Fotona Vector Plus

Fotona Vector Plus to najnowsza odsłona liftingu Fotony. To nasze autorskie połączenie sprawdzonej terapii odmładzającej z nowatorską metodą rewitalizacji i liftingu okolicy oczu.

Bezinwazyjność, synergizm działania i spektakularne efekty - to największe atuty Fotona Vector Plus. To zabieg, który nie zmienia rysów twarzy, a podkreśla je, eksponując naturalne piękno. Wielokierunkowe działanie lasera w obrębie twarzy i skupienie na okolicy oczu pozwala uzyskać naturalny rezultat w postaci zdrowej, rozświetlonej i odmłodzonej skóry.

Efekty po zabiegu Fotona Vector Plus

Efekty naszego autorskiego zabiegu Fotona Vector Plus obejmują zmiany w wielu partiach twarzy: wokół ust, linii żuchwy, na czole i okolicy oczu. Zabieg daje kompleksowy efekt, który widać w szczególności w ujędrnieniu i wygładzeniu skóry oraz odmłodzeniu okolicy oczu.

Pośród wielu rezultatów zabiegu pacjenci w szczególności dostrzegają:

 • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych,
 • wypełnienie zmarszczek,
 • znaczącą poprawę napięcia skóry,
 • podniesienie owalu twarzy,
 • zagęszczenie skóry,
 • ujędrnienie skóry,
 • wygładzenie skóry,
 • lifting okolicy oczu,
 • uniesienie powiek,
 • efekt tzw. „otwartego oka”,
 • odmłodzenie okolic oczu,
 • uzyskanie świeżego, wypoczętego spojrzenia,
 • eliminację wiotkości skóry wokół oczu,
 • ogólną poprawa wyglądu,
 • spowolnienie procesów starzenia,
 • podkreślenie naturalnych rysów twarzy.

Z dodatkowym peelingiem laserowym:

 • rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
 • redukcję przebarwień,
 • zwężenie porów, zmniejszenie niedoskonałości skóry.

O zabiegu Fotona Vector Plus

Najnowsza wersja zabiegu Fotona to nasza autorska procedura, która została opracowana, aby w kompleksowy i efektywny sposób pomóc odzyskać twarzy młody i zdrowy wygląd. Podwójna siła lasera Fotona pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry, w celu tworzenia nowych i odbudowy istniejących włókien kolagenu. Prowadzi to do zagęszczenia i wzmocnienia skóry, a w efekcie do spektakularnej poprawy wyglądu.

Zabieg Fotona Vector Plus sprawdza się w różnych częściach twarzy - nasze pacjentki wybierają najchętniej wersję na całą twarz, która obejmuje policzki, obszar wokół ust, podbródek, czoło, okolice oczu, szyję i dekolt. Najnowsza procedura dedykowana okolicy oczu i czoła dopełnia działanie zabiegu o intensywną odbudowę skóry w górnej części twarzy. W efekcie jej działania linia brwi oraz górne powieki podnoszą się, a oczy zyskują wyraźniejsze spojrzenie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w laseroterapii i możliwości lasera Fotona pozwoliły nam stworzyć autorską procedurę Fotona Vector Lift, która daje całościowy efekt odmłodzenia bez bólu i okresu rekonwalescencji. Kompleksowy aspekt zabiegu sprawia, że z jednej strony skóra na całej powierzchni twarzy wygładza się, wypełnione zostają zmarszczki i bruzdy a różnego rodzaju niedoskonałości są zniwelowane. Z drugiej strony zmienia się wygląd oczu, nie tylko za sprawą napięcia skóry wokół nich czy podniesienia powiek, ale także dzięki wektorowemu napięciu skóry okolicy czoła. Końcowym rezultatem zabiegu jest odżywiona, zregenerowana i odmłodzona skóra.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Fotona Vector Plus - dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Fotona Vector Plus jest kompleksowym zabiegiem, opartym na działaniu w określonych obszarach, ale jednocześnie oddziaływującym na wygląd twarzy oraz stan skóry całościowo. Dlatego też polecamy go w szczególności osobom pragnącym odżywić skórę twarzy, a w efekcie tego wydobyć z niej to co naturalne i piękne. Fotona Vector Plus jest idealną procedurą dla osób, które nie chcą diametralnej zmiany wyglądu, pragną natomiast regeneracji oraz podkreślenia własnych, naturalnych atutów.

Zabieg dedykujemy w szczególności osobom:

 • które zaobserwowały pierwsze objawy starzenia się skóry,
 • które chcą zregenerować okolicę oczu i odzyskać młodszy wygląd tej okolicy,
 • poszukującym całościowego efektu, a nie wybiórczego działania,
 • których skóra twarzy straciła swój naturalny owal, a zmarszczki są coraz bardziej widoczne w różnych częściach twarzy,
 • poszukującym wygodnych zabiegów, które nie pozostawiają widocznych śladów i nie wymagają uciążliwej rekonwalescencji,
 • poszukującym bezbolesnego a zarazem skutecznego zabiegu.

Bez względu na wiek, płeć czy stopień zaawansowania niedoskonałości możemy pomóc skórze odzyskać jędrność, gładkość i promienny wygląd bez konieczności ingerencji chirurgicznej.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak przygotować się do zabiegu Fotona Vector Plus?

Zabieg Fotona Vector Plus nie wymaga specjalnego przygotowania. Warto jednak pamiętać o kilku następujących zaleceniach:

 • przed zabiegiem należy nie zażywać leków, suplementów i ziół światłouczulających, 
 • należy wyeliminować z codziennej pielęgnacji kosmetyki z kwasami, retinolem i innymi substancjami światłouczulającymi,
 • należy zrezygnować z wykonywania peelingów na wyznaczonym obszarze zabiegowym, 
 • należy unikać wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych i UV, a także zrezygnować z opalania zarówno na słońcu, jak i w solarium. Nie należy także stosować samoopalaczy,
 • przed, jak i po zabiegu należy pamiętać o właściwym nawodnieniu organizmu i zastosowaniu zdrowej diety.

Okres rekonwalescencji

Zabieg Fotona Vector jest zabiegiem bezpiecznym, niewymagającym uciążliwej rekonwalescencji. Po jego wykonaniu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Pacjent może jednak wrócić do swoich codziennych aktywności, dbając jednocześnie o to, aby dodatkowo nie podrażnić obszaru poddanego zabiegowi.

Domowa pielęgnacja po zabiegu

Odpowiednia pielęgnacja po zabiegu wzmocni efekt całej terapii. Zachęcamy więc do skorzystania z konsultacji z naszym kosmetologiem, który w ramach zabiegu, dobierze odpowiednie kosmetyki i podpowie, jak należy je stosować. To idealne dopełnienie całej procedury, które pozwoli na długo cieszyć się efektami.

 

Fotona Vector Plus i inne zabiegi

Fotona Vector Plus a 6-etapowy lifting laserowy - jakie są różnice? 

Celem obydwu zabiegów jest pobudzenie procesów regeneracyjnych w skórze, czego efektem jest jej naturalne odmłodzenie, poprawa jędrności, wypełnienie zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych. Jest jednak zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma zabiegami.

W Fotona Vector Plus jest nowy etap, który skupia się na okolicy oczu i górnej części twarzy. Składa się on aż z 3 części i daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia i wygładzenia skóry, a także uniesienia łuków brwiowych, aby w rezultacie uzyskać efekt „otwartego oka”, wypełnienia zmarszczek oraz nowe, świeże spojrzenie.

Na specjalne życzenie pacjenta procedura Fotona Vector Plus może zostać rozbudowana o peeling laserowy, który redukuje przebarwienia, zmniejsza pory i rozświetla skórę.

W celu uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu zalecane jest wykonanie mezoterapii wieloigłowej na 2-5 dni przed zabiegiem Fotona Vector Plus. Lifting laserowy wykonany na dobrze nawilżonej skórze daje dużo lepsze efekty.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu Fotona Vector Plus

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, podczas której lekarz Skin Laser Lubelscy kwalifikuje pacjenta do zabiegu. W trakcie wizyty zostają omówione wszelkie szczegóły, jego rezultaty, a także ewentualne przeciwwskazania. Dermatolog ustala indywidualny plan działania, dostosowując możliwości zabiegu do oczekiwań pacjenta. Kolejnym etapem jest wykonanie zabiegu.

Przebieg zabiegu Fotona Vector jest komfortowy, pacjenci określają go jako bezbolesny. Nasz zespół dba o wygodę pacjenta w każdym momencie zabiegu. Cała procedura Fotona Vector Plus składa się z 6 etapów:

 

ETAP 1 - ENDOLIFTING

W tej części zabieg skupia się na wewnętrznej jamie ustnej. Laser podgrzewa tkanki, prowadząc do obkurczenia włókien kolagenu i elastyny. W efekcie komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien, co skutkuje zagęszczeniem skóry i poprawą jej napięcia. Bruzdy nosowo-wargowe zostają wypełnione, policzki podnoszą się a zmarszczki wokół ust są spłycone.

 

ETAP 2 - INTENSYWNA STYMULACJA

Drugim etapem zabiegu jest nieablacyjna technika intensywnego napinania skóry. Laser Nd:YAG wykorzystuje innowacyjną technikę frakcjonowania 3D i głęboko w skórze wykonuje punktowe mikrouszkodzenia, które aktywują naturalne procesy regeneracyjne. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry, a w szczególności zagęszczenia jej w najgłębszych warstwach.

 

ETAP 3 - LIFTING TERMICZNY

Na tym etapie zabieg skupia się na dużych powierzchniach skóry, to tzw. termolifting. Energia lasera działa na głębokości około 6 mm, docierając aż do tkanki podskórnej powodując jej silną przebudowę. Dzięki temu stan skóry znacząco się poprawia, a jej komórki są lepiej odżywione co powoduje rozświetlenie skóry i jej zdrowy wygląd.

 

ETAP 4 - ELIMINACJA ZMARSZCZEK

Etap ten ma na celu wypełnienie zmarszczek. Polega na skierowaniu wiązki lasera na konkretne nierówności, w efekcie uzyskujemy ich wypełnienie “od wewnątrz”.

 

ETAP 5 - NAPINANIE SKÓRY

Celem tego etapu jest znacząca poprawa napięcia i elastyczności skóry. Indywidualnie dostosowane parametry pozwalają na uzyskanie znakomitego efektu. Skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna.

 

ETAP 6 - LIFTING OKOLICY OCZU

To etap skupiający się na okolicy oczu i czoła. Dzięki kompleksowemu działaniu daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry. Składa się z 3 części podczas których dochodzi do silnej stymulacji. W efekcie uzyskujemy wygładzenie skóry wokół oczu, wypełnienie zmarszczek, uniesienie łuków brwiowych, efekt “otwartego oka” oraz nowe, świeże spojrzenie. Rezultaty tego etapu są imponujące.  

 

Warto dodać, że etap skupiający się na okolicy oczu i czole może być wykonywana jako samodzielny zabieg skupiający swoje działanie jedynie na okolicy oczu oraz i czoła jednak najbardziej satysfakcjonujące efekty uzyskujemy po kompleksowym zabiegu wykonanym na całą twarz Fotona Vector Plus.

Po wykonaniu zabiegu pacjent otrzymuje wszelkie niezbędne informacje o pielęgnacji i mogącej pojawić się reakcji skóry po zabiegu. W przypadku wątpliwości i niejasności odnośnie domowej pielęgnacji czy efektów pozostajemy do dyspozycji. W ramach zabiegu zapewniamy każdemu pacjentowi wizytę kontrolną. Nasi pacjenci czują się dzięki temu bezpiecznie i właściwie zaopiekowani.

 

ODCZUCIA BÓLOWE

Lifting Fotona Vector Plus nie wymaga znieczulenia i jest zabiegiem bezbolesnym. Podczas jego trwania pacjent może poczuć delikatne ciepło, które niwelowane jest przez napływ zimnego powietrza. Po zakończeniu zabiegu na skórę aplikowana jest specjalna maska, która zapewnia pacjentowi ulgę i ukojenie.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Zabieg liftingu laserowego Fotona Vector Plus trwa najczęściej od 2 do 3 godzin, jednak dokładny czas zabiegu uzależniony jest od obszaru i indywidualnych zaleceń lekarza dermatologa.

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Najczęściej do uzyskania satysfakcjonującego efektu wystarczy jeden zabieg, jednak w przypadku skór bardziej wymagających dermatolog może zalecić wykonanie dwóch zabiegów w odpowiednich odstępach czasu. Z doświadczenia naszej kliniki wynika, że pacjenci chętnie wracają i powtarzają zabiegi, aby podtrzymać uzyskane efekty.

Osobom chcącym intensywnie zregenerować skórę wokół oczu, zalecamy wykonanie dwóch dodatkowych zabiegów tylko na ten obszar. Jest on w szczególności narażony zarówno na konsekwencję procesów starzenia się skóry, tryb życia jak i niekorzystne działanie warunków zewnętrznych.

Cennik

Twarz z podbródkiem 6 150 zł
Twarz, podbródek, szyja 7 500 zł
Twarz, podbródek, szyja, dekolt 9 150 zł
Podbródek, szyja 3 000 zł
Szyja, dekolt 4 650 zł
Okolica wokół oczu z czołem 2 500 zł
Endolifting 2 800 zł
Usta 600 zł
Podbródek 700 zł
Szyja 2 650 zł
Dekolt 3 300 zł
Dodatkowo peeling laserowy 700 zł

Podobne zabiegi

Fotona Vector Plus

Fotona Vector Plus to najnowsza odsłona liftingu Fotony. To nasze autorskie połączenie sprawdzonej terapii odmładzającej z nowatorską metodą rewitalizacji i liftingu okolicy oczu.

Bezinwazyjność, synergizm działania i spektakularne efekty - to największe atuty Fotona Vector Plus. To zabieg, który nie zmienia rysów twarzy, a podkreśla je, eksponując naturalne piękno. Wielokierunkowe działanie lasera w obrębie twarzy i skupienie na okolicy oczu pozwala uzyskać naturalny rezultat w postaci zdrowej, rozświetlonej i odmłodzonej skóry.

Efekty po zabiegu Fotona Vector Plus

Efekty naszego autorskiego zabiegu Fotona Vector Plus obejmują zmiany w wielu partiach twarzy: wokół ust, linii żuchwy, na czole i okolicy oczu. Zabieg daje kompleksowy efekt, który widać w szczególności w ujędrnieniu i wygładzeniu skóry oraz odmłodzeniu okolicy oczu.

Pośród wielu rezultatów zabiegu pacjenci w szczególności dostrzegają:

 • wypełnienie bruzd nosowo-wargowych,
 • wypełnienie zmarszczek,
 • znaczącą poprawę napięcia skóry,
 • podniesienie owalu twarzy,
 • zagęszczenie skóry,
 • ujędrnienie skóry,
 • wygładzenie skóry,
 • lifting okolicy oczu,
 • uniesienie powiek,
 • efekt tzw. „otwartego oka”,
 • odmłodzenie okolic oczu,
 • uzyskanie świeżego, wypoczętego spojrzenia,
 • eliminację wiotkości skóry wokół oczu,
 • ogólną poprawa wyglądu,
 • spowolnienie procesów starzenia,
 • podkreślenie naturalnych rysów twarzy.

Z dodatkowym peelingiem laserowym:

 • rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
 • redukcję przebarwień,
 • zwężenie porów, zmniejszenie niedoskonałości skóry.

O zabiegu Fotona Vector Plus

Najnowsza wersja zabiegu Fotona to nasza autorska procedura, która została opracowana, aby w kompleksowy i efektywny sposób pomóc odzyskać twarzy młody i zdrowy wygląd. Podwójna siła lasera Fotona pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry, w celu tworzenia nowych i odbudowy istniejących włókien kolagenu. Prowadzi to do zagęszczenia i wzmocnienia skóry, a w efekcie do spektakularnej poprawy wyglądu.

Zabieg Fotona Vector Plus sprawdza się w różnych częściach twarzy - nasze pacjentki wybierają najchętniej wersję na całą twarz, która obejmuje policzki, obszar wokół ust, podbródek, czoło, okolice oczu, szyję i dekolt. Najnowsza procedura dedykowana okolicy oczu i czoła dopełnia działanie zabiegu o intensywną odbudowę skóry w górnej części twarzy. W efekcie jej działania linia brwi oraz górne powieki podnoszą się, a oczy zyskują wyraźniejsze spojrzenie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w laseroterapii i możliwości lasera Fotona pozwoliły nam stworzyć autorską procedurę Fotona Vector Lift, która daje całościowy efekt odmłodzenia bez bólu i okresu rekonwalescencji. Kompleksowy aspekt zabiegu sprawia, że z jednej strony skóra na całej powierzchni twarzy wygładza się, wypełnione zostają zmarszczki i bruzdy a różnego rodzaju niedoskonałości są zniwelowane. Z drugiej strony zmienia się wygląd oczu, nie tylko za sprawą napięcia skóry wokół nich czy podniesienia powiek, ale także dzięki wektorowemu napięciu skóry okolicy czoła. Końcowym rezultatem zabiegu jest odżywiona, zregenerowana i odmłodzona skóra.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Fotona Vector Plus - dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Fotona Vector Plus jest kompleksowym zabiegiem, opartym na działaniu w określonych obszarach, ale jednocześnie oddziaływującym na wygląd twarzy oraz stan skóry całościowo. Dlatego też polecamy go w szczególności osobom pragnącym odżywić skórę twarzy, a w efekcie tego wydobyć z niej to co naturalne i piękne. Fotona Vector Plus jest idealną procedurą dla osób, które nie chcą diametralnej zmiany wyglądu, pragną natomiast regeneracji oraz podkreślenia własnych, naturalnych atutów.

Zabieg dedykujemy w szczególności osobom:

 • które zaobserwowały pierwsze objawy starzenia się skóry,
 • które chcą zregenerować okolicę oczu i odzyskać młodszy wygląd tej okolicy,
 • poszukującym całościowego efektu, a nie wybiórczego działania,
 • których skóra twarzy straciła swój naturalny owal, a zmarszczki są coraz bardziej widoczne w różnych częściach twarzy,
 • poszukującym wygodnych zabiegów, które nie pozostawiają widocznych śladów i nie wymagają uciążliwej rekonwalescencji,
 • poszukującym bezbolesnego a zarazem skutecznego zabiegu.

Bez względu na wiek, płeć czy stopień zaawansowania niedoskonałości możemy pomóc skórze odzyskać jędrność, gładkość i promienny wygląd bez konieczności ingerencji chirurgicznej.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak przygotować się do zabiegu Fotona Vector Plus?

Zabieg Fotona Vector Plus nie wymaga specjalnego przygotowania. Warto jednak pamiętać o kilku następujących zaleceniach:

 • przed zabiegiem należy nie zażywać leków, suplementów i ziół światłouczulających, 
 • należy wyeliminować z codziennej pielęgnacji kosmetyki z kwasami, retinolem i innymi substancjami światłouczulającymi,
 • należy zrezygnować z wykonywania peelingów na wyznaczonym obszarze zabiegowym, 
 • należy unikać wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych i UV, a także zrezygnować z opalania zarówno na słońcu, jak i w solarium. Nie należy także stosować samoopalaczy,
 • przed, jak i po zabiegu należy pamiętać o właściwym nawodnieniu organizmu i zastosowaniu zdrowej diety.

Okres rekonwalescencji

Zabieg Fotona Vector jest zabiegiem bezpiecznym, niewymagającym uciążliwej rekonwalescencji. Po jego wykonaniu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Pacjent może jednak wrócić do swoich codziennych aktywności, dbając jednocześnie o to, aby dodatkowo nie podrażnić obszaru poddanego zabiegowi.

Domowa pielęgnacja po zabiegu

Odpowiednia pielęgnacja po zabiegu wzmocni efekt całej terapii. Zachęcamy więc do skorzystania z konsultacji z naszym kosmetologiem, który w ramach zabiegu, dobierze odpowiednie kosmetyki i podpowie, jak należy je stosować. To idealne dopełnienie całej procedury, które pozwoli na długo cieszyć się efektami.

 

Fotona Vector Plus i inne zabiegi

Fotona Vector Plus a 6-etapowy lifting laserowy - jakie są różnice? 

Celem obydwu zabiegów jest pobudzenie procesów regeneracyjnych w skórze, czego efektem jest jej naturalne odmłodzenie, poprawa jędrności, wypełnienie zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych. Jest jednak zasadnicza różnica pomiędzy tymi dwoma zabiegami.

W Fotona Vector Plus jest nowy etap, który skupia się na okolicy oczu i górnej części twarzy. Składa się on aż z 3 części i daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia i wygładzenia skóry, a także uniesienia łuków brwiowych, aby w rezultacie uzyskać efekt „otwartego oka”, wypełnienia zmarszczek oraz nowe, świeże spojrzenie.

Na specjalne życzenie pacjenta procedura Fotona Vector Plus może zostać rozbudowana o peeling laserowy, który redukuje przebarwienia, zmniejsza pory i rozświetla skórę.

W celu uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu zalecane jest wykonanie mezoterapii wieloigłowej na 2-5 dni przed zabiegiem Fotona Vector Plus. Lifting laserowy wykonany na dobrze nawilżonej skórze daje dużo lepsze efekty.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu Fotona Vector Plus

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, podczas której lekarz Skin Laser Lubelscy kwalifikuje pacjenta do zabiegu. W trakcie wizyty zostają omówione wszelkie szczegóły, jego rezultaty, a także ewentualne przeciwwskazania. Dermatolog ustala indywidualny plan działania, dostosowując możliwości zabiegu do oczekiwań pacjenta. Kolejnym etapem jest wykonanie zabiegu.

Przebieg zabiegu Fotona Vector jest komfortowy, pacjenci określają go jako bezbolesny. Nasz zespół dba o wygodę pacjenta w każdym momencie zabiegu. Cała procedura Fotona Vector Plus składa się z 6 etapów:

 

ETAP 1 - ENDOLIFTING

W tej części zabieg skupia się na wewnętrznej jamie ustnej. Laser podgrzewa tkanki, prowadząc do obkurczenia włókien kolagenu i elastyny. W efekcie komórki skóry zostają pobudzone do produkcji nowych włókien, co skutkuje zagęszczeniem skóry i poprawą jej napięcia. Bruzdy nosowo-wargowe zostają wypełnione, policzki podnoszą się a zmarszczki wokół ust są spłycone.

 

ETAP 2 - INTENSYWNA STYMULACJA

Drugim etapem zabiegu jest nieablacyjna technika intensywnego napinania skóry. Laser Nd:YAG wykorzystuje innowacyjną technikę frakcjonowania 3D i głęboko w skórze wykonuje punktowe mikrouszkodzenia, które aktywują naturalne procesy regeneracyjne. W efekcie dochodzi do poprawy kondycji skóry, a w szczególności zagęszczenia jej w najgłębszych warstwach.

 

ETAP 3 - LIFTING TERMICZNY

Na tym etapie zabieg skupia się na dużych powierzchniach skóry, to tzw. termolifting. Energia lasera działa na głębokości około 6 mm, docierając aż do tkanki podskórnej powodując jej silną przebudowę. Dzięki temu stan skóry znacząco się poprawia, a jej komórki są lepiej odżywione co powoduje rozświetlenie skóry i jej zdrowy wygląd.

 

ETAP 4 - ELIMINACJA ZMARSZCZEK

Etap ten ma na celu wypełnienie zmarszczek. Polega na skierowaniu wiązki lasera na konkretne nierówności, w efekcie uzyskujemy ich wypełnienie “od wewnątrz”.

 

ETAP 5 - NAPINANIE SKÓRY

Celem tego etapu jest znacząca poprawa napięcia i elastyczności skóry. Indywidualnie dostosowane parametry pozwalają na uzyskanie znakomitego efektu. Skóra staje się bardziej sprężysta i jędrna.

 

ETAP 6 - LIFTING OKOLICY OCZU

To etap skupiający się na okolicy oczu i czoła. Dzięki kompleksowemu działaniu daje natychmiastowy efekt poprawy napięcia skóry. Składa się z 3 części podczas których dochodzi do silnej stymulacji. W efekcie uzyskujemy wygładzenie skóry wokół oczu, wypełnienie zmarszczek, uniesienie łuków brwiowych, efekt “otwartego oka” oraz nowe, świeże spojrzenie. Rezultaty tego etapu są imponujące.  

 

Warto dodać, że etap skupiający się na okolicy oczu i czole może być wykonywana jako samodzielny zabieg skupiający swoje działanie jedynie na okolicy oczu oraz i czoła jednak najbardziej satysfakcjonujące efekty uzyskujemy po kompleksowym zabiegu wykonanym na całą twarz Fotona Vector Plus.

Po wykonaniu zabiegu pacjent otrzymuje wszelkie niezbędne informacje o pielęgnacji i mogącej pojawić się reakcji skóry po zabiegu. W przypadku wątpliwości i niejasności odnośnie domowej pielęgnacji czy efektów pozostajemy do dyspozycji. W ramach zabiegu zapewniamy każdemu pacjentowi wizytę kontrolną. Nasi pacjenci czują się dzięki temu bezpiecznie i właściwie zaopiekowani.

 

ODCZUCIA BÓLOWE

Lifting Fotona Vector Plus nie wymaga znieczulenia i jest zabiegiem bezbolesnym. Podczas jego trwania pacjent może poczuć delikatne ciepło, które niwelowane jest przez napływ zimnego powietrza. Po zakończeniu zabiegu na skórę aplikowana jest specjalna maska, która zapewnia pacjentowi ulgę i ukojenie.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Zabieg liftingu laserowego Fotona Vector Plus trwa najczęściej od 2 do 3 godzin, jednak dokładny czas zabiegu uzależniony jest od obszaru i indywidualnych zaleceń lekarza dermatologa.

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Najczęściej do uzyskania satysfakcjonującego efektu wystarczy jeden zabieg, jednak w przypadku skór bardziej wymagających dermatolog może zalecić wykonanie dwóch zabiegów w odpowiednich odstępach czasu. Z doświadczenia naszej kliniki wynika, że pacjenci chętnie wracają i powtarzają zabiegi, aby podtrzymać uzyskane efekty.

Osobom chcącym intensywnie zregenerować skórę wokół oczu, zalecamy wykonanie dwóch dodatkowych zabiegów tylko na ten obszar. Jest on w szczególności narażony zarówno na konsekwencję procesów starzenia się skóry, tryb życia jak i niekorzystne działanie warunków zewnętrznych.

Cennik

Twarz z podbródkiem 6 150 zł
Twarz, podbródek, szyja 7 500 zł
Twarz, podbródek, szyja, dekolt 9 150 zł
Podbródek, szyja 3 000 zł
Szyja, dekolt 4 650 zł
Okolica wokół oczu z czołem 2 500 zł
Endolifting 2 800 zł
Usta 600 zł
Podbródek 700 zł
Szyja 2 650 zł
Dekolt 3 300 zł
Dodatkowo peeling laserowy 700 zł

Podobne zabiegi