top_3_zabiegi_ktore_sprawia_ze_bedziesz_wygladac_olsniewajaco
Grudzień 12, 2019

Top 3 zabiegi które sprawią, że będziesz wyglądać olśniewająco!

Zależy Ci na szybkim i bezinwazyjnym efekcie? Oto 3 zabiegi, za pomocą których będziesz wyglądać olśniewająco!

Na efekty zabiegów medycyny estetycznej nie musisz czekać wielu miesięcy. Są takie, po których będziesz wyglądać fantastycznie praktycznie od razu. Oto one!

 

1. HIFU - czyli bezinwazyjny lifting twarzy i ciała

To idealny zabieg dla Ciebie, jeśli zależy Ci na szybkim i bezinwazyjnym uniesieniu owalu, wygładzeniu zmarszczek czy ujędrnieniu skóry. Niechirurgiczny lifting twarzy i ciała HIFU wykonujemy za pomocą urządzenia Sonoqueen i Ulthera.

Jak działa:

W trakcie zabiegu, zarówno urządzeniem Sonoqueen jak i Ulthera, emitowane są fale ultradźwiękowe które docierają aż do trzech warstw skóry oraz powięzi mięśniowej. Stymulują one fibroblasty (komórki skóry), do produkcji nowych włókien kolagenu oraz regeneracji już istniejących. Dzięki temu skóra się zagęszcza i ujędrnia. Na jaki efekt dokładnie możesz liczyć? Uniesienie opadających policzków, spektakularny lifting twarzy, usunięcie podwójnego podbródka, uniesienie brwi, efekt tzw. „otwartego oka” oraz rozświetlenie skóry. Lista jest naprawdę długa i imponująca.

Jak wygląda lifting HIFU:

Najpierw na skórę nakładany jest żel, który przewodzi fale ultradźwiękowe, następnie lekarz zaczyna przesuwać po nim głowicą urządzenia. Zabieg Sonoqueen jest całkowicie bezbolesny i nie musisz bać się żadnych nieprzyjemnych odczuć. W zależności od tego, na jakiej powierzchni jest wykonywany, może on trwać od kilkunastu minut nawet do dwóch godzin, gdy wykonywany jest lifting całej twarzy. Najlepsze jest w nim jednak to, że efekt uniesienia widoczny jest już po zabiegu. Z czasem efekty zabiegu stają się jeszcze bardziej widoczne. Mimo że cena zabiegu jest wysoka, bo wynosi około 7 tysięcy, pozwala on pokonać wiele problemów na raz, jak usuwanie zmarszczek czy pozbycie się nadmiaru skóry z twarzy a jego efekty są nawet porównywalne do liftingu chirurgicznego.

Więcej o zabiegu tutaj.

 

2. Botoks na szybkie wygładzenie zmarszczek

Jeśli Twoim największym problemem są kurze łapki, zmarszczka gniewu zwana inaczej lwią zmarszczką, poprzeczne bruzdy czoła, które dodają lat lub te wokół ust, czyli zmarszczki palacza, to idealny zabieg dla Ciebie. Wbrew krążącym mitom, botoks to bezpieczny i sprawdzony zabieg, bo w medycynie, nie tylko estetycznej, jest stosowany od kilkudziesięciu lat. Tak naprawdę to jeden z najlepiej przebadanych zabiegów medycyny estetycznej na świecie!

Jak działa:

Botox, dobrze wykonany, nie paraliżuje mięśni i nie zmienia twarzy w nieruchomą maskę. Jego zadaniem jest rozluźnienie i zrelaksowane mięśni, które pracują zbyt intensywnie. Ciągłe, nieświadome marszczenie czoła może powodować utrwalenie zmarszczek, które dodają lat. W rezultacie mając dwadzieścia pięć lub trzydzieści lat, możesz wyglądać przez nie na dziesięć lat więcej. Lwia zmarszczka, czyli ta pomiędzy brwiami, może nadawać za to groźny wygląd, co może wpływać zarówno na kontakty osobiste, jak i biznesowe. W tym wypadku usuwanie zmarszczek ma więc duże znaczenie.

Jak wygląda zabieg:

Botox wstrzykuje się w wybrane mięśnie. Zabieg jest szybki, polega na wykonaniu kilku płytkich wkłuć i jest praktycznie bezbolesny. W trakcie jednego zabiegu możliwe jest usuwanie zmarszczek z kilku okolic na raz. Trwa to zazwyczaj nie dłużej niż 15 minut. Jego pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach, a całkowity efekt pojawia się po około dwóch tygodniach. Botox utrzymuje się najczęściej od 4 do 6 miesięcy i potem możesz go powtórzyć. Każdy kolejny zabieg może wydłużać czas utrzymywania się efektów, dlatego warto regularnie wykonywać botoks.

Więcej o zabiegu tutaj.

 

3. Kwas hialuronowy – na usuwanie zmarszczek i korektę rysów twarzy

Dzięki temu zabiegowi w kilkanaście minut możesz pozbyć się zmarszczek i poprawić owal. Zabieg jest skuteczny i jego pierwsze efekty pojawiają się od razu.

Jak działa:

W zależności od tego, jak gęsty kwas hialuronowy zostanie podany, można z jego pomocą osiągnąć różne rezultaty. Wypełnić zmarszczki, nawet te bardzo płytkie w okolicy ust, jak i głębsze, na przykład bruzdy nosowo - wargowe, unieść opadające kąciki ust, powiększyć usta, a w przypadku gęstszego kwasu hialuronowego - wypełnić brodę, uwydatnić policzki czy zapadnięte skronie.

Jak wygląda zabieg:

Kwas hialuronowy w celu pozbycia się zmarszczek czy korekty rysów twarzy podaje się w głębsze warstwy skóry lub tkanki podskórnej. Zabieg nie jest bolesny, bo na pół godziny przed nim jest nakładana na skórę maść znieczulająca. Trwa też krótko, bo najczęściej do godziny. Usuwanie zmarszczek, a także inne jego efekty, są widoczne od razu po zabiegu. Na skórze mogą pojawić się drobne siniaki, dlatego usuwanie zmarszczek zaplanuj na około tydzień przed ważnym wyjściem. Aby zmniejszyć ryzyko podrażnień, warto wykonać zabieg kaniulą. To mała rurka, w którą wkładana jest igła i która pozwala ominąć naczynia krwionośne w trakcie zabiegu i ograniczyć ryzyko siniaków. Efekty zabiegów utrzymują się od pół roku do półtora i po tym czasie możesz zabieg spokojnie powtórzyć.

Więcej o zabiegu tutaj.

Zobacz także

Październik 12, 2020

Depilacja laserowa: fakty i mity

W przeciwieństwie do woskowania, czy tradycyjnego golenia, depilacja laserowa to skuteczna metoda na pozbycie się...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sierpień 01, 2019

Mezoterapia igłowa: fakty i mity

Działa niewiele lepiej od kremu, nadaje się tylko dla młodych kobiet i trzeba wykonać minimum dziesięć...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Październik 23, 2019

Utrata włosów - co robić? Oto skuteczne zabiegi!

Łysienie to problem osób w różnym wieku, a zwłaszcza mężczyzn. Przykładowo, łysienie plackowate to...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz także

powrót