procesy starzenia, ekspozycja na promieniowanie UV, nieodpowiednia dieta a nawet zanieczyszczenia powietrza to jedne z głównych przyczyn powstawania zmarszczek i innych oznak starzenia. Resurfacing Renuvion to przełomowa technologia, która zmienia podejście do resurfacingu i oferuje nowe perspektywy odnowy skóry.

To jedna z najbardziej zaawansowanych procedur dostępna tylko w wybranych klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na całym świecie. Już dziś możesz skorzystać z tego innowacyjnego zabiegu w celu uzyskania nowej skóry w klinikach Skin Laser Lubelscy.

Efekt nowej skóry po resurfacingu Renuvion

Niesamowite rezultaty w postaci znacząco zmniejszonej ilości zmarszczek lub całkowitej ich utraty, stają się widoczne już po 2 tygodniach od wykonania zabiegu, są w pełni naturalne i eliminują ryzyko przerysowania. Efekty jednak na tym się nie kończą. Przez następne sześć do dziewięciu miesięcy pacjent nadal będzie zauważał postępującą poprawę stanu skóry twarzy, w szczególności:

 • gładką, jędrną i napiętą skórę,
 • spłycenie zmarszczek lub całkowity ich zanik,
 • ujednolicenie kolorytu skóry, redukcję przebarwień w postaci piegów i plam starczych,
 • promienny, zdrowy i młodzieńczy wygląd twarzy.

Efekty zabiegów

Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się̨ pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUEBLSCY SP. Z O.O.

O zabiegu

O zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Renuvion

Renuvion to niechirurgiczny zabieg, który ma na celu usunięcie oznak starzenia. Z biegiem czasu nasza skóra zaczyna tracić cenne składniki budulcowe, co powoduje pojawianie się drobnych linii i zmarszczek. Uszkodzenia słoneczne, czynniki środowiskowe i genetyka również wpływają na wygląd naszej skóry. Resurfacing Renuvion powoduje silne złuszczenie martwej warstwy skóry, bez konieczności przeprowadzania chirurgicznej operacji. Żadna inna małoinwazyjna technologia nie daje tak spektakularnego efektu jak resurfacing Renuvion.

Technika ta, określana jako technologia J-Plasma, działa za pomocą urządzenia, emitującego potężny i wysoce skoncentrowany strumień energii. Zaawansowane urządzenie Renuvion, skutecznie łączy zimną plazmę helową z energią o częstotliwości radiowej (RF), powodując kontrolowaną koagulację podskórną. Gdy plazma dotyka skóry, dochodzi do sublimacji naskórka bez uszkodzenia jej głębszych warstw a ciepło dostarczone pod skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie zewnętrzna warstwa skóry złuszcza się, odsłaniając nową, pozbawioną zmarszczek, przebarwień i rozszerzonych porów.

Właściwości Renuvion J-Plasmy sprawiają, że ta ​​technologia odmładzania skóry jest prezentem, który przez długi czas nie przestaje obdarowywać, a który możesz podarować sobie, umawiając się na konsultację ze specjalistą Renuvion w Skin Laser Lubelscy.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Resurfacing Renuvion – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Renuvion to idealny zabieg dla pacjentów, którzy chcą uzyskać efekt nowej skóry, ale nie chcą wykonywać inwazyjnych operacji plastycznych. W szczególności zabieg dedykowany jest pacjentom powyżej 50 roku życia, posiadającym grubą skórę, pokrytą zmarszczkami, z widocznymi oznakami starzenia, spadkiem napięcia i jędrności, a także z przebarwieniami.

Jakie są przeciwwskazania?

Aby móc cieszyć się niesamowitymi korzyściami płynącymi z resurfacingu Renuvion, pacjent w pierwszej kolejności powinien umówić się na konsultację z wykwalifikowanym lekarzem, podczas której na podstawie oceny skóry i zebranego wywiadu, zostanie zakwalifikowany do przeprowadzenia zabiegu. Do ogólnych przeciwwskazań zaliczamy:

 • choroby wątroby,
 • choroby nerek,
 • niewyrównane choroby tarczycy,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • cukrzycę,
 • choroby serca,
 • choroby skóry.

Jeżeli lekarz na podstawie historii medycznej i aktualnego stanu skóry pacjenta wykluczy możliwość przeprowadzenia resurfacingu Renuvion, może zalecić alternatywną procedurę, taką jak lifting laserowy Fotona 6D lub laser frakcyjny ablacyjny.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Resurfacing Renuvion to zabieg, który wymaga od pacjenta odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim niezbędne jest wykonanie następujących badań:

 • morfologia,
 • CRP,
 • APTT i INR,
 • glukoza,
 • AST, ALT,
 • analiza ogólna moczu,
 • HIV Combo (Ag/Ab),
 • anty-Hbs,
 • HCV (WZW C),
 • sód, potas, kreatynina,
 • beta-HCG (w przypadku kobiet).

Wyniki badań należy dostarczyć najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zabiegu osobiście do jednej z naszych klinik w Katowicach lub Bielsku-Białej, albo drogą elektroniczną na adres mailowy: klinika@skin-laser.pl. Badania można wykonać w dowolnym laboratorium, jednak pacjenci Skin Laser Lubelscy mają możliwość skorzystania z 20% rabatu w Śląskich Laboratoriach Analitycznych. Osoby zainteresowanie pakietem promocyjnym, zapraszamy do kontaktu z rejestracją naszej kliniki.

Okres rekonwalescencji

Po zabiegu Renuvion pacjenci zauważają zaczerwienienie, swędzenie i obrzęk na obszarze zabiegowym. Sam obrzęk będzie sukcesywnie zmniejszał się z dnia na dzień i powinien ustąpić w ciągu tygodnia po zabiegu. Całkowity czas gojenia uzależniony jest oczywiście od indywidualnych zdolności regeneracyjnych, jednak w większości przypadków wszelkie skutki uboczne powinny ustąpić w ciągu 14 – 21 dni. U niektórych pacjentów zaczerwienienie może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni do kilku miesięcy, jednak z czasem będzie ustępować, zwiększając widoczność efektów zabiegowych.

Naświetlanie lampami LED, które w klinikach Skin Laser Lubelscy wykonujemy po zakończonym zabiegu, ma za zadanie przyspieszyć okres regeneracji. Aby maksymalnie skrócić czas gojenia skóry w miejscu zabiegowym, zalecamy wykonanie kilku sesji naświetlania.

 

DOMOWA PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Przez pierwsze 21 dni po zabiegu należy ściśle przestrzegać zaleceń lekarza, przede wszystkim zaleceń pozabiegowych aż do całkowitego zakończenia procesu gojenia. Podczas całego okresu rekonwalescencji na obszarze zabiegowym widoczny będzie obrzęk, naskórek w tym miejscu będzie mocno się złuszczać, a skóra regenerować, dlatego pacjenci powinni zrezygnować ze swoich codziennych zajęć.

Podczas konsultacji przed zabiegiem lekarz udzieli wszelkich niezbędnych informacji i ustosunkuje się do wszelkich wątpliwości zgłaszanych przez pacjenta, również tych dotyczących okresu rekonwalescencji. Po zabiegu natomiast pacjent otrzyma szczegółowe informacje dotyczące pielęgnacji skóry w poszczególne dni okresu gojenia. W ciągu kilku dni od zabiegu można rozpocząć pielęgnację delikatnymi kremami nawilżającymi bez alkoholu oraz obowiązkowo należy stosować kremy z filtrem SPF 50+ przy każdym wyjściu z domu, a także delikatne preparaty myjące.

 

Resurfacing Renuvion – cofnij czas nawet o 20 lat

Zabieg Renuvion z powoduje lepsze napięcie i jędrność skóry, ale także niesie za sobą dodatkowe korzyści w postaci pozbycia się nierównego kolorytu i przebarwień, zmniejszenia rozmiaru porów i całkowitego odnowienia skóry, nadając jej gładki, promienny wygląd. Co więcej, zabieg Renuvion stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny co dodatkowo wzmacnia i zagęszcza skórę.

Renuvion to nie tylko resurfacing, podczas którego zimna plazma wykorzystywana jest na powierzchni twarzy. Zabieg Renuvion wykonywany jest również w celu ujędrnienia skóry na ramionach, brzuchu, talii, udach czy kolanach (więcej informacji tutaj). Zespół specjalistów Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach pomoże Ci w realizacji Twoich celów estetycznych. Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację ze specjalistą ds. zabiegów Renuvion.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z siłowni
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Renuvion

Resurfacing Renuvion to zabieg składający się z trzech etapów, który może przeprowadzić tylko doświadczony i odpowiednio przeszkolony lekarz.

Etap 1: Przed zastosowaniem urządzenia Renuvion, na obszar zabiegowy aplikowany jest krem znieczulający. Po upływie 60 minut od aplikacji kremu, pacjent otrzymuje specjalne znieczulenie podskórne.

Etap 2: Właściwa część zabiegu zwana resurfacingiem. Z urządzenia przypominającego kształtem małą różdżkę, uwalniany jest hel i fale radiowe (RF), aby stworzyć kontrolowany i precyzyjny strumień energii, czyli plazmę. Lekarz porusza powoli rękojeścią, z szybkością jednego centymetra na sekundę, dając czas na działanie plazmy. Podczas zabiegu, wykonywane są dwa przejścia na całej twarzy z uwzględnieniem okolicy wokół oczu i ust.

Etap 3: Naświetlanie lampą LED, w celu maksymalizacji efektu, zmniejszenia obrzęku i przyspieszenia gojenia.

 

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Efekty resurfacingu Renuvion są nieporównywalne z innymi zabiegami. Do ich osiągnięcia wystarczy tylko jeden zabieg. Pierwsze rezultaty widoczne są już po około 2 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu, jednak ostateczna poprawa stanu skóry i redukcja zmarszczek następuje stopniowo w ciągu 6 miesięcy od zabiegu. Resurfacing Renuvion można ponownie zastosować po upływie co najmniej 3 lat.

ODCZUCIA BÓLOWE

Resurfacing Renuvion to zabieg wymagający specjalnego znieczulenia. W klinikach Skin Laser Lubelscy komfort pacjenta stanowi dla nas priorytet, dlatego w przypadku resurfacingu Renuvion stosujemy dwuetapową procedurę znieczulającą. W pierwszej kolejności na całą twarz pacjenta aplikowane jest znieczulenie w postaci kremu a po upływie 60 min. pod skórę podawany jest specjalny płyn znieczulający. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pacjent otrzymuje doustne leki przeciwbólowe.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Cała procedura resurfacing Renuvion trwa około 2 godzin.

Cennik

Resurfacing Renuvion 12 000 zł

Zabieg wymaga zaliczki w wysokości 1000 zł wpłaconej w ciągu 7 dni od rezerwacji wizyty.

Podobne zabiegi

Blog

Styczeń 06, 2021

LASER frakcyjny – odpowiadamy na wasze pytania|Q&A

Laser frakcyjny to jeden z najpopularniejszych laserów stosowanych w dermatologii. Jest to również jeden z...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Październik 12, 2020

Depilacja laserowa: fakty i mity

W przeciwieństwie do woskowania, czy tradycyjnego golenia, depilacja laserowa to skuteczna metoda na pozbycie się...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Styczeń 23, 2020

Liposukcja Vaser Lipo – dlaczego warto?

Pięknie wyrzeźbione ciało, bez zalegających fałd tłuszczu - do tego dążymy, zwłaszcza teraz, gdy rozkwitła moda na...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ