6-etapowy lifting laserowy Fotona

6-etapowy lifting laserowy Fotona to zabieg dzięki któremu osiągamy efekt: liftingu i zagęszczenia skóry, pobudzenia procesów regeneracyjnych i odbudowy kolagenu, zniwelowania zmarszczek, uniesienia powiek, wygładzenia ust i poprawy napięcia skóry. Lifting laserowy 6D jest małoinwazyjnym i bezpiecznym zabiegiem dającym doskonałe rezultaty bez bólu i okresu rekonwalescencji.

Efekty:

 • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych,
 • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
 • wygładzenie zmarszczek,
 • poprawa owalu twarzy,
 • zagęszczenie skóry,
 • wyrównanie kolorytu i wygładzenie skóry,
 • ogólna poprawa kondycji skóry,
 • pogrubienie cienkiej skóry.

Wskazania:

 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • utrata elastyczności i jędrności skóry,
 • zmarszczki (m.in. zmarszczki wokół ust, zmarszczki mimiczne, kurze łapki),
 • wiotkość skóry,
 • utrata owalu twarzy,
 • cieńka skóra.
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

Efekty zabiegów

Zdjęcia ukazują̨ efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się̨ różnić́ w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń́ zabiegu, stosowania się̨ pacjenta do zaleceń́ pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUEBLSCY SP. Z O.O.

VIDEO

O zabiegu

Połączenie lasera Nd:YAG oraz Er:YAG w jednym wielofunkcyjnym systemie laserowym Fotona pozwoliło na stworzenie skutecznej procedury zabiegowej. To technologia, dzięki której wychodzimy naprzeciw Pacjentom, poszukującym naturalnego efektu bez iniekcji, bólu i okresu rekonwalescencji.

Zabieg jest wykonywany zarówno na zewnętrznej powierzchni skóry, jak i wewnątrz jamy ustnej. Składa się aż z 6 etapów – każdy z nich działa na inny problem i inne niedoskonałość skóry. Dzięki temu, możliwa jest pełna odbudowa włókien kolagenowych na całej grubości skóry, umożliwiając tym samym osiągnięcie trwałego efektu ujędrnienia, zagęszczenia skóry oraz spłycenie zmarszczek.

W naszej ofercie dostępna jest najnowsza odsłona liftingu laserowego: Fotona Vector Plus — autorska procedura Skin Laser Lubelscy, która jest efektem ponad 25 lat doświadczenia w laseroterapii.

Fotona Vector Plus to udoskonalona wersja 6-etapowego liftingu Fotona (Fotona 6D).

To zabieg, który nie zmienia rysów twarzy, a podkreśla je, eksponując naturalne piękno.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej nowości, kliknij tutaj.

DLA KOGO?

Lifting laserowy Fotona polecany jest osobom, które chciałyby w naturalny sposób poprawić kondycję i wygląd swojej skóry. To idealne rozwiązanie dla pacjentów, ceniących nieinwazyjne zabiegi o najwyższej skuteczności.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

6-etapowy lifting laserowy Fotona składa się z następujących etapów:

 1. ENDOLIFTING® – to pierwsza część zabiegu wykonywana wewnątrz jamy ustnej przy pomocy lasera Er:YAG.

  Podczas tego etapu dochodzi do kontrolowanego podgrzania tkanek, co pobudza kurczenie się włókien kolagenu, dzięki temu możliwa jest ich odbudowa na całej grubości skóry. Impulsy lasera emitowane są w precyzyjnie określone miejsca tak aby uzyskać efekt wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, zwiększenia napięcia skóry, podniesienia policzków oraz wygładzenia zmarszczek wokół ust.

  Pacjenci zauważają wypełnienie bruzd już po jednym zabiegu, bez zastosowania wypełniaczy!
   
 2. FRAC3® – druga część zabiegu wykonywana jest na zewnętrznej warstwie skóry, jej celem jest poprawa jędrności najgłębszych warstw. Za pomocą lasera Nd:YAG i rewolucyjnej metody frakcjonowania 3D głęboko w skórze tworzy się punkty termiczne, które intensywnie stymulują organizm do produkcji nowych włókien kolagenu. Program FRAC3® to pierwsza nieablacyjna technika intensywnego napinania skóry. W porównaniu do technik ablacyjnych daje dużo trwalsze efekty, ponieważ oddziałuje na najgłębszym poziomie nie uszkadzając powierzchni skóry.
   
 3. PIANO® – trzecia część polega za zastosowaniu długiego impulsu lasera Nd:YAG który działa pobudzająco na napięcie dużych powierzchni skóry.  Jest to tzw. lifting termiczny podczas którego energia lasera działa na głębokości ok. 6 mm, czyli dociera aż do tkanki podskórnej. W tym etapie dochodzi do głębokiego termoliftingu, poprawy jakości i kondycji skóry.
   
 4. ELIMINACJA ZMARSZCZEK – czwarta część zabiegu to eliminacja zmarszczek. Celem tego etapu jest precyzyjne deponowanie energii na istniejące zmarszczki na twarzy, zmarszczki mimiczne wokół oczu, zmarszczki na czole, wokół ust i inne. Efekty są spektakularne, zmarszczki są wypełnione „od środka”.
   
 5. REGENERACJA UST – w piątym etapie skupiamy się na ustach. Zabieg wykonywany jest na wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni czerwieni wargowej. Jego celem jest wygładzenie pionowych zmarszczek i regeneracja ust. Bezpośrednio po zabiegu usta są pełne i gładkie.
   
 6. NAPIĘCIE SKÓRY – celem ostatniego etapu jest intensywna poprawa napięcia i elastyczności skóry.

 

6-etapowy lifting Fotona może być wykonany na twarzy, podbródku, szyi i dekolcie

Odczucia bólowe

Laserowy lifting Fotona nie wymaga znieczulenia i jest praktycznie bezbolesny. Podczas poszczególnych etapów na skórze odczuwalne jest ciepło i delikatne igiełki. W trakcie trwania zabiegu skóra Pacjenta jest chłodzona za pomocą specjalnej dyszy z zimnym powietrzem. Zabieg oceniany jest przez Pacjentów jako komfortowy i nie wymaga znieczulenia.

Rekomendowana ilość zabiegów

Rekomendowana ilość zabiegów uzależniona jest od stanu skóry pacjenta oraz wieku. Najczęściej do uzyskania satysfakcjonującego efektu wystarczy jeden zabieg, w przypadku dojrzałych skór zalecamy wykonanie dwóch zabiegów w odstępie 3 - 6 miesięcy.

Czas zabiegu

Przewidywany czas trwania zabiegu to 1,5h do 2h.

Okres rekonwalescencji

Ogromną zaletą liftingu laserowego Fotona jest brak okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po skóra może być delikatnie zaczerwieniona a już dzień po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności, ponieważ proces jej przebudowy odbywa się w głębokich warstwach.

Zalecenia po zabiegu

opalanie
Nie opalaj skóry
unikanie sauny
Zrezygnuj z sauny
krem przyśpieszający gojenie
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
krem z filtrem
Używaj kremu z filtrem
fitnes
Zrezygnuj z siłowni
basen
Zrezygnuj z basenu

Przeciwwskazania

 • przyjmowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne,
 • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
 • przyjmowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • przyjmowanie leków i suplementów światłouczulających (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • przyjmowanie/stosowanie sterydów (w formie kremu lub tabletek),
 • spożywanie ziół tj.: dziurawiec, nagietek, rumianek (należy odstawić na 2 tyg. przed zabiegiem),
 • czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina),
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów), blizn hipertroficznych,
 • aktywne zakażenia wirusowe: HIV, WZW,
 • aktywna choroba nowotworowa,
 • ciąża oraz okres karmienie piersią,
 • rozrusznik serca,
 • padaczka,
 • stosowanie na obszar zabiegowy preparatów, w których składzie są pochodne witaminy A (retinoidy) lub inne substancje światłouczulające (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie balsamów brązujących lub samoopalaczy (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • peeling lub inny zabieg wykonany na obszarze zabiegowym (w ciągu ostatnich 2 tyg. przed zabiegiem),
 • rozpoczęte leczenie stomatologiczne,
 • opalona skóra.

Formularz kontaktowy

Cennik

Twarz z podbródkiem 4 750 zł
Twarz, podbródek, szyja 6 100 zł
Twarz, podbródek, szyja, dekolt 7 750 zł
Górna część twarzy 2 000 zł
Dolna część twarzy z podbródkiem 3 650 zł
Podbródek, szyja 3 000 zł
Szyja, dekolt 4 650 zł
Okolica wokół oczu 1 100 zł
Endolifting 2 800 zł
Usta 600 zł
Podbródek 700 zł
Szyja 2 650 zł
Dekolt 3 300 zł
Dodatkowo peeling laserowy 700 zł

Podobne zabiegi

Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie rumienia, leczenie trądziku różowatego (Fotona Dynamis Sp)

Najnowszy laser Fotona Dynamis SP emituje wiązkę o długości fali 1064 nm., za pomocą, której skutecznie zamyka rozszerzone naczynia krwionośne na twarzy i na nogach. Unikalne właściwości nowoczesnego lasera pozwalają również na skuteczne usuwanie rumienia oraz leczenie trądziku różowatego. To laser, który został uznany za najbardziej skuteczny i bezpieczny w swojej kategorii. zamknięcie rozszerzonych naczynek na twarzy (teleangiektazji), zamknięcie rozszerzonych naczynek na nogach (wenektazji), leczenie trądziku różowatego, usunięcie naczyniaków, redukcja rumienia,