Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Światowa nowość - opatentowana, bezpieczna liposukcja bez narkozy za pomocą ultradźwięków

Efekty:

Jest bezpieczny – ultradźwięki rozbijają wyłącznie tłuszcz i nie naruszają nerwów oraz naczyń krwionośnych;

Jest mało inwazyjny – ultradźwięki zamieniają tłuszcz w emulsję, która jest delikatnie usuwana w znieczuleniu miejscowym;

Rzeźbi sylwetkę – spektakularnie modeluje tkankę tłuszczową i sprawia, że mięśnie są bardziej widoczne, dzięki czemu brzuch, pośladki, czy uda nabierają bardziej sportowych kształtów;

Działa precyzyjnie – kształtuje również trudnodostępne miejsca;

Pozwala szybko wrócić do formy – zabieg dużo mniej inwazyjny niż tradycyjna liposukcja, gdzie tłuszcz usuwany jest mechanicznie, tu jest małe nacięcie i niewielkie sińce szybko się goją.

Wskazania:

Otyłość miejscowa lub nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach:

 • brzuch,
 • boczki,
 • ramiona,
 • wewnętrzna strona ud,
 • zewnętrzna strona ud tzw. bryczesy,
 • obszar nad kolanem.
zabieg1594739361
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację

Szczegóły zabiegu

Czas: Czas PL
Znieczulenie: Znieczulenie PL
Sugerowana liczba:

1 zabieg

Forma: Forma PL
Specjalista:

dr. nt. hab. prof. pl

Miejsce:

Katowice, Bielsko-Biała

Okres rekonwalescencji:

klika dni po zabiegu

Metamorfozy

Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUBELSCY MEDYCYNA ESTETYCZNA I DERMATOLOGIA - K.J.M.J. LUBELSCY S.C.

O zabiegu

Liposukcja Vaser Lipo - precyzyjny zabieg

Vaser Lipo to unikalna opatentowana metoda liposukcji wykorzystująca energię ultradźwiękową. Metoda ta pozwala na precyzyjne odessanie tkanki tłuszczowej, nie uszkadzając  przy tym naczyń krwionośnych, nerwów oraz innych otaczających  tkanek.
Vaser Lipo pozwala na uzyskanie optymalnych wyników i szybką rekonwalescencję. Daje efekt trójwymiarowości na większych obszarach takich jak brzuch, uda, kolana, pośladki, biodra, plecy i talia. Pozwala uwidocznić mięśnie, dzięki czemu ciało nabiera bardziej wysportowanego wyglądu.

Vaser Lipo – zalecenia okołozabiegowe

Wymagane wyniki badań labolatoryjnych przed zabiegiem liposukcji Vaser Lipo to: morfologia krwi wskaźniki krzepnięcia (APTT i INR), poziom glukozy we krwi, poziom albumin, AspAT, AIAT, CRP obecność wirusa/przeciwciał: HIV, HBS, HCV, badanie ogólne moczu, w przypadku kobiet test ciążowy.
Po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej pacjent dostaje odzież uciskową, która ma nosić przez 6 tygodni po zabiegu. Odzież ma za zadanie pomóc skórze szybciej wrócić do formy i jak najdłużej utrzymać efekty odsysania tłuszczu. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zabiegu niezbędne jest też wykonywanie odpowiednich masaży (!). 

Jak działa liposukcja Vaser Lipo?

Podczas zabiegu lekarz robi małe nacięcie w skórze, w które wkłada cienką sondę. Sonda emituje fale ultradźwiękowe w celu selektywnego rozbijania tłuszczu, pozostawiając równocześnie otaczające tkanki nienaruszone. Energia ultradźwiękowa zamienia tłuszcz w emulsję, która jest następnie próżniowo odsysana na zewnątrz.

Vaser Lipo jest precyzyjną technologią do tego stopnia, że lekarz jest w stanie nie tylko usunąć tłuszcz, lecz również delikatnie go rzeźbić, co pozwala to uzyskać spektakularny efekt trójwymiarowości. Jest tak precyzyjna, że możemy ją stosować nawet w takich okolicach ciała, jak wewnętrzna powierzchnia ud. 

Bezpieczna, mało inwazyjna liposukcja

Inne metody liposukcji, takie jak tradycyjna czy laserowa polegają na mechanicznym zniszczeniu, a następnie odessaniu  tkanki tłuszczowej, ale przy okazji uszkadzają otaczające tkanki: nerwy, naczynia krwionośne i tkankę łączną. Tak odessana tkanka tłuszczowa raczej nie nadaje się do powtórnego wykorzystania.

Tymczasem  metoda Vaser Lipo oszczędza okoliczne tkanki, tłuszcz odessany tą metodą jest dobrej jakości i może być użyty np. do pozyskania komórek macierzystych. Ból i siniaki zdarzają się, ale znacznie mniejsze, a co za tym idzie, czas powrotu do normalnej aktywności jest skrócony do minimum.
Drugie życie tłuszczu!
Zabieg liposukcji ultradźwiękowej stosowany jest często razem z przeszczepem tkanki tłuszczowej. Odessana podczas tego zabiegu wartościowa i bardzo trwała tkanka tłuszczowa nie marnuje się.  
Tkanka tłuszczowa wykorzystywana jest do naturalnej metody precyzyjnego wypełniania i modelowania twarzy, dłoni czy piersi. Podczas jednej wizyty uzyskujemy idealną sylwetkę i odmłodzoną na lata twarz o co najmniej dziesięć lat.

Więcej o zabiegu lipofillingu z Adivive można przeczytać tutaj. 

Zalecenia po zabiegu

opalanie
Brak opalania
unikanie sauny
Unikanie sauny
krem przyśpieszający gojenie
Krem przyspieszający gojenie
krem z filtrem
Krem z filtrem
fitnes
Brak fitnesu
basen
Unikanie basenu

Przeciwwskazania

 • ciąża i laktacja,
 • choroby wątroby,
 • choroby nerek,
 • niewyrównana choroba tarczycy,
 • zaburzenie krzepnięcia krwi,
 • cukrzyca,
 • choroby serca,
 • choroby skóry.

Cennik

Ramiona 4 500 zł
Brzuch 7 500 zł
Talia 5 500 zł
Brzuch + talia 12 450 zł
Uda zewnętrzne 5 500 zł
Uda wewnętrzne 5 500 zł
Uda zewnętrzne + wewnętrzne 10 450 zł
Kolana 4 000 zł
Ginekomastia 5 000 zł

Podobne zabiegi

Kriolipoliza CoolTech - redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza - bezpieczny sposób na pozbycie się tłuszczu z wybranych miejsc. Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – bezpieczny proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe; Zmniejszenie obwodu w wybranych partiach ciała – dzięki miejscowej aplikacji w nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową; Wyszczuplona sylwetka w naturalny...

Lipofilling z ADIVIVE - przeszczep komórek tłuszczowych

Innowacyjny Lipotransfer z komórkami macierzystymi - hipoalergiczne modelowanie ciała i twarzy - naturalny efekt wypełnienia na lata Natychmiastowe wymodelowanie ciała i wypełnienie ubytków – przeszczepiane są wartościowe, najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ciała – eliksir młodości trwale uzupełnia zaniki tkanki tłuszczowej związanej z...

Lipoliza iniekcyjna - zredukowana tkanka tłuszczowa i cellulit

Lipoliza iniekcyjna - trwała i skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej Utrata 4-5 centymetrów w obwodzie – efekt serii 2-4 zabiegów; Cellulit wyrównany – ujędrniona, gładka skóra bez nierówności; Trwała redukcja tkanki tłuszczowej – tłuszcz nie pojawia się w tym miejscu ponownie; Substancja,...