Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD

To skuteczny i bezpieczny zabieg, który polega na rozbiciu a następnie odessaniu tkanki tłuszczowej. Liposukcję Vaser Lipo HD wyróżnia precyzja, bezpieczeństwo i spektakularne efekty. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym a okres rekonwalescencji jest krótki, bo kilkudniowy.

Efekty:

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
 • wyszczuplenie.

Wskazania:

Nadmiar tkanki tłuszczowej na:

 • brzuchu,
 • boczkach (w talii),
 • ramionach,
 • wewnętrznej stronie ud,
 • zewnętrznej stronie ud (tzw. bryczesy),
 • nad kolanami,
 • ginekomastia (lipomastia).
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację

Efekty zabiegów

Zdjęcia ukazują̨ efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się̨ różnić́ w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń́ zabiegu, stosowania się̨ pacjenta do zaleceń́ pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUEBLSCY SP. Z O.O.

O zabiegu

Liposukcja VASER LIPO stwarza nowe możliwości w modelowaniu sylwetki. Daje efekt trójwymiarowości na większych obszarach takich jak brzuch, uda, kolana, biodra czy talia. Pozwala uwidocznić mięśnie, dzięki temu ciało nabiera bardziej wysportowanego wyglądu.

Liposukcję Vaser Lipo wyróżnia bezpieczeństwo, skuteczność i precyzja. W odróżnieniu do innych metod np. liposukcji laserowej, liposukcji wodnej (Body Jet) czy tradycyjnej które polegają na mechanicznym niszczeniu tkanki tłuszczowej, podczas liposukcji VASER LIPO, dochodzi do precyzyjnego rozdrobnienia komórek tłuszczowych za pomocą ultradźwięków bez uszkodzenia okolicznych nerwów, naczyń krwionośnych czy tkanki łącznej. Następnie, rozdrobniona tkanka tłuszczowa jest odsysana.

Tkanka tłuszczowa odessana metodą Vaser Lipo jest wysokiej jakości, posiada wysoką koncentrację komórek macierzystych (ok. 80%) i może zostać powtórnie wykorzystana np. do modelowania policzków pełniąc funkcję naturalnego wypełniacza! Więcej o lipofillingu, tutaj.

W odróżnieniu do innych metod, liposukcja Vaser Lipo odbywa się w znieczuleniu miejscowym, lekarz podczas zabiegu cały czas ma kontakt z Pacjentem a z uwagi na mniejszą inwazyjność zabiegu, okres rekonwalescencji skrócony jest do kilku dni.

VASER LIPO to certyfikowane (m.in. certyfikat FDA), urządzenie medyczne którego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. To zabieg uznawany przez lekarzy na całym świecie za bezpieczną, skuteczną i małoinwazyjną metodę odsysania tkanki tłuszczowej - to zabieg nr 1 w Stanach Zjednoczonych!

 

Dla kogo?

Liposukcja VASER LIPO to zabieg dla osób, które pragną pozbyć się tkanki tłuszczowej w skuteczny i bezpieczny sposób, to także zabieg polecany dla osób u których pozostały miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej opornej na ćwiczenia czy dietę! Zastosowanie najnowszej technologii pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów.

 

Jak wygląda zabieg?

Liposukcja Vaser lipo składa się z dwóch etapów:

 1. Podczas pierwszego etapu lekarz robi małe nacięcie w skórze, w które wkłada cienką sondę. Sonda emituje fale ultradźwiękowe które selektywnue rozdrabniają tkankę tłuszczową, pozostawiając równocześnie otaczające tkanki nienaruszone.
 2. Podczas drugiego etapu tkanka tłuszczowa zmieniona w emulsję, jest próżniowo odsysana z organizmu. Precyzja zabiegu VASER LIPO pozwala nie tylko usunąć tłuszcz, ale również rzeźbić sylwetkę, pozwala to uzyskać spektakularny efekt trójwymiarowości.

 

Odczucia bólowe

W odróżnieniu do innych metod np. liposukcji laserowej czy wodnej liposukcja Vaser Lipo wykonywana w naszej klinice odbywa się w znieczuleniu miejscowym które nie obciąża organizmu tak jak znieczulenie ogólne.

 

Czas zabiegu

Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru zabiegowego, szacunkowy czas całej procedury to 4 – 6 h.

 

Okres rekonwalescencji

Po liposukcji VASER LIPO należy zarezerwować kilka dni na odpoczynek. Na drugą dobę po zabiegu należy rozpocząć serią masaży limfatycznych. Zalecamy wykonanie ok 15 – 20 masaży wykonywanych 2 – 3 razy w tygodniu. Przez okres 6 tygodni po zabiegu należy nosić odzież uciskową. Odzież ma za zadanie pomóc skórze szybciej wrócić do formy. Ubranko uciskowe wliczone jest w cenę zabiegu.

 

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem należy wykonać podstawowe badania laboratoryjne. Na życzenie Pacjenta możemy zamówić usługę poboru krwi w naszym gabinecie ze Śląskich Laboratoriów Analitycznych.

Badania, które należy wykonać przed zabiegiem to: morfologia krwi, wskaźniki krzepnięcia (APTT lub INR), poziom albumin, AspAT, AlAT, CRP, obecność przeciwciał/antygenu: HCV, HBV, HIV, badanie ogólne moczu, w przypadku kobiet test ciążowy (bHCG).

Wyniki badań należy dostarczyć osobiście lub mailowo najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zabiegu.

Zalecenia po zabiegu

unikanie sauny
Zrezygnuj z sauny
basen
Zrezygnuj z basenu

Przeciwwskazania

 • choroby wątroby,
 • choroby nerek,
 • niewyrównana choroba tarczycy,
 • zaburzenie krzepnięcia krwi,
 • cukrzyca,
 • choroby serca,
 • choroby skóry,
 • ciąża i laktacja

Formularz kontaktowy

Cennik

Podbródek 4 500 zł
Ramiona 5 500 zł
Brzuch 8 500 zł
Talia 6 500 zł
Plecy 6 000 zł
Uda zewnętrzne 6 500 zł
Uda wewnętrzne 6 500 zł
Kolana 5 000 zł
Ginekomastia (lipomastia) 6 500 zł
Masaż limfatyczny (na jeden obszar) 100 - 150 zł
Bielizna uciskowa 1 szt. w cenie zabiegu

Drugi i każdy kolejny tańszy obszar podczas tego samego zabiegu -10% rabatu.

Cena zawiera:
 • znieczulenie miejscowe podczas zabiegu,
 • środki medyczne i opatrunkowe,
 • zestaw pielęgnacyjny po zabiegu,
 • bieliznę uciskową,
 • wizyty kontrolne po zabiegu.

RENUVION ujędrnianie skóry po liposukcji:

jedna okolica 5 000 zł
druga i każda kolejna 3 000 zł


Zabieg wymaga zaliczki w wysokości 1000 zł wpłaconej w ciągu 7 dni od rezerwacji terminu.

Podobne zabiegi

BTL UNISON wyszczuplanie, poprawa jędrności skóry i redukcja cellulitu!

To unikalne połączenie monopolarnej radiofrekwencji i fali uderzeniowej w jednym aplikatorze! Zastosowanie jednocześnie dwóch technologii maksymalizuje efekty zabiegu i skutecznie pomaga pozbyć się takich problemów jak miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit, wiotkość i brak jędrności skóry, zaburzenia metabolizmu i nagromadzenie produktów przemiany materii. wyszczuplenie, redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, remodeling kolagenu i odmłodzenie skóry, poprawa napięcia i elastyczności skóry, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, wyrównanie powierzchni i...

Kriolipoliza CoolTech - redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza - bezpieczny sposób na pozbycie się tłuszczu z wybranych miejsc. Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – bezpieczny proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe; Zmniejszenie obwodu w wybranych partiach ciała – dzięki miejscowej aplikacji w nagromadzoną miejscowo tkankę...

TightSculpting – redukcja tkanki tłuszczowej z jednoczesnym ujędrnieniem skóry

TightSculpting to innowacyjny zabieg, polegający na zastosowaniu dwóch różnych laserów (Nd:YAG i Er:YAG) podczas jednej sesji zabiegowej. Dzięki takiemu połączeniu, uzyskujemy efekt redukcji tkanki tłuszczowej i jednoczesnego ujędrnienia skóry. Zastosowanie dwóch, uzupełniających się długości fali pozwala na uzyskanie rewelacyjnych efektów. redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa jędrności skóry, redukcja cellulitu.