Proponowane zabiegi

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa - remodeling skóry

Ujędrnienie i zagęszczenie skóry - poprawa wiotkiej skóry

Sonoqueen - poprawa jędrności i elastyczności skóry na ciele

Sonoqueen to zabieg, wykorzystujący najnowszej generacji technologię HIFU. Skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych dociera do głębokich warstw skóry, dając spektakularny efekt poprawy jędrności i elastyczności skóry już po jednym zabiegu.

Sonoqueen - poprawa jędrności i elastyczności skóry na ciele

BTL UNISON wyszczuplanie, poprawa jędrności skóry i redukcja cellulitu!

To unikalne połączenie monopolarnej radiofrekwencji i fali uderzeniowej w jednym aplikatorze! Zastosowanie jednocześnie dwóch technologii maksymalizuje efekty zabiegu i skutecznie pomaga pozbyć się takich problemów jak miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, cellulit, wiotkość i brak jędrności skóry, zaburzenia metabolizmu i nagromadzenie produktów przemiany materii.

BTL UNISON wyszczuplanie, poprawa jędrności skóry i redukcja cellulitu!

RENUVION – poprawa jędrności i napięcia skóry

Renuvion to nowoczesna metoda zabiegowa, której celem jest ujędrnienie skóry oraz zwiększenie jej napięcia. Ta rewolucyjna procedura, zwana również jako J-Plasma napina luźną skórę bez konieczności przeprowadzania inwazyjnych operacji. Dzięki połączeniu działania zimnej plazmy helowej i fal radiowych umożliwia osiągnięcie długotrwałych i satysfakcjonujących efektów, przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Wraz z upływem lat i postępującymi procesami starzenia nasza skóra stopniowo traci swoją jędrność oraz elastyczność. Może to skutkować zwiotczeniem skóry w różnych miejscach na ciele, w szczególności w okolicach podbródka, ramion, szyi, brzucha czy ud. Metoda Renuvion poprawia wygląd skóry i napina ją od wewnątrz bez inwazyjnej interwencji chirurgicznej. Efektem zabiegu jest gładka, jędrna i napięta skóra.

RENUVION – poprawa jędrności i napięcia skóry