GentleMax - bezbolesna depilacja (epilacja) laserowa

Laser GentleMax pozwala w skuteczny i bezbolesny sposób usunąć niechciane owłosienie. Wystarczy kilka zabiegów, aby cieszyć się jedwabiście gładką skórą. Dzięki unikalnym właściwościom lasera, możliwe jest wykonanie zabiegu również u osób o ciemnej karnacji.

Efekty:

 • jedwabiście gładka skóra pozbawiona niechcianego owłosienia

Wskazania:

 • usuwanie zbędnego owłosienia,
 • leczenie zapalenia okołomieszkowego brody.
BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA GENTLEMAX
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację

O zabiegu

Laser GentleMax to nowoczesny laser amerykańskiej firmy Syneron-Candela. Jego skuteczność została potwierdzona w wielu testach oraz badaniach klinicznych. Urządzenie posiada liczne certyfikaty oraz zostało wielokrotnie wyróżnione za swoją skuteczność oraz wysoki profil bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa to zabieg polecany w każdym wieku, zarówno kobietom jak i mężczyznom. W zależności od koloru, grubości włosa oraz koloru skóry, dobierana jest odpowiednia długość fali światła laserowego. Wiązka lasera przenika w głąb skóry na głębokość kilku milimetrów, następnie jest pochłaniana przez barwnik o nazwie melanina który znajduje się wewnątrz mieszków włosowych i skóry. Promień lasera powoduje uszkodzenie mieszka włosowego oraz zniszczenie melaniny, powodując zanik mieszków i wypadnięcie włosów. Istotą zabiegu epilacji laserowej jest trwałe uszkodzenie struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost.

Do tej pory wykonanie depilacji laserowej u osób z ciemnym fototypem było praktycznie niemożliwe – dzięki unikalnym właściwościom GentleMax jakimi jest zastosowanie dwóch długości fali: lasera Aleksandrytowego (755 nm) i Nd:Yag: (1064 nm) z powodzeniem przeprowadzamy zabiegi na wszystkich fototypach skóry!

Dla kogo?

Depilacja laserowa (a właściwie epilacja) GentleMax polecana jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku. To zabieg dla osób, które pragną w skuteczny i bezbolesny sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z nóg, pach, okolic intymnych, rąk, ramion, twarzy, pleców oraz brzucha.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg składa się z kilku etapów, pierwszy to przygotowanie obszaru, na którym będzie wykonywany (czyli dokładne oczyszczenie z perfum, dezodorantów, balsamów). Następnie białą kredką zabezpieczane są zmiany barwnikowe, które należy pominąć podczas wykonywania zabiegu.

Kolejny etap to ustawienie odpowiednich parametrów – istotny jest kolor, grubość, gęstość włosów oraz fototyp skóry. Skóra przed zabiegiem nie powinna być golona, włoski powinny mieć ok 2 mm długości. Ostatnią rzeczą przed rozpoczęciem zabiegu jest zabezpieczenie oczu Pacjenta specjalnymi okularami ochronnymi.

Po zakończeniu zabiegu, Pacjent otrzymuje zalecenia dotyczące postępowania pozabiegowego.

Odczucia bólowe

Laser GentelMax został wyposażony w innowacyjny system DCD dzięki któremu przed i po każdym impulsie skóra jest schładzana kriogenem. Dzięki temu zabieg jest w pełni komfortowy i oceniany przez Pacjentów jako bezbolesny.

Rekomendowana ilość zabiegów

Depilacja laserowa to zabieg, który należy wykonać w serii, aby uzyskać trwały efekt. Podczas pojedynczej sesji usuwane jest zazwyczaj ok 30% włosków. Dzieje się tak dlatego, ponieważ laser niszczy włosy w fazie wzrostu, czyli anagenu (ponieważ tylko te włoski są na powierzchni skóry). Pozostałe włosy są w stanie uśpienia który trwa ok. 3 – 8 tygodni. Dopiero gdy przejdą do fazy wzrostu mogą zostać usunięte.

Fazy wzrostu nie są jednakowe dla wszystkich włosów, dlatego konieczne jest kilkukrotne powtarzanie depilacji laserowej w odstępach co 4 – 6 tygodni. U osób z zaburzeniami hormonalnymi zazwyczaj należy wykonać więcej zabiegów.

Czas zabiegu

W zależności od obszaru na jakim jest wykonywany, zabieg trwa od 15 minut na małym obszarze (np. wąsik) do 60 min. na większym obszarze (np. całe nogi).

Okres rekonwalescencji

Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się delikatne zaczerwienienie lub podrażnienie okołomieszkowe które najczęściej znika po kilku godzinach. Bardzo rzadko mogą pojawić się miejscowe przebarwienia lub odbarwienia, które ustępują po kilku dniach. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zalecenia po zabiegu

opalanie
Nie opalaj skóry
unikanie sauny
Zrezygnuj z sauny
krem z filtrem
Używaj kremu z filtrem
basen
Zrezygnuj z basenu

Przeciwwskazania

 • przyjmowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne,
 • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
 • przyjmowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • przyjmowanie leków i suplementów światłouczulających (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • przyjmowanie/stosowanie sterydów (w formie kremu lub tabletek),
 • spożywanie ziół tj.: dziurawiec, nagietek, rumianek (należy odstawić na 2 tyg. przed zabiegiem),
 • czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina),
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów), blizn hipertroficznych,
 • aktywne zakażenia wirusowe: HIV, WZW,
 • aktywna choroba nowotworowa,
 • ciąża oraz okres karmienie piersią,
 • rozrusznik serca,
 • padaczka,
 • stosowanie na obszar zabiegowy prepatarów w których składzie są pochodne witaminy A (retinoidy) lub inne substancje światłouczulające (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie antyperspirantów typu Etiaxil (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie balsamów brązujących lub samoopalaczy (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • depilacja pęsetą lub woskiem na obszarze zabiegowym (w ciągu ostatnich 2 tyg. przed zabiegiem),
 • peeling lub inny zabieg wykonany na obszarze zabiegowym (w ciągu ostatnich 2 tyg. przed zabiegiem),
 • opalona skóra.

Formularz kontaktowy

Cennik

  1 ZABIEG PAKIET 5 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
TWARZ
Wąsik 150 zł 600 zł
Broda 200 zł 800 zł
Podbródek 150 zł 600 zł
Baki 200 zł 800 zł
Policzki 300 zł 1 200 zł
Szyja 300 zł 1 200 zł
Kark 250 zł 1 000 zł
Skronie 150 zł 600 zł
Uszy 150 zł 600 zł
Obszar między brwiami 150 zł 600 zł
CIAŁO
Łydki (z kolanami i stopami) 400 zł 1 600 zł
Uda 450 zł 1 800 zł
Łydki + uda 750 zł 3 000 zł
Kolana 100 zł 400 zł
Bikini płytkie 220 zł 880 zł
Bikini pogłębione 370 zł 1 480 zł
Bikini głębokie 470 zł 1 880 zł
Pośladki 300 zł 1 200 zł
Przestrzeń między pośladkowa 200 zł 800 zł
Pachy 250 zł 1 000 zł
Ramiona 350 zł 1 400 zł
Przedramiona 350 zł 1 400 zł
Dłonie 150 zł 600 zł
Brzuch 350 zł 1 400 zł
Tors 450 zł 1 800 zł
Kresa biała 200 zł 800 zł
Okolica brodawek 200 zł 800 zł
Plecy 500 zł 2 000 zł

Podobne zabiegi

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę...

Mezoterapia próżniowa Vital Injector - bezbolesna rewitalizacja skóry

Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i jędrności, rozświetlenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry, poprawa nawilżenia skóry, spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie cellulitu.

Soprano Ice Platinum - bezbolesna depilacja (epilacja) laserowa

To najnowocześniejszy laser do depilacji (epilacji) laserowej. W jednym impulsie łączy właściwości 3 różnych laserów. Soprano Ice Paltinum to komfort, skuteczność, bezpieczeństwo i szybkość przeprowadzanych zabiegów. jedwabiście gładka skóra pozbawiona niechcianego owłosienia