Lipoliza iniekcyjna - zredukowana tkanka tłuszczowa i cellulit

Lipoliza iniekcyjna - trwała i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Efekty:

Utrata 4-5 centymetrów w obwodzie – efekt serii 2-4 zabiegów;

Cellulit wyrównany – ujędrniona, gładka skóra bez nierówności;

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej – tłuszcz nie pojawia się w tym miejscu ponownie;

Substancja, która nie powoduje uczuleń – szeroko stosowana w medycynie od lat.

Wskazania:

 • podwójny podbródek,
 • nadmiar tłuszczu na brzuchu, udach i pośladkach,
 • otłuszczony tzw. „bawoli” kark,
 • fałdy tłuszczu na plecach,
 • tłuszcz w okolicy pach i ramion,
 • pełne biodra.
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Lipoliza iniekcyjna – broń w walce z tłuszczem

Lipoliza iniekcyjna pozwala na eliminację małych, miejscowych nagromadzeń tłuszczu na twarzy i w innych rejonach ciała (odchudzanie brzucha, pośladków, ramion, okolic kolan). Skutecznie redukuje cellulit.

Lipoliza iniekcyjna doskonale sprawdza się u osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej. Tego typu zabieg bardzo dobrze leczy również tłuszczaki. Lipoliza nie jest dedykowana osobom z dużą nadwagą (w takiej sytuacji proponujemy zabieg Vaser Lipo).

Lipoliza iniekcyjna na cellulit

Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu naturalnej substancji na bazie lecytyny (fosfatydylocholina, w skrócie PPC) bezpośrednio do usuwanej tkanki tłuszczowej. PPC pozyskiwana z lecytyny, nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Badania naukowe wykazały, że lipoliza iniekcyjna z pochodną lecytyny, skutecznie usuwa komórki tłuszczowe i usuwa cellulit.

Substancja aktywna z lecytyny z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podana w większych ilościach, powoduje rozerwanie struktury błon. Po wniknięciu do komórki, wywołuje rozpad komórek tłuszczowych. Następnie jest transportowana do wątroby, gdzie następuje ostateczny metabolizm tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna – o zabiegu

Lipoliza jest metodą nieinwazyjną i szybką. Zabieg nie jest bolesny i znieczulenie z reguły nie jest konieczne. Lipoliza iniekcyjna jest wykonywana w dawce ściśle ustalonej przez lekarza. W miejscu iniekcji pojawia się obrzęk, zaczerwienienie czy lekkie uczucie bólu, które przechodzi po kilku dniach.

Uzyskany efekt jest trwały. Po zabiegu lipolizy nie ma na ciele nierówności, a skóra w tych miejscach jest ujędrniona i wygładzona. Aby uzyskać dobre efekty należy wykonać 4 - 6 zabiegów, co 6 tygodni. Efekty są widoczne po 4 - 8 tygodniach. Ważne, aby w czasie trwania kuracji, a zwłaszcza parę dni po zabiegu, pacjent przestrzegał odpowiedniej diety.

Lipoliza – modelowanie podbródka

Lipoliza iniekcyjna, mająca na celu modelowanie podbródka, polega na eliminacji miejscowego nagromadzenia tłuszczu na podwójnym podbródku i likwidacji tzw. chomików po obu stronach żuchwy. Zabieg polega na ostrzykiwaniu tkanki tłuszczowej w odpowiedniej dawce w ściśle określonych miejscach twarzy.

Fosfatydylocholina rozpuszcza tłuszcz i przyspiesza jego spalanie, redukując zbyt obfite policzki, czy żuchwę. Lipoliza iniekcyjna wysmukla twarz. Ujędrnienie podbródka, czy podniesienie policzków sprawia również, że twarz wydaje się młodsza.

Lipoliza - modelowanie ciała i anty – cellulit

Niektóre części ciała, w których gromadzi się tkanka tłuszczowa, bywają wyjątkowo odporne nawet na najbardziej intensywną kurację odchudzającą czy trening fizyczny. W takich sytuacjach sprawdza się lipoliza iniekcyjna, której celem jest miejscowe modelowanie ciała.

Lipoliza iniekcyjna redukuje cellulit oraz modeluje uda, kolana, pośladki, brzuch i ramiona.
W miejscu gdzie gromadzi się tłuszcz, podskórnie wstrzykuje się naturalny preparat na bazie lecytyny. Po kilku dniach następuje powolna redukcja tkanki tłuszczowej i co ważne, tłuszcz nie pojawia się już w tym miejscu.

Przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią,
 • ciężkie schorzenia wątroby i nerek,
 • ostre i przewlekłe infekcje,
 • otyłość skrajna,
 • stwierdzona nadwrażliwość na kwas benzoesowy (konserwant), witaminę E, B,
 • alergie,
 • choroby autoimmunologiczne.

Formularz kontaktowy

Cennik

Podbródek 600 zł
Kolana 600 zł
Uda od 600zł

Podobne zabiegi

Lipofilling z ADIVIVE - przeszczep komórek tłuszczowych

Innowacyjny Lipotransfer z komórkami macierzystymi - hipoalergiczne modelowanie ciała i twarzy - naturalny efekt wypełnienia na lata Natychmiastowe wymodelowanie ciała i wypełnienie ubytków – przeszczepiane są wartościowe, najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ciała – eliksir młodości trwale uzupełnia...

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD

To skuteczny i bezpieczny zabieg, który polega na rozbiciu a następnie odessaniu tkanki tłuszczowej. Liposukcję Vaser Lipo HD wyróżnia precyzja, bezpieczeństwo i spektakularne efekty. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym a okres rekonwalescencji jest krótki, bo kilkudniowy. redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie.