nowosc_dietetyka_w_klinikach_skin_laser_lubelscy
Sierpień 04, 2020

Nowość! Dietetyka w Klinikach Skin Laser Lubelscy

Od sierpnia nasza oferta jest jeszcze bardziej kompleksowa! O sylwetkę, zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów zadba zespół specjalistów do którego dołączył dietetyk kliniczny - Kamila Placzki-Nycz (więcej o Kamili dowiecie się tutaj).

Wiedza i doświadczenie lekarzy, kosmetologów oraz dietetyka klinicznego pozwoli nam na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów w postaci wymarzonej sylwetki, poprawy samopoczucia, kondycji fizycznej i zdrowia.

Zdrowa dieta to podstawa zapobiegania rozwoju chorób cywilizacyjnych. Konsultacja dietetyczna połączona z analizą składu ciała to idealny wstęp do zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzenia do swojego codziennego menu zbilansowanej diety. Na podstawie przeprowadzonej konsultacji obejmującej szczegółowy wywiad żywieniowy oraz analizę składu ciała dietetyk kliniczny może przygotować spersonalizowany plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych preferencji czy nietolerancji/alergii pokarmowych.

Konsultacja dietetyczna to także idealne uzupełnienie zabiegów modelujących sylwetkę takich jak liposukcja ultradźwiękowa, kriolipoliza czy zabieg Unison.

Już od sierpnia zapraszamy na konsultację dietetyczną na którą składa się:

  • wywiad żywieniowy i zdrowotny,
  • analiza składu ciała urządzeniem InBody,
  • przekazanie ogólnych zaleceń żywieniowych.

 

Więcej o konsultacji dietetycznej tutaj, o analizie składu ciała tutaj.

back