Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów

Efekty:

Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy;

Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, które wzmacniają włosy;

W pełni bezpieczny zabieg – z użyciem własnych tkanek, polecany alergikom.

Wskazania:

  • wypadanie włosów,
  • łysienie plackowate,
  • łysienie androgenowe,
  • osłabione włosy (np. po chorobie, narkozie, ciąży).


Inne wskazania:

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Regeneris na włosy – SOS na wypadanie włosów

Terapia „wampirzy lifting” (osocze bogatopłytkowe na łysienie, Regeneris) polega na aplikacji preparatu z własnej krwi pacjenta w chorobowo zmienione albo osłabione miejsca na skórze głowy. Celem zabiegu jest porost włosów lub ich zagęszczanie. Pobraną krew poddaje się w próbówkach odwirowaniu w specjalnej medycznej wirówce laboratoryjnej.

Proces ten ma na celu oddzielenie czerwonych krwinek od osocza oraz jego kilkukrotne zagęszczenie. Odwirowane osocze poddawane zostaje działaniu czynnika aktywującego, który uwalnia z płytek ich najcenniejszą zawartość. Skoncentrowane osocze zawiera proteiny i czynniki wzrostu, które aktywizują komórki.

Osocze bogatopłytkowe na łysienie – skuteczna terapia

Preparat zawierający osocze bogatopłytkowe podawany jest pacjentom podobnie, jak w tradycyjnej mezoterapii głowy. Polega na ostrzyknięciu osoczem Regeneris skóry głowy, dotkniętej największym przerzedzeniem. Zabieg pobudza komórki macierzyste mieszków włosowych do przejścia ze stanu uśpienia w stan aktywny. Osocze bogatopłytkowe Regeneris wzmacnia włosy i stymuluje porost nowych włosów. Zalecana jest seria 3 zabiegów w odstępach 2-miesięcznych.

Dzięki temu, że preparat jest na bazie własnego osocza, osocze bogatopłytkowe - Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym. Oznacza to, że aplikacja nie jest związana z ryzykiem nietolerancji, czy reakcji immunologicznej. Osocze bogatopłytkowe to preparat bezpieczny dla alergików oraz dla osób, które cenią naturalne zabiegi.

Osocze bogatopłytkowe na łysienie – po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać zwiększone napięcie skóry głowy w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Jest to oznaka, że osocze bogatopłytkowe zaczęło działać. Takie odczucia związane są ze stopniowym uwalnianiem się z płytek czynników wzrostu i ich intensywnym oddziaływaniem na tkanki.

Po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym Regeneris na włosy, nowe włosy są mocniejsze i wyraźnie gęstsze. Na ostateczne rezultaty trzeba jednak poczekać – proces odrostu włosa trwa ok. 3 miesiące.

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • choroby krwi,
  • nowotwór,
  • leczenie antykoagulantami.

Formularz kontaktowy

Cennik

Mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym 900 zł/1 zabieg 2 160 zł/pakiet 3 zabiegów
Mezoterapia igłowa osoczem i fibryną bogatopłytkową 1 200 zł/1 zabieg 2 880 zł/pakiet 3 zabiegów
Mezoterapia igłowa fibryną bogatopytkową 1 500 zł/1 zabieg 3 200 zł/pakiet 5 zabiegów
Mezoterapia igłowa koktajlem regeneracyjnym HairCare/XL Hare 450 zł/1 zabieg 1 500 zł/pakiet 5 zabiegów

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Mezoterapia skóry głowy - stymuluje porost włosów

Mezoterapia igłowa głowy - zatrzymuje wypadanie włosów Mocniejsze włosy – lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze; Redukcja wypadania włosów – włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie...

Przeszczep włosów SAFER (S.A.F.E.R.)

Zabieg transplantacji włosów metodą SAFER to efekt wieloletnich badań nad udoskonaleniem dostępnych metod przeszczepiania włosów. Charakteryzuje go wysoka skuteczność, precyzja, brak blizny pozabiegowej oraz krótki okres rekonwalescencji. To najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda przeszczepiania włosów, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. zagęszczenie włosów, uzupełnienie braków włosów na zakolach, czubku głowy, obniżenie przedniej linii włosów, zagęszczanie brody.