nowosc_–_renuvion_j-plasma
Sierpień 15, 2021

Nowość - RENUVION J-PLASMA!

Spośród urządzeń, których celem jest redukcja wiotkości i ujędrnianie skóry to nasze najnowsze odkrycie. Zabieg do tej pory dostępny w USA i kilku klinikach w Europie, jest także w Skin Laser Lubelscy. 

 

Renuvion – co wyróżnia zabieg?

 • Po pierwsze efekty, po drugie brak okresu rekonwalescencji, po trzecie bezpieczeństwo:
 • Pierwsze efekty w postaci poprawy napięcia skóry pojawiają się bezpośrednio po zabiegu, wraz z upływem czasu rezultaty są coraz bardziej widoczne (komórki skóry potrzebują czasu, aby wytworzyć nowe włókna kolagenu).
 • Już na drugi dzień po zabiegu Renuvion można wrócić do swoich codziennych aktywności – to przełomowy zabieg stanowiący alternatywę dla inwazyjnych operacji plastycznych.
 • Zabieg obywa się w znieczuleniu miejscowym, jest to bezpieczna forma znieczulenia zapewniająca komfort pacjentowi, a nie obciążająca organizmu jak np. znieczulenie ogólne. Urządzenie posiada szereg certyfikatów potwierdzających jego bezpieczeństwo a skuteczność zabiegów została potwierdzona w licznych badaniach klinicznych. 

 

Renuvion – wskazania do zabiegu? 

Jest to zabieg wykonywany w celu redukcji wiotkości i poprawy jędrności skóry na ciele i twarzy (głównie w obrębie podbródka). Polecany jest w szczególności na takie okolice jak:

 • podbródek
 • ramiona,
 • brzuch,
 • talia (boczki), 
 • wewnętrzna strona ud, 
 • zewnętrzna strona ud (bryczesy)
 • kolana,
 • biodra.

Renuvion polecany jest także osobom, które schudły i mają nadmiar skóry. Zabieg może być również połączony z odsysaniem tłuszczu (więcej o liposukcji VASER LIPO) – takie połączenie daje efekt wyszczuplenia i ujędrniania skóry!

Renuvion, to także idealna propozycja dla osób, które mają tzw. podwójny podbródek, który po zabiegu zostaje idealnie wymodelowany i nabiera smukłego wyglądu. 

 

Renuvion – czy warto?

Renuvion to pierwsze i jedyne urządzenie, które wykorzystuje połączenie zimnej plazmy helowej i fal radiowych dzięki temu można w bezpieczny i skuteczny sposób podnieść temperaturę tkanek w celu skutecznego obkurczenia włókien kolagenu.

W badaniach wykazano, że dobre efekty zabiegów uzyskiwane są, jeżeli temperatura tkanek zostanie podniesiona do min. 65 stopni a najlepsze przy temperaturze 80 - 85 stopni Celsjusza. Większość urządzeń pozwala na uzyskanie temperatury ok. 65 stopni.

Podczas zabiegu Renuvion, temperatura podnoszona jest do 83 stopni a następnie okolica zabiegowa jest natychmiast schładzana - w czasie zabiegu dochodzi na przemian do maksymalnego nagrzewania i schładzania tkanek, co zapoczątkowuje procesy stymulacyjne i prowadzi do ujędrnienia skóry.

RENUVION stanowi alternatywę dla inwazyjnych operacji plastycznych, przynosząca satysfakcjonujące efekty przy mniejszym ryzyku oraz zdecydowanie krótszym okresie rekonwalescencji. 

Do tej pory, żadna małoinwazyjna technologia nie przynosiła takich efektów!

 

Więcej informacji o zabiegu, tutaj.

 

Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem Renuvion lub jesteś ciekaw efektów, jakie można uzyskać dzięki zastosowaniu tej procedury, lekarze ze Skin Laser Lubelscy są do Twojej dyspozycji. Umów się na konsultację w jednej z naszych klinik w Bielsku-Białej lub Katowicach i dowiedz się więcej na temat niechirurgicznego napinania skóry.

back