Mezoterapia skóry głowy - stymuluje porost włosów

Mezoterapia igłowa głowy - zatrzymuje wypadanie włosów

Efekty:

Mocniejsze włosy – lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze;

Redukcja wypadania włosów – włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie wypadać;

Odrastające włosy – zwiększony metabolizm sprawia, że włosy odrastają szybciej i gęściej.

Wskazania:

 • wypadanie włosów,
 • łysienie plackowate,
 • łysienie androgenowe,
 • osłabione włosy (np. po chorobie, narkozie, ciąży).


Inne wskazania:

Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Mezoterapia skóry głowy na wypadanie włosów

Mezoterapia igłowa głowy polega na ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu specjalnego pistoletu lub strzykawki. Odpowiednie substancje lecznicze wstrzykuje się w skórę głowy w taki sposób, żeby wzmocniły cebulki i odżywiły włosy.

Mezoterapia skóry głowy powstrzymuje proces wypadania włosów. Mezoterapia pomaga również w odrastaniu włosów, pod warunkiem że mieszki włosowe nie weszły w stan atrofii, czyli zaniku.

Mezoterapia igłowa i czynniki wzrostu

W koktajlu podawanym w mezoterapii skóry głowy wykorzystywane są substancje aktywne: witaminy, cynk, kwasy nukleinowe, koenzymy oraz niezwykle cenne aminokwasy (tzw. peptydy biomimeptyczne i czynniki wzrostu).

Do leczniczych ostrzykiwań stosuje się także osocze bogatopłytkowe uzyskiwane z własnej krwi pacjenta oraz komórki macierzyste pozyskiwane z własnej tkanki tłuszczowej. Więcej o zabiegu z osoczem bogatopłytkowym tutaj i z komórkami macierzystymi tutaj.

Zabieg mezoterapii na wypadanie włosów

Wypadanie włosów to problem z którym mezoterapia walczy skutecznie. Podczas zabiegu wykonywane są liczne wstrzyknięcia w okolicy bocznej i górnej powierzchni głowy. W intensywnej fazie leczenia wykonuje się 1 zabieg na tydzień przez 1 - 2 miesięcy. Potem celem podtrzymania efektów, wystarczy 1 zabieg na miesiąc.

Efekty mezoterapii skóry głowy są dla pacjentów satysfakcjonujące. Po zastosowaniu mezoterapii z odpowiednim koktajlem substancji odżywiających skórę głowy, wypadanie głowy zmniejsza się o 70% (w ciągu 4 miesięcy), a odrost nowych włosów jest możliwy w 30%.

Mezoterapia igłowa – antidotum na wypadanie włosów

Łysienie to problem, który dotyka przede wszystkim mężczyzn, niezależnie od wieku. Młodzi ludzie, którzy wcześnie zaczynają mieć problemy z utratą włosów, narażeni są na szybszy proces łysienia w starszym wieku.

Nadmierne wypadanie włosów może być skutkiem słabego krążenia, nieprawidłowej diety, nadmiaru hormonu dihydrotestosteronu. Mezoterapia na wypadanie włosów jest bardzo wskazana również u osób, które cierpią na sezonowe wypadanie włosów (wiosną i jesienią). Jest bezpiecznym, nieinwazyjnym zabiegiem.

Sprawdź też zabieg mezoterapii igłowej twarzy.

Przeciwwskazania

 • alergie,
 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • zmiany zapalne,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • cukrzyca,
 • stany zapalne i ropne na skórze,
 • opryszczka.

Formularz kontaktowy

Cennik

Mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym 900 zł/1 zabieg 2 160 zł/pakiet 3 zabiegów
Mezoterapia igłowa osoczem i fibryną bogatopłytkową 1 200 zł/1 zabieg 2 880 zł/pakiet 3 zabiegów
Mezoterapia igłowa fibryną bogatopytkową 1 500 zł/1 zabieg 3 200 zł/pakiet 5 zabiegów
Mezoterapia igłowa koktajlem regeneracyjnym HairCare/XL Hare 450 zł/1 zabieg 1 500 zł/pakiet 5 zabiegów

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę...

Przeszczep włosów SAFER (S.A.F.E.R.)

Zabieg transplantacji włosów metodą SAFER to efekt wieloletnich badań nad udoskonaleniem dostępnych metod przeszczepiania włosów. Charakteryzuje go wysoka skuteczność, precyzja, brak blizny pozabiegowej oraz krótki okres rekonwalescencji. To najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda przeszczepiania włosów, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. zagęszczenie włosów, uzupełnienie braków włosów na zakolach, czubku głowy, obniżenie przedniej linii włosów, zagęszczanie brody.