Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów

Efekty:

Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy;

Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, które wzmacniają włosy;

W pełni bezpieczny zabieg – z użyciem własnych tkanek, polecany alergikom.

Wskazania:

  • wypadanie włosów,
  • łysienie plackowate,
  • łysienie androgenowe,
  • osłabione włosy (np. po chorobie, narkozie, ciąży).


Inne wskazania:

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Regeneris na włosy – SOS na wypadanie włosów

Terapia „wampirzy lifting” (osocze bogatopłytkowe na łysienie, Regeneris) polega na aplikacji preparatu z własnej krwi pacjenta w chorobowo zmienione albo osłabione miejsca na skórze głowy. Celem zabiegu jest porost włosów lub ich zagęszczanie. Pobraną krew poddaje się w próbówkach odwirowaniu w specjalnej medycznej wirówce laboratoryjnej.

Proces ten ma na celu oddzielenie czerwonych krwinek od osocza oraz jego kilkukrotne zagęszczenie. Odwirowane osocze poddawane zostaje działaniu czynnika aktywującego, który uwalnia z płytek ich najcenniejszą zawartość. Skoncentrowane osocze zawiera proteiny i czynniki wzrostu, które aktywizują komórki.

Osocze bogatopłytkowe na łysienie – skuteczna terapia

Preparat zawierający osocze bogatopłytkowe podawany jest pacjentom podobnie, jak w tradycyjnej mezoterapii głowy. Polega na ostrzyknięciu osoczem Regeneris skóry głowy, dotkniętej największym przerzedzeniem. Zabieg pobudza komórki macierzyste mieszków włosowych do przejścia ze stanu uśpienia w stan aktywny. Osocze bogatopłytkowe Regeneris wzmacnia włosy i stymuluje porost nowych włosów. Zalecana jest seria 3 zabiegów w odstępach 2-miesięcznych.

Dzięki temu, że preparat jest na bazie własnego osocza, osocze bogatopłytkowe - Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym. Oznacza to, że aplikacja nie jest związana z ryzykiem nietolerancji, czy reakcji immunologicznej. Osocze bogatopłytkowe to preparat bezpieczny dla alergików oraz dla osób, które cenią naturalne zabiegi.

Osocze bogatopłytkowe na łysienie – po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać zwiększone napięcie skóry głowy w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Jest to oznaka, że osocze bogatopłytkowe zaczęło działać. Takie odczucia związane są ze stopniowym uwalnianiem się z płytek czynników wzrostu i ich intensywnym oddziaływaniem na tkanki.

Po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym Regeneris na włosy, nowe włosy są mocniejsze i wyraźnie gęstsze. Na ostateczne rezultaty trzeba jednak poczekać – proces odrostu włosa trwa ok. 3 miesiące.

Przeciwwskazania:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • choroby krwi,
  • nowotwór,
  • leczenie antykoagulantami.

Cennik

Mezoterapia igłowa skóry głowy 350 zł /1 zabieg 1 400 z ł/ pakiet 5 zabiegów
Mezoterapia igłowa skóry głowy HairCare 450 zł /1 zabieg 1 800 z ł/ pakiet 5 zabiegów
Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy 600 zł/1 zabieg 1  440 zł/pakiet 3 zabiegów
Peptydowa terapia włosów Dr Cyj 750 zł/ 1 zabieg 2 800 zł/pakiet 4 zabiegów

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Mezoterapia skóry głowy - stymuluje porost włosów

Mezoterapia igłowa głowy - zatrzymuje wypadanie włosów Mocniejsze włosy – lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze; Redukcja wypadania włosów – włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie wypadać; Odrastające włosy – zwiększony metabolizm...

S.A.F.E.R. (SAFER) - małoinwazyjny przeszczep włosów

S.A.F.E.R. (SAFER) - bezpieczny zabieg bez ryzyka blizn - przeszczep pojedynczych mieszków włosowych Brak blizn – nowoczesna metoda mikronacięć, zamiast inwazyjnego przeszczepu paska skóry; Niska inwazyjność – zabieg w znieczuleniu miejscowym; Szybka rekonwalescencja – pacjent następnego dnia wraca do aktywności; Duża skuteczność przeszczepu –...