nowosc_resurfacing_renuvion
Luty 23, 2022

Nowość: resurfacing Renuvion

To jedna z najbardziej zaawansowanych procedur odmładzających, usuwa oznaki starzenia takie jak zmarszczki, przebarwienia, niejednolity koloryt, utrata napięcia i jędrności skóry. Jest nam niezwykle miło poinformować, że Skin Laser Lubelscy to jedna z pierwszych klinik w Europie, która posiada resurfacing Renuvion w swojej ofercie.

 

Resurfacing Renuvion — odmładzanie nawet o 20 lat

Renuvion wykorzystuje unikalne połączenie plazmy helowej i energii fal radiowych (RF). Gy plazma dotyka skóry, dochodzi do sublimacji naskórka bez uszkodzenia jej głębszych warstw a ciepło dostarczone pod skórę stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Efektem terapii jest złuszczenie się zewnętrznej warstwy skóry i odsłonięcie nowej, pozbawionej zmarszczek, przebarwień, czy rozszerzonych porów. W odróżnieniu od strasznych technologii, Renuvion daje spektakularny efekt odmłodzenia już po jednym zabiegu.

 

Efekt po zabiegu

 

Resurfacing Renuvion - rewolucyjny zabieg odnawiający skórę

Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUBELSCY MEDYCYNA ESTETYCZNA I DERMATOLOGIA - K.J.M.J. LUBELSCY S.C.

 

Resurfacing Renuvion odmładza skórę w spektakularny sposób. Usuwa liczne zmarszczki, niedoskonałości skóry, takie jak przebarwienia, plamy starcze, rozszerzone pory czy wiotkość i brak napięcia. Efekty zabiegu widoczne są już po 2 tygodniach, jednak produkcja nowych włókien kolagenu i elastyny trwa przez kilka miesięcy po zakończeniu terapii, dzięki czemu przez długi czas pacjenci mogą cieszyć się młodszym wyglądem.

 

Resurfacing skóry Renuvion w Skin Laser Lubelscy

W klinikach Skin Laser Lubelscy dbamy o to, aby zarówno sam zabieg jak i okres rekonwalescencji był jak najmniej uciążliwy dla Pacjenta i upłynął w jak najbardziej komfortowych warunkach. W tym celu po zabiegu wykonujemy naświetlanie lampą LED, która przyśpiesza okres regeneracji. Następnie Pacjent otrzymuje szczegółowe zalecenia i preparaty do pielęgnacji pozabiegowej, które należy stosować podczas okresu gojenia.

 

Twój komfort i bezpieczeństwo stanowią dla nas priorytet, dlatego możesz być pewny, że w naszej klinice znajdziesz lekarza, który Cię wysłucha, odpowie na wszystkie Twoje pytania i który będzie szanował Twoje decyzje. Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci czuli się swobodnie, rozmawiając z nami o swojej historii medycznej. Zapraszamy do umówienia się na konsultacje z naszymi ekspertami Renuvion w Bielsku-Białej lub Katowicach, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich celów estetycznych.

 

Więcej informacji o zabiegu, tutaj.

back