Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego Q-Switch (Spectra)

Usuwanie tatuażu, tatuażu powypadkowego, makijażu - laser Spectra, Q-Switch, Mosaic

Efekty:

 • usunięcie niechcianego tatuażu,
 • usunięcie makijażu permanentnego,
 • rozjaśnienie tatuażu w celu wykonania covera.

Wskazania:

 • tatuaże czarne,
 • tatuaże granatowe,
 • tatuaże czerwone,
 • tatuaże brązowe,
 • makijaż permanentny brwi,
 • makijaż permanentny ust,
 • kreski permanentne na powiece górnej lub dolnej.
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Laserowe usuwanie tatuażu i usuwanie makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie tatuażu oraz usuwanie makijażu odbywa się w naszej Klinice z pomocą kilku odmiennie działających laserów najlepszej jakości. Połączenie ich działania daje znakomity efekt i pozwala na jak najskuteczniejsze usuwanie tatuażu czy niefortunnego makijażu permanentnego.

Podstawą sukcesu jest umiejętne dobranie lasera i jego intensywności działania. Jest to możliwe dzięki dużemu doświadczeniu w takich zabiegach, jak laserowe usuwanie tatuażu czy usuwanie makijażu permanentnego, które w naszej Klinice wykonujemy od wielu lat.

Światowej jakości laserowe usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu zarówno profesjonalnego jak i nieprofesjonalnego, usuwanie makijażu permanentnego, jak również usuwanie powypadkowych zabrudzeń skóry możliwe jest zazwyczaj w 90%. O powodzeniu usuwania tatuażu czy makijażu decydują kolory tatuażu, jego głębokość, rodzaj barwnika (w przypadku makijażu) oraz indywidualne cechy pacjenta.

Laserowe usuwanie tatuażu odbywa się najczęściej przy pomocy lasera Spectra oraz lasera Q-Switch. Laser frakcyjny Mosaic ma na celu przyspieszenie powrotu skóry do normalnego stanu po usunięciu tatuażu / makijażu permanentnego. Usuwanie tatuażu / makijażu permanentnego wymaga serii zabiegów. Po każdym zabiegu tatuaż staje się jaśniejszy.

Usuwanie tatuażu – o zabiegu laserami

Usuwanie tatuażu i usuwanie makijażu permanentnego, wykonywane laserami Spectra, Q-Switch czy Mosaic, odpowiadają najnowszym światowym standardom i do minimum zmniejszają ryzyko powstania blizn. Laserowe usuwanie tatuażu / usuwanie makijażu permanentnego laserem to zabieg mało bolesny, wykonywany jedynie przy znieczuleniu miejscowym.

Po zabiegu mogą pojawić się drobne strupki, które odpadają po kilku dniach. W tych miejscach naskórek jest przez pewien czas zaczerwieniony i miejsca te należy chronić przed słońcem. Każde laserowe usuwanie tatuażu skutkuje tymczasowymi przebarwieniami lub chwilowymi zmianami w strukturze skóry. Zmiany te znikają samoistnie w ciągu 1 - 3 lat od dnia zabiegu. Laser frakcyjny znacznie przyspiesza zanikanie tych zmian, a nawet całkowicie je usuwa.

Laser Spectra - usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

Laser Spectra posiada dwie długości fal, które pozwalają na usuwanie makijażu permanentnego i usuwanie tatuażu w prawie wszystkich kolorach. To jeden z niewielu laserów, który otrzymał prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa, wydawany przez restrykcyjną Agencję Żywności i Leków w Ameryce (FDA).

Laser Spectra doskonale radzi sobie z tatuażami w kolorach czerni, granatu, czerwieni czy brązu. Specjalne końcówki lasera do koloru żółtego i zielonego umożliwiają również usuwanie tatuażu w tych intensywnych kolorach.

Laser Q-Switch - usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu unikalnym laserem Q-Switch polega na zastosowaniu nanosekundowych, czyli ultrakrótkich impulsów światła laserowego w głąb skóry. Dzięki temu laser działa wyłącznie na barwnik, który ma zostać usunięty i nie uszkadza skóry wokół tatuażu czy makijażu permanentnego.

Usuwanie tatuażu czy makijażu permanentnego laserem Q-Switch nie pozostawia po zabiegu blizn, a czas rekonwalescencji jest krótki i mało problemowy. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się swędzenie lub zaczerwienienie, które znika na ogół do 2 tyg.

Laser Mosaic – laserowe usuwanie tatuażu

Laser frakcyjny Mosaic stymuluje głęboką regenerację i odbudowę zmienionej tatuażem lub makijażem permanentnym skóry. Następuje proces tworzenia nowych komórek, a osłabione stare komórki są usuwane na zewnątrz. Na naświetlanym obszarze skóra nabiera większej gęstości i jakości.

Innowacyjny laser frakcyjny Mosaic nie naświetla całej powierzchni skóry, ale wywołuje mikroskopijne serie uszkodzeń skóry, otoczone nienaruszoną podczas zabiegu skórą. Od razu po zabiegu ma miejsce intensywny proces gojenia skóry.

Więcej o działaniu lasera frakcyjnego Mosaic tutaj.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • świeżo opalona skóra (w okresie do 2 tygodni od ostatniego opalania),
 • padaczka.

Cennik

Makijaż permanentny brwi 300 - 500 zł
Makijaż permanentny ust 500 - 600 zł
Kreski permanentne na powiece górnej lub dolnej 900 zł
Tatuaż 2 cm x 2 cm 250 zł
Tatuaż 5 cm x 5 cm 400 zł
Tatuaż 12 cm x 12 cm 800 zł
Większy obszar  wycena indywidualna

Podobne zabiegi

Laser frakcyjny eCO2 - intensywna metoda ablacyjna

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic - fotoodmładzanie - odbudowa i odmłodzenie powierzchni skóry Usuwa zmarszczki na całej twarzy – precyzyjne usuwanie zmarszczek wokół ust, oczu i na powiekach; Doskonale skoncentrowany na zmarszczkach – niezwykle wąska wiązka lasera działa dokładnie tam, gdzie jest potrzebna; Szybkie gojenie – kontrolowane mikrouszkodzenia...

Laser frakcyjny Mosaic - regeneracja osłabionej skóry

Laser frakcyjny Mosaic - skuteczny, bezinwazyjny sposób na wyraźnie młodszą skórę bez defektów Regeneracja skóry – spowodowana większym odżywieniem i ukrwieniem; Wzmożona produkcja kolagenu – przeciwdziałająca procesom starzenia; Gładka, piękna skóra – laser Mosaic usuwa nierówności i wyrównuje kolor skóry; Błyskawiczne...

Osocze bogatopłytkowe

Naturalny preparat liftingujący - regeneracja skóry Wygładzone zmarszczki – hipoalergiczne osocze wypełnia bruzdy i likwiduje zmarszczki; Gładsza, bardziej elastyczna skóra – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra – żywe komórki...