nowosc_blefaroplastyka
Marzec 03, 2022

Nowość: Blefaroplastyka

To zabieg pozwalający skorygować opadające powieki i nadmiar skóry wokół oczu, które wizualnie dodają lat, powodują zmęczony wygląd twarzy, a nawet problemy ze wzrokiem. Blefaroplastyka ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania powiek. Nadaje świeży i młodszy wygląd okolic oczu a także właściwy kontur oraz kształt. W Skin Laser Lubelscy wiemy, jak istotny wpływ na ogólną prezencję ma okolica wokół oczu, dlatego wprowadziliśmy blefaroplastykę powiek górnych do naszej oferty zabiegów estetycznych.

 

Blefaroplastyka  — skuteczny lifting powiek

Chirurgiczna korekcja powiek umożliwia wyeliminowanie zmęczonego wyglądu twarzy, poprzez usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z powiek górnych. Skutecznie koryguje efekty starzenia oraz pozwala przywrócić pożądany kształt oraz kontur oka.

 

 

Popularność blefaroplastyki kryje się w jej niskiej inwazyjności i wysokiej skuteczności. Podczas zabiegu trwającego około godziny, doświadczony chirurg wykonuje niewielkich rozmiarów nacięcia w załamaniach powiek, dzięki czemu blizny pozabiegowe są niezauważalne, a pacjenci mogą zaledwie po upływie kilku dni powrócić do swoich codziennych aktywności. Rezultaty w postaci odmłodzenia okolicy oczu można zaobserwować już po kilku dniach, jednak warto podkreślić, że z czasem efekty będą stawać się coraz bardziej widoczne.

 

Blefaroplastyka w Skin Laser Lubelscy

Blefaroplastyka w Skin Laser Lubelscy wykonywana przez doświadczonych specjalistów. Zespół lekarzy w naszych klinikach w Katowicach i Bielsku-Białej regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą, dzięki czemu posiadają wiedzę o najlepszych praktykach z zakresu blefaroplastyki. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów gabinety Skin Laser Lubelscy wyposażone zostały także w najnowocześniejsze urządzenia, posiadające odpowiednie certyfikaty medyczne.

Zapewniamy, że decydując się na wykonanie chirurgicznej korekcji powiek w naszej klinice, powierzasz swój problem doświadczonym specjalistom. Nasi lekarze, przez cały okres leczenia, począwszy od wizyty kwalifikującej, jak również w czasie rekonwalescencji, po zakończeniu terapii pozostają do Twojej dyspozycji i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty u jednego z naszych ekspertów w Bielsku-Białej lub Katowicach, którzy zapoznają się z Twoimi potrzebami i zaproponują odpowiednią terapię.

 

Więcej informacji o zabiegu, tutaj.

back