nowosc_konsultacje_on-line
Marzec 18, 2020

Nowość! Konsultacje on-line!

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego i tymczasowym wstrzymaniem zabiegów oraz konsultacji lekarskich w naszych klinikach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów uruchamiany nową formę konsultacji – konsultacje on-line z lekarzem.

Podczas konsultacji on-line bez wychodzenia z domu można skonsultować problem dermatologiczny oraz porozmawiać o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej!

 

Jak umówić konsultację on-line?

  1. Rejestracja na konsultację on-line odbywa się taką samą drogą jak na tradycyjne konsultacje. Należy skontaktować się z rejestracją kliniki pod numerem 502 983 933 (Klinika w Katowicach), 502 983 995 (Klinika w Bielsku-Białej) w celu rezerwacji terminu.
  2. Następnie należy przesłać zdjęcia obszaru, którego będzie dotyczyła konsultacja.

  3. W dalszej kolejności Lekarz ocenia czy dany problem może być poddany konsultacji on-line. Jeżeli tak, otrzymają Państwo numer konta na który należy dokonać opłaty za konsultację. Potwierdzenie przelewu należy wysłać na adres: klinika@skin-laser.pl (koszt konsultacji on-line to 150 zł).

  4. W wyznaczonym dniu i o ustalonej godzinie konsultacji, Lekarz zadzwoni do Pacjenta/ki.

 

Jak wygląda konsultacja on-line?

Podczas konsultacji on-line lekarze udzielają porad dermatologicznych oraz szczegółowych porad z zakresu medycyny estetycznej.

Jeżeli celem konsultacji jest porada dermatologiczna, pierwszym etapem jest określenie problemu z jakim Pacjent/ka zwraca się do lekarza, następnie Lekarz przeprowadza wywiad i na podstawie rozmowy oraz analizy wcześniej przesłanych zdjęć diagnozuje problem i proponuje leczenie z możliwością wystawienia w razie potrzeby e-recepty.

Jeżeli celem konsultacji jest porada z zakresu medycyny estetycznej, pierwszym etapem jest określenie problemu lub zabiegu, o którym Pacjent/ka chciałby/aby porozmawiać. Następnie Lekarz przeprowadza wywiad i na podstawie rozmowy oraz analizy wcześniej przesłanych zdjęć proponuje zabieg, którego celem ma być eliminacja wcześniej opisanego problemu. Podczas konsultacji on-line Pacjent/ka może zostać zakwalifikowany/a do zabiegu.

 

Do którego lekarza można umówić konsultację on-line?

Konsultacje on-line przeprowadza dr Krystyna Lubelska oraz lek. Jakub Sazanów-Lubelski, więcej informacji o lekarzach kliknij tutaj.

 

Zapraszamy do kontaktu!

back