Nowość! Naturalne zabiegi z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej

Kwiecień 27, 2021
nowosc_naturalne_zabiegi_z_wykorzystaniem_osocza_i_fibryny_bogatoplytkowej
Już od kilku lat w medycynie estetycznej pojawia się coraz więcej zabiegów z wykorzystaniem autologicznych preparatów (np. lipofilling czyli przeszczep tłuszczu, zabiegi z zastosowaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej). W Klinikach Skin Laser Lubelscy również cenimy substancje pochodzenia naturalnego, dlatego rozszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegi bazujące na naturalnych procesach naprawczych organizmu. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (nowa, udoskonalona procedura), fityny bogatopłytkowej oraz ATR czyli naturalny wypełniacz stanowią doskonałą alternatywę dla bardziej inwazyjnych procedur, ponieważ zapewniają pełne bezpieczeństwo.
 

W zabiegach autologicznych wykorzystywany jest preparat pozyskiwany poprzez odwirowanie własnej krwi pacjenta, dzięki czemu terapia z wykorzystaniem biopreparatów:

  • zapobiega wystąpieniu alergii,
  • minimalizuje ryzyko odrzuceniu preparatu przez organizm Pacjenta.

 

Terapia autologicznymi preparatami skutecznie redukuje zmarszczki, zapobiega wypadaniu włosów oraz stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z widocznymi bliznami i ubytkami w tkankach. Efektem zabiegów jest jędrna, pełna blasku skóra oraz widocznie odżywione i wzmocnione włosy.

Więcej o nowych zabiegach można przeczytać tutaj:

 

Zapraszamy do umawiania się na zabiegi!

powrót