Kriolipoliza CoolTech - redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza - bezpieczny sposób na pozbycie się tłuszczu z wybranych miejsc.

Efekty:

Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – bezpieczny proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe;

Zmniejszenie obwodu w wybranych partiach ciała – dzięki miejscowej aplikacji w nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową;

Wyszczuplona sylwetka w naturalny sposób – tłuszcz wydalany jest w procesie fizjologicznym.

Wskazania:

 • Otyłość miejscowa lub nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach:
  • brzuch,
  • boczki,
  • ramiona,
  • wewnętrzna strona ud,
  • zewnętrzna strona ud tzw. bryczesy,
  • obszar nad kolanem.
zabieg1718450399
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Kriolipoliza – modelowanie sylwetki

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda modelowania sylwetki, polegająca na redukcji tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu niskiej temperatury. W efekcie schłodzenia dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych, czyli lipolizy.

Schłodzony tłuszcz krystalizuje się, a następnie martwe komórki wydalane są z organizmu w naturalny, fizjologiczny sposób. Dzięki temu stopniowo przez kilka tygodni po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Efekt zabiegu widać już po ok. 2 - 3 tygodniach.

Kriolipoliza – o zabiegu

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora, na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który próżniowo zasysa skórę z tkanką tłuszczową i chłodzi zassany fałd skóry.

Kriolipoliza jest zabiegiem bezbolesnym, pacjenci mogą odczuwać napięcie w okolicach zasysanego obszaru i intensywny chłód. Kriolipoliza wspomagana jest masażem na obszarze, na którym był wykonywany zabieg. Masaż pobudza dodatkowo procesy wydalanie komórek tłuszczowych i zwiększa efekt działania zabiegu.

Kriolipoliza, czyli lipoliza chłodem

 Kriolipoliza nie wymaga użycia skalpela, igieł czy znieczulenia. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka. Kriolipoliza zapewnia redukcję 25% - 45% grubości warstwy tłuszczu.

Na jednym obszarze zabieg trwa 60 minut. Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 45 dni (ok. 6 tyg.). Na różnych obszarach kriolipoliza może być powtarzana co 15 dni.

Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • duże blizny (szczególnie do 12 m-cy od powstania) w miejscu aplikacji.

Formularz kontaktowy

Cennik

Ramiona 1 200 zł
Brzuch 1 przełożenie 800 zł
Brzuch 2 przełożenia 1 200 zł
Boczki 1 200 zł
Bryczesy 1 200 zł
Wewnętrzne partie ud 1 200 zł
3 przyłożenia (np. brzuch i zewnętrzne partie ud) 1 600 zł

Podobne zabiegi

Lipoliza iniekcyjna - zredukowana tkanka tłuszczowa i cellulit

Lipoliza iniekcyjna - trwała i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej Utrata 4-5 centymetrów w obwodzie – efekt serii 2-4 zabiegów; Cellulit wyrównany – ujędrniona, gładka skóra bez nierówności; Trwała redukcja tkanki tłuszczowej – tłuszcz nie...

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD

To skuteczny i bezpieczny zabieg, który polega na rozbiciu a następnie odessaniu tkanki tłuszczowej. Liposukcję Vaser Lipo HD wyróżnia precyzja, bezpieczeństwo i spektakularne efekty. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym a okres rekonwalescencji jest krótki, bo kilkudniowy. redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie.

Mezoterapia igłowa na cellulit

Stopniowa regeneracja - wzmocniona skóra - skuteczna rewitalizacja skóry Rewitalizacja skóry – jędrniejsza skóra dzięki odbudowie włókien kolagenowych i elastyny; Lepszy metabolizm komórek i mikrokrążenie - „koktajl” do mezoterapii odżywia...