Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania.

Efekty:

 • pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów,
 • zagęszczenie włosów,
 • zahamowanie wypadania,
 • pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Wskazania:

 • łysienie androgenowe u mężczyzn,
 • łysienie androgenowe u kobiet,
 • przerzedzenie włosów,
 • wypadanie włosów,
 • osłabienie włosów.
ZABIEG REGENERA ACTIVA
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

VIDEO

O zabiegu

Regenera Activa to nowatorski zabieg, którego celem jest zahamowanie wypadania i pobudzenie wzrostu nowych włosów. Unikalna kombinacja, w skład której wchodzą komórki macierzyste, czynniki wzrostu oraz komórki progenitorowe podawana jest w skórę głowy na zasadzie mezoterapii, aby zainicjować procesy naprawcze. Podczas zabiegu pacjent jest jednocześnie dawcą i biorcą mieszaniny przeszczepianych substancji. Dzięki temu unikamy możliwości wystąpienia uczuleń. To przełomowa technologia, której skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.

DLA KOGO?

Regenera Activa polecana jest osobom które cierpią na łysienie androgenowe (to aż 70% mężczyzn i 40% kobiet!) oraz które w ostatnim czasie zauważyły zwiększoną utratę włosów oraz ich przerzedzenie.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Zabieg podzielony jest na 3 etapy:

 1. Pierwszym etapem jest pobranie od Pacjenta od 1 do 3 wycinków. Wycinek pobierany jest z okolicy potylicy, ponieważ jest to obszar najmniej narażony na łysienie androgenowe. Pobrane wycinki są niewielkie, mają średnicę ok. 2,5 mm. Okolica, z której są pobierane zagoi się samoistnie nie pozostawiając na skórze śladu.
 2. Drugim etapem jest umieszczenie pobranego materiału w specjalnym urządzeniu, w którym zostanie wyizolowana zawiesina zawierająca komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe.
 3. Ostatni etap polega na ostrzykiwaniu skóry głowy uzyskaną mieszanką na zasadzie mezoterapii, aby zainicjować procesy naprawcze.

ODCZUCIA BÓLOWE

Pobranie wycinków jest praktycznie bezbolesne. Podczas mezoterapii skóry głowy odczuwalne są delikatne ukłucia igły.

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

Zabieg wykonuje się w pojedynczej sesji, można go powtórzyć po 2-3 latach.

CZAS ZABIEGU

Cała procedura zajmuje ok 1,5 h.

OKRES REKONWALESCENCJI

Bezpośrednio po zabiegu na skóra może być bardziej tkliwa. Zabieg nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności. Zaleca się jednak unikania kąpieli w basenie, korzystania z sauny, nadmiernej ekspozycji skóry głowy na promieniowanie słoneczne i nadmiernego wysiłku fizycznego przez okres 3 dni po wykonaniu zabiegu.

Zalecenia po zabiegu

unikanie sauny
Zrezygnuj z sauny
fitnes
Zrezygnuj z siłowni
basen
Zrezygnuj z basenu

Przeciwwskazania

 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • zażywanie leków rozrzedzających krew (np. Aspiryna),
 • uczulenie na lidokainę zawartą w preparacie do miejscowego znieczulenia.

Formularz kontaktowy

Cennik

Mezoterapia zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i czynniki progenitorowe pozyskane z wycinków pobranych od pacjenta. 6 000 zł

 

Podobne zabiegi

Mezoterapia skóry głowy - stymuluje porost włosów

Mezoterapia igłowa głowy - zatrzymuje wypadanie włosów Mocniejsze włosy – lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze; Redukcja wypadania włosów – włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie...

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę...

Przeszczep włosów SAFER (S.A.F.E.R.)

Zabieg transplantacji włosów metodą SAFER to efekt wieloletnich badań nad udoskonaleniem dostępnych metod przeszczepiania włosów. Charakteryzuje go wysoka skuteczność, precyzja, brak blizny pozabiegowej oraz krótki okres rekonwalescencji. To najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda przeszczepiania włosów, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. zagęszczenie włosów, uzupełnienie braków włosów na zakolach, czubku głowy, obniżenie przedniej linii włosów, zagęszczanie brody.