Sonoqueen - poprawa jędrności i elastyczności skóry na ciele

Sonoqueen to zabieg, wykorzystujący najnowszej generacji technologię HIFU. Skoncentrowana energia fal ultradźwiękowych dociera do głębokich warstw skóry, dając spektakularny efekt poprawy jędrności i elastyczności skóry już po jednym zabiegu.

Efekty:

 • ujędrnienie okolicy ramion, redukcja tzw. „pelikanów”,
 • ujędrnienie wewnętrznych partii ud,
 • ujędrnienie jędrności skóry na brzuchu,
 • uniesienie i ujędrnienie pośladków,
 • wygładzenie i ujędrnienie okolicy w kolan.

Wskazania:

 • wiotkość i utrata jędrności skóry na ciele,
 • miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej,
 • cellulit.
SONOQUEEN - POPRAWA JĘDRNOSCI SKÓRY NA CIELE
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

Efekty zabiegów

Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUBELSCY MEDYCYNA ESTETYCZNA I DERMATOLOGIA - K.J.M.J. LUBELSCY S.C.

VIDEO

O zabiegu

Sonoqueen to urządzenie które wykorzystuje najnowszej generacji technologię HIFU (High intensity focused ultrasound). Dzięki temu uzyskujemy spektakularne efekty poprawy jędrności i elastyczności skóry które satysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Podczas zabiegu, skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych dociera do SMAS czyli systemu powięzi mięśniowej który jest tzw. rusztowaniem skóry i jest odpowiedzialny m.in. za utrzymanie jędrności poszczególnych partii ciała – głównym składnikiem tej powięzi jest kolagen.

Kolagen to żywe biologiczne białko odpowiedzialne za wytrzymałość i sprężystość skóry i innych tkanek. Gdy energia cieplna 60 - 70 stopni Celsjusza podgrzewa kolagen, dochodzi do skrócenia i pogrubienia włókien kolagenowych co przekłada się na większe naprężenia tkanki oraz jej sprężystość. Efektem tego procesu jest spektakularna poprawa napięcia i jędrności skóry.

Proces regeneracji odbywa się głębokich warstwach skóry, pierwsze efekty widoczne są już po zabiegu, ale na finalny efekt należy poczekać od 3 do 6 miesięcy.

Dla kogo?

Sonoqueen to zabieg, polecany osobom które zaobserwowały na swoim ciele wiotkość i utratę jędrności, szczególnie na takich obszarach jak brzuch, wewnętrzne partie ud, okolica nad kolanami czy ramiona. W zależności od wieku, stanu skóry i oczekiwanego efektu Lekarz dobiera spersonalizowane parametry zabiegowe.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest aplikacja na okolicę zabiegową żelu USG. Następnie Lekarz rozpoczyna zabieg, który w zależności od obszaru trwa od 45 minut do 2 godzin. Po jego zakończeniu, Pacjent otrzymuje zalecenia postępowania pozabiegowego.

Odczucia bólowe

Ogromną zaletą zabiegu jest jego bezbolesność. Zabieg nie wymaga znieczulenia i jest oceniany przez Pacjentów jako komfortowy.

Rekomendowana ilość zabiegów

Ilość rekomendowanych zabiegów jest kwestią indywidualną, uzależnioną m.in od wieku Pacjenta, kondycji skóry oraz oczekiwanych efektów. Seria wynosi od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3 - 4 miesiące.

Czas zabiegu

Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru zabiegowego, na mniejsze obszary należy sobie zarezerwować 45 minut (np. obszar nad kolanami), na większe do 2 godzin (np. brzuch, pośladki).

Okres rekonwalescencji

Bezpośrednio po zabiegu na skórze może pojawić się delikatne zaczerwienienie które najczęściej znika po kilku godzinach. Już bezpośrednio po zabiegu, można wrócić do swoich codziennych aktywności. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zalecenia po zabiegu

krem z filtrem
Używaj kremu z filtrem

Przeciwwskazania

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • rozrusznik serca, bajpasy,
 • nowotwory,
 • cukrzyca,
 • infekcje skórne,
 • poważne oparzenia słoneczne,
 • aktywny trądzik,
 • przerwana ciągłość naskórka,
 • schorzenia zaburzające proces gojenia ran,
 • implanty,
 • epilepsja.

Formularz kontaktowy

Cennik

Ramiona 4 000 - 6 000 zł
Okolice nad kolanami 3 000 zł
Brzuch 6 000 - 8 000 zł
Talia 3 000 - 4 000 zł
Pośladki 6 000 - 8 000 zł
Uda wewnętrzne 7 000 - 10 000 zł
Uda zewnętrzne 7 000 - 10 000 zł
Uda przód 7 000 - 10 000 zł
Uda tył 7 000 - 10 000 zł
Uda wewnętrzne lub zewnętrzne + przód lub tył 12 000 zł

Podobne zabiegi

Kriolipoliza CoolTech - redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza - bezpieczny sposób na pozbycie się tłuszczu z wybranych miejsc. Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – bezpieczny proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe; Zmniejszenie obwodu w wybranych partiach ciała – dzięki miejscowej aplikacji w nagromadzoną miejscowo tkankę...

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD

To skuteczny i bezpieczny zabieg, który polega na rozbiciu a następnie odessaniu tkanki tłuszczowej. Liposukcję Vaser Lipo HD wyróżnia precyzja, bezpieczeństwo i spektakularne efekty. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym a okres rekonwalescencji jest krótki, bo kilkudniowy. redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie.

Mezoterapia igłowa na cellulit

Stopniowa regeneracja - wzmocniona skóra - skuteczna rewitalizacja skóry Rewitalizacja skóry – jędrniejsza skóra dzięki odbudowie włókien kolagenowych i elastyny; Lepszy metabolizm komórek i mikrokrążenie - „koktajl” do mezoterapii odżywia...