poczuj_sie_dobrze_w_swoim_ciele_–_poznaj_nasze_specjalne_pakiety
Kwiecień 25, 2024

Poczuj się dobrze w swoim ciele – poznaj nasze specjalne pakiety!

Nasze pakiety modelujące sylwetkę to nie tylko sposób na atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie i zdrowie. Bez względu na to, czy Twoim celem jest wyszczuplenie, redukcja cellulitu czy poprawa jędrności skóry – mamy rozwiązanie, które pozwoli osiągnąć zamierzone rezultaty w skuteczny, bezpieczny i bezbolesny sposób.

Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych pacjentów, przygotowaliśmy trzy pakiety, które zostały opracowane na bazie naszego wieloletniego doświadczenia.

 

 

PAKIET nr 1

Został przygotowany dla osób, które chcą kompleksowo zadziałać na swoją sylwetkę i pozbyć się tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkiej skóry.

 

Efekty jakich możesz się spodziewać to:

 • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • poprawa jędrności skóry,
 • redukcja cellulitu,
 • oczyszczenie organizmu z toksyn.

 

Zabiegi w pakiecie:

 • zabieg UNISON – to unikalne połączenie dwóch technologii (fali uderzeniowej i energii RF), którego efektem jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz poprawa jędrności i sprężystości skóry.  
 • kriolipoliza - wykorzystuje kontrolowane chłodzenie do celowego uszkadzania komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich stopniowej eliminacji z organizmu. Po 1 zabiegu możesz uzyskać redukcję grubości tkanki tłuszczowej aż o 25% - 45%.
  Pierwsze efekty są widoczne już po trzech tygodniach.
 • drenaż limfatyczny - istotny element pakietu, usprawnia mikrokrążenie, oczyszcza organizm z toksyn, eliminuje obrzęki oraz przyspiesza pojawienie się efektów.

Pakiet zawiera:

6 x zabieg unison na dwa obszary
6 x drenaż limfatyczny
1 x kriolipoliza na dwa obszary

Czas trwania: 2 miesiące
Cena regularna: 9 900
Cena pakietu: 6 000 zł

 

PAKIET nr 2

Został przygotowany dla osób, których głównym celem jest wyszczuplenie wybranych obszarów ciała. 

 

Efekty jakich możesz się spodziewać to:

 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • oczyszczenie organizmu z toksyn.

 

Zabiegi w pakiecie:

 • kriolipoliza -  wykorzystuje kontrolowane chłodzenie do celowego redukowania tkanki tłuszczowej. Jest to metoda nieinwazyjna, która pozwala stopniowo i naturalne usuwać komórki tłuszczowe z organizmu. Pierwsze efekty są widoczne już po 3-4 tygodniach.
 • drenaż limfatyczny -  jako zabieg uzupełniający wspiera organizm w procesie detoksykacji, przyspieszając eliminację toksyn oraz redukując obrzęki, co daje uczucie niebywałej lekkości.

Pakiet zawiera:

1 x kriolipoliza na dwa obszary,
3 x drenaż limfatyczny

Czas trwania: 3 - 4 tygodnie
Cena regularna: 1 950
Cena pakietu: 1 200 zł

 

PAKIET nr 3

Został przygotowany dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu i jednocześnie oczyścić organizm z toksyn.

 

Efekty jakich możesz się spodziewać to:

 • redukcja cellulitu,
 • oczyszczenie organizmu z toksyn.

 

Zabiegi w pakiecie:

 • mezoterapia igłowa – indywidualnie dobrany koktajl składników aktywnych usuwa cellulit, usprawnia mikrokrążenie a także pobudza skórę do regeneracji i rewitalizacji, co przekłada się na jej atrakcyjny wygląd.
 • drenaż limfatyczny – drenaż jest uzupełnieniem mezoterapii igłowej, wspomaga proces detoksykacji i eliminacji obrzęków. Poprawia mikrokrążenie i przyspiesza widoczność efektów.

Pakiet zawiera:

5 x mezoterapia wieloigłowa,
5 x drenaż limfatyczny

Czas trwania: 2 miesiące
Cena regularna: 4 050
Cena pakietu: 2 800 zł

 

Wszystkie zabiegi proponowane w ramach pakietów są bezbolesne, nieinwazyjne i nie występuje po nich okres rekonwalescencji. Zalecamy je przede wszystkim osobom z niedużym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jeżeli zmagasz się z większym problemem, wówczas zaproponujemy spersonalizowany plan, aby osiągnąć oczekiwane efekty.

Krok po kroku

Zadbaliśmy o to, aby wizyta w naszej klinice była chwilą odprężenia i relaksu. Profesjonalne doradztwo, indywidualne podejście oraz najwyższej jakości zabiegi przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów zapewnią Ci poczucie komfortu i pewności, że jesteś w najlepszych rękach.

W pierwszej kolejności odbywa się konsultacja kwalifikująca. Chcemy poznać Twoje potrzeby, sprawdzić stan zdrowia oraz indywidualne predyspozycje. Tylko w ten sposób dobierzemy właściwy plan dla Twojej sylwetki. Podczas konsultacji wybierzemy pakiet, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Przed rozpoczęciem serii zabiegów wykonamy zdjęcia sylwetki, które powtórzymy po zakończeniu zabiegów. Na każdym etapie masz możliwość odbycia bezpłatnej konsultacji kontrolnej z lekarzem.

Naszą misją jest Twoje zadowolenie. Jeżeli poczujesz się dobrze w swoim ciele – nasza misja zostaje zakończona sukcesem!

 

Efekty naszych zabiegów

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIAJĄ EFEKTY ZABIEGÓW ŁĄCZONYCH:
UNISON Z DRENAŻEM LIMFATYCZNYM

Zdjęcie przedstawiają efekty zabiegów łączonych wchodzących w skład pakietów. Zdjęcia ukazują̨ efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się̨ różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń́ zabiegu, stosowania się̨ pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUEBLSCY SP. Z O.O.

 

Problemy które zwalczamy

Cellulit najczęściej pojawia się, gdy tkanka tłuszczowa w skórze jest zlokalizowana między włóknami kolagenu, powodując nierówności i charakterystyczne zagłębienia skóry. Dieta, brak dostatecznej aktywności fizycznej, uwarunkowania genetyczne oraz hormony mogą być przyczyną powstawania cellulitu.

Wiotka skóra to kolejny problem, który dotyka wielu kobiet. Skóra wraz z czasem traci elastyczność i jędrność, co może być spowodowane wieloma czynnikami. Do najczęstszych należy postępująca z wiekiem utrata naturalnego kolagenu, wahania wagi, ciąża, a także zmiany hormonalne.

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej nieregularna aktywność fizyczna, nieodpowiednia dieta, uwarunkowania genetyczne, a także wiele innych czynników mogą być przyczyną odkładania się tkanki tłuszczowej. Są miejsca, gdzie gromadzi się intensywnie i ekspansywnie, natomiast jej eliminacja jest trudnym zadaniem.

Obrzęki i uczucie ciężkich nóg nie są problemem wyłącznie estetycznym. Dlatego tak ważna jest opieka wykwalifikowanego lekarza, który znajdzie przyczynę ich występowania. Może ona dotyczyć trybu pracy, a także chorób związanych z układem krążenia.

 

Opinie naszych pacjentów

Dowiedź się więcej o naszych zabiegach:

Zapraszamy do odkrycia pełnej oferty naszych usług - poczuj radość z dbania o siebie i obserwuj zmiany, które przyniosą Ci satysfakcję. Nasze pakiety modelujące sylwetkę to pierwszy krok w odzyskiwaniu harmonii między ciałem a duchem, to inwestycja w Twoje zdrowie, urodę i samopoczucie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do grona zadowolonych pacjentów!

 

Wybierz jeden ze specjalnych pakietów - zadbaj o swoje ciało i zdrowie!

 

powrót