Sculptra - wypełnienie nawet głębokich zmarszczek

Odmłodzenie, które wydarza się stopniowo

Efekty:

Długotrwała regeneracja skóry – Sculptra powoduje produkcję kolagenu w skórze;

Gładka, odmłodzona twarz – natychmiastowe wyrównywanie nawet głębokich zmarszczek;

Jędrne policzki i wyraźny owal twarzy – dzięki uruchomieniu głębokich procesów odbudowy skóry;

Naturalny efekt – procesy odbudowy skóry stymulowane przez wiele miesięcy.

Wskazania:

  • korekcja zapadniętych policzków,
  • korekcja owalu twarzy,
  • usunięcie fałd nosowo-policzkowych,
  • korekta opadniętych kącików ust.
zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Sculptra – doskonała na usuwanie zmarszczek

Sculptra służy do wyrównywania głębokich zmarszczek oraz do wypełniania, czyli uzupełniania ubytków w objętości twarzy, będących następstwem procesów starzenia się (daje tzw. efekt wolumetryczny). Sculptra (nazywana przez pacjentów również jako Skultra, Scultra) to preparat silnie stymulujący produkcję kolagenu.

Głównym składnikiem preparatu Sculptra jest kwas polimlekowy stosowany w medycynie od 30 lat, bezpieczny i dobrze tolerowany, metabolizowany w organizmie. Dzięki niemu Sculptra stymuluje skórę do regeneracji jeszcze długo po zabiegu.

Sculptra – sposób działania

Preparat Sculptra działa dwuetapowo. W pierwszym etapie Skulptra działa na zmarszczki. Od razu po zastosowaniu, wpływa na wygładzenie bruzd i zmarszczek oraz wypełnia fałdy nosowo-wargowe.

Dzieje się tak, ponieważ odpowiednio rozprowadzona dawka preparatu, dzięki swojej objętości, od środka wypełnia zmarszczki. Po paru dniach zawarta w żelu woda wchłania się i wtedy zaczyna się drugi etap stopniowego, naturalnego odmładzania skóry.

Sculptra (Skulptra) – naturalny lifting twarzy

W drugim etapie, zawarte w preparacie Sculptra cząsteczki kwasu polimlekowego powodują stopniowy proces syntezy kolagenu i dzięki temu w naturalny sposób odbudowują skórę, przywracając twarzy coraz młodszy wygląd i odpowiednią objętość.

Kwas polimlekowy zawarty w preparacie ujędrnia oraz podnosi zwiotczałe policzki i podbródek. Następuje naturalny, długotrwały lifting i regeneracja skóry. Sculptra poprawia strukturę skóry oraz powoduje pogrubienie skóry nawet o 8 mm.

Scupltra – stopniowa regeneracja

Dzięki temu, że Sculptra działa stopniowo, lifting twarzy ma bardzo naturalny efekt. Twarz wygląda z dnia na dzień na coraz bardziej wypoczętą i zregenerowaną. Efekt utrzymuje się 12 - 24 miesięcy.

Kwas polimlekowy zapewnia całkowite bezpieczeństwo i długotrwały efekt działania. Przed zabiegiem nie wykonuje się testów alergicznych, ponieważ kwas polimlekowy nie zawiera uczulających białek.

Sculptra – zabieg bez ryzyka alergii

Przed zabiegiem skóra znieczulana jest kremem znieczulającym. Po zabiegu mogą wystąpić przejściowe reakcje takie jak: obrzęk, zaczerwienienie lub krwiaki. Wszystkie te reakcje ustępują po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu można zastosować makijaż kryjący.

Po zabiegu przez 10 minut lekarz wykonuje masaż. Przez 14 kolejnych dni pacjent sam powinien wykonywać taki masaż dwa razy dziennie. Ilość zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Średnio należy wykonać 2 - 4 zabiegi, w odstępie 4 tygodni. Efekty korekcji utrzymują się do dwóch lat. Dla podtrzymania efektów warto powtarzać 1 - 2 zabiegi w ciągu roku.

Przeciwwskazania

  • ciąża i okres karmienia,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • miejscowe zmiany zapalne, wirusowe, bakteryjne w obrębie skóry,
  • skłonność do występowania blizn przerostowych.

Formularz kontaktowy

Cennik

Sculptra 1 obszar 1 800 zł

Podobne zabiegi

Innowacyjny Lipofilling - alternatywa dla sztucznych wypełniaczy 

Bezpieczny przeszczep komórek tłuszczowych z komórkami macierzystymi - naturalny lifting twarzy Natychmiastowe wypełnienie fałdów i zmarszczek – przeszczepiane są najbardziej wartościowe i najmłodsze własne komórki macierzyste z tłuszczu; Naturalny efekt liftingu ze zmianą objętości – eliksir młodości z...

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy - natychmiastowy lifting, od razu młodszy, naturalny wygląd Naturalna regeneracja i nawilżenie skóry – dzięki zastosowaniu kwasu, który jest naturalnym składnikiem naszego organizmu; Precyzyjny wypełniacz zmarszczek – aplikacja dokładnie w okolicę...

Wypełnianie zmarszczek PROFHILO - molekuła młodości

Efekt miliona sprężynek - odmłodzona twarz - innowacja roku 2015/2016 - złota statuetka za najlepszy zabieg wzmacniający skórę Przywraca utracony owal twarzy – długotrwale uwalniająca się molekuła młodości, działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy; Neutralizuje „chomiczki” i wysmukla rysy twarzy –...