Laser PicoPLUS – zimne odmładzanie Cold Rejuveneration

Laser PicoPLUS łączy w sobie to, co najlepsze: skuteczność, bezpieczeństwo, jakość i zaawansowanie technologiczne. To wszechstronne urządzenie nie tylko umożliwia skuteczne pozbycie się tatuaży oraz przebarwień, ale także jest prawdziwą rewolucją w zakresie odmładzania skóry.

Bezpieczny, skuteczny i certyfikowany laser picosekundowy PicoPLUS pozwala zredukować zmarszczki, odmłodzić skórę, ujednolicić koloryt oraz rozświetlić cerę bez długiej rekonwalescencji pozabiegowej. Urządzenie PicoPLUS emituje cztery długości fali (1064, 532, 595 i 660 nm), otwierając przed medycyną nowe możliwości zapobiegania starzeniu się skóry i redukcji zmarszczek.

Efekty po zabiegu zimne odmładzanie PicoPLUS

PicoPLUS oferuje wszechstronność, precyzyjne ustawienia parametrów i kontrolę potrzebne do uzyskania efektu odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Do najważniejszych rezultatów terapii zimnego odmładzania Cold Rejuveneration zaliczamy:

 • wygładzenie zmarszczek,
 • wygładzenie kurzych łapek,
 • poprawa napięcia i gęstości skóry,
 • rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych,
 • rozświetlenie skóry,
 • poprawa jakości i kondycji skóry,
 • spowolnienie procesów starzenia.

O zabiegu

O zabiegu zimne odmładzanie „Cold Rejuveneration” PicoPLUS

Zimne odmładzanie, czyli Cold Rejuveneration to jedyny tego typu zabieg, wykorzystujący opatentowaną technologię lasera pikosekundowego PicoPLUS, wykonywany za pomocą końcówki frakcyjnej Focus Dual Dots, której nie posiada żadne inne urządzenie tego typu. Efektem zabiegu Cold Rejuveneration jest wzmożona produkcja kolagenu i elastyny, bez uszkodzeń termicznych i bez konieczności rekonwalescencji. Jednocześnie rozbijane są drobiny pigmentów obecne w skórze, co rozjaśnia i ujednolica jej koloryt. Zabieg Cold Rejuveneration daje doskonały efekt odmłodzenia i redukcji drobnych zmarszczek.

Podczas zabiegu zimnego odmładzania laserem PicoPLUS dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia tkanek i wywołania stanu zapalnego, który w przeciwieństwie do laserów nanosekundowych nie powstaje na skutek działania temperatury, a mechanicznych fal uderzeniowych. Brak uszkodzeń termicznych umożliwia bardzo szybki powrót skóry do stanu sprzed zabiegu. Eliminacja wystąpienia stref przegrzanych i uszkodzonych wysoką temperaturą sprawia, że gojenie skóry w obszarze zabiegowym przebiega niezwykle szybko i pozwala niemal od razu powrócić pacjentom do swoich codziennych aktywności.

Efekty zabiegu Cold Rejuveneration pojawiają się stopniowo przez kolejne 4 miesiące od zakończenia terapii. Podczas przeprowadzanych badań klinicznych, potwierdzających skuteczność zimnego odmładzania laserem PicoPLUS zauważono:

 • znaczną redukcję drobnych zmarszczek i przebarwień,
 • ujednolicenie kolorytu skóry (po około 3 miesiącach od wykonania zabiegu),
 • zwiększoną grubość i gęstość włókien elastynowych w skórze.

Podczas badań klinicznych w szóstym miesiącu po zabiegu Cold Rejuveneration wykazano wzrost syntezy kolagenu w skórze, a także widoczną redukcję fotouszkodzeń, wraz ze spłyceniem zmarszczek oraz znaczną poprawą ogólnej jakości i kolorytu skóry.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Zimne odmładzanie – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg Cold Rejuveneration z wykorzystaniem lasera PicoPLUS dedykowany jest w szczególności osobom, które chciałby zredukować liczbę zmarszczek, zadziałać regenerująco, wyrównać koloryt i rozświetlić skórę. Zimne odmładzanie sprawdzi się również w przypadku osób, które nie posiadają widocznych oznak starzenia, jednak chciałyby zadziałać profilaktycznie oraz poprawić napięcie i gęstość skóry. Zimne odmładzanie Cold Rejuveneration spełnia potrzeby każdego rodzaju skóry, od najbardziej tłustej do najbardziej wrażliwej.

Jakie są przeciwwskazania?

Zimne odmładzanie laserem pikosekundowym PicoPLUS to najwyższy poziom bezpieczeństwa i praktycznie zminimalizowane ryzyko wystąpienia powikłań. Jednak przed rozpoczęciem procedury niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas której zostaną wykluczone przeciwwskazania, do najistotniejszych zaliczamy:

 • przyjmowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne,
 • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
 • przyjmowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • przyjmowanie leków i suplementów światłouczulających (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • przyjmowanie/stosowanie sterydów (w formie kremu lub tabletek),
 • spożywanie ziół tj.: dziurawiec, nagietek, rumianek (należy odstawić na 2 tyg. przed zabiegiem),
 • czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina),
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów), blizn hipertroficznych,
 • aktywne zakażenia wirusowe: HIV, WZW, opryszczka,
 • aktywną chorobę nowotworową,
 • ciążę oraz okres karmienie piersią,
 • wbudowany rozrusznik serca,
 • zdiagnozowaną padaczkę,
 • stosowanie na obszar zabiegowy preparatów, w których składzie są pochodne witaminy A (retinoidy) lub inne substancje światłouczulające (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie balsamów brązujących lub samoopalaczy (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • peeling lub inny zabieg wykonany na obszarze zabiegowym (w ciągu ostatnich 2 tyg. przed zabiegiem),
 • opaloną skórę.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Podczas pierwszej wizyty lekarz oceni stan skóry pacjenta i na tej podstawie zaproponuje plan zabiegów, omówi rezultaty możliwe do osiągnięcia oraz wskaże indywidualne zalecenia dotyczące pielęgnacji domowej. Na kilka dni przed zabiegiem należy pamiętać, aby:

 • nie zażywać leków, suplementów i ziół światłouczulających,
 • na obszarze zabiegowym nie stosować kosmetyków z kwasami, retinolem i innymi substancjami światłouczulającymi wymienionymi w przeciwwskazaniach do zabiegu,
 • nie należy wykonywać peelingów skóry w miejscu zabiegowym,
 • należy unikać opalania na słońcu, w solarium oraz nie należy stosować samoopalacza.

Okres rekonwalescencji

W większości przypadków po zabiegu Cold Rejuneveration nie ma długiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci mogą szybko wrócić do pracy i innych codziennych aktywności. W przeciwieństwie do starszych laserów sesja odmładzania laserem PicoPLUS nie wywołuje prawie żadnych skutków ubocznych. Na leczonym obszarze może pojawić się zaczerwienienie i niewielkie podrażnienia, które stopniowo znikną w ciągu 3 - 5 dni po sesji. W razie potrzeby można jednak zastosować krem ​​łagodzący.

Normalnym efektem jest także wystąpienie na obszarze zabiegowym niewielkiego obrzęku lub delikatnego, miejscowego zasinienia, które powinny ustąpić po kilku dniach od zakończenia terapii. W ciągu kilku kolejnych dni górne warstwy skóry będą się łuszczyć, odsłaniając świeżą, jasną i jędrną skórę pozbawioną zmarszczek.

 

DOMOWA PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Po sesji lekarz przekazuje pacjentowi wszelkie niezbędne instrukcje dotyczące pielęgnacji pozabiegowej, w tym informacje o ochronie skóry, normalnych objawach, których można doświadczyć oraz o potencjalnych skutkach ubocznych. Domowa pielęgnacja po zabiegu zazwyczaj ogranicza się jedynie do stosowania wskazanego przez lekarza kremu przyspieszającego gojenie.

 

Odmładzanie skóry z ekspertami Skin Laser Lubelscy

Wykorzystanie lasera PicoPLUS w praktyce medycznej do zminimalizowania efektów starzenia się skóry lub jako terapia zapobiegawcza zostało zatwierdzone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Zaletą tego rodzaju terapii jest także jej nieinwazyjność i niemal całkowita bezbolesność. Nie wymaga również stosowania dodatkowych leków ani innych preparatów. Warto jednak podkreślić, że terapia może być uznana za bezpieczną, tylko, gdy zostanie wykonana przez wykwalifikowanego kosmetologa pod nadzorem lekarza. Jeśli interesuje Cię zimne odmładzanie, zapraszamy do umówienia się na rozmowę z lekarzem w klinice w Katowicach, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwieje wątpliwości i zaproponuje protokół leczenia dopasowany do indywidualnych potrzeb i kondycji Twojej skóry.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z siłowni
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu zimne odmładzanie „Cold Rejuveneration” PicoPLUS

Przed rozpoczęciem terapii, pacjent odbywa konsultację z lekarzem prowadzącym, której celem jest kwalifikacja do zabiegu. Na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego lekarz wyda pozytywną decyzję i skieruje pacjenta na zabieg.

Bezpośrednio przed samym zabiegiem na obszar, który zostanie poddany działaniu lasera, zaaplikowany zostanie specjalny krem znieczulający. Po upływie 30 minut kosmetolog rozpoczyna sesję, po której zakończeniu na skórę aplikowany jest krem regeneracyjny oraz krem z filtrem. Działanie punktowe lasera sprawia, że w trakcie trwania jednego zabiegu konieczne jest wykonanie wielu przejść, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, w trakcie jednej sesji na obszarze zabiegowym wykonuje się od 5 do 10 przejść.

 

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Zimne odmładzanie Cold Rejuveneration to zabieg, który powinien być wykonany w serii 3 - 4 zabiegów co 2 miesiące.

ODCZUCIA BÓLOWE

Podczas sesji pacjenci mogą odczuwać delikatne szczypanie. W Skin Laser Lubelscy komfort pacjentów stanowi dla nas priorytet, dlatego w celu wyeliminowania jakichkolwiek odczuć bólowych, na skórę w obszarze zabiegowym aplikowany jest krem znieczulający. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Średni czas trwania sesji wynosi około 60 minut, jednak ostateczny czas trwania zabiegu uzależniony jest od powierzchni obszaru zabiegowego.

Cennik

  1 ZABIEG PAKIET 4 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
Twarz z okolicą wokół oczu 2 000 zł 6 400 zł
Czoło 700 zł 2 240 zł
Okolice oczu 700 zł 2 240 zł
Okolice ust 1 000 zł 3 200 zł
Grzbiety rąk 1 000 zł 3 200 zł
Podbródek 700 zł 2 240 zł
Szyja 1 500 zł 4 800 zł
Dekolt 1 500 zł 4 800 zł
Twarz, podbródek 2 350 zł 7 520 zł
Twarz, podbródek, szyja 3 100 zł 9 920 zł
Twarz, podbródek, szyja, dekolt 3 850 zł 12 320 zł
Podbródek, szyja 1 850 zł 5 920 zł
Szyja, dekolt 2 250 zł 7 200 zł
Twarz, dekolt 2 750 zł 8 800 zł

Podobne zabiegi

Blog

Laser PicoPLUS – zimne odmładzanie Cold Rejuveneration

Laser PicoPLUS łączy w sobie to, co najlepsze: skuteczność, bezpieczeństwo, jakość i zaawansowanie technologiczne. To wszechstronne urządzenie nie tylko umożliwia skuteczne pozbycie się tatuaży oraz przebarwień, ale także jest prawdziwą rewolucją w zakresie odmładzania skóry.

Bezpieczny, skuteczny i certyfikowany laser picosekundowy PicoPLUS pozwala zredukować zmarszczki, odmłodzić skórę, ujednolicić koloryt oraz rozświetlić cerę bez długiej rekonwalescencji pozabiegowej. Urządzenie PicoPLUS emituje cztery długości fali (1064, 532, 595 i 660 nm), otwierając przed medycyną nowe możliwości zapobiegania starzeniu się skóry i redukcji zmarszczek.

Efekty po zabiegu zimne odmładzanie PicoPLUS

PicoPLUS oferuje wszechstronność, precyzyjne ustawienia parametrów i kontrolę potrzebne do uzyskania efektu odmłodzenia i poprawy kondycji skóry. Do najważniejszych rezultatów terapii zimnego odmładzania Cold Rejuveneration zaliczamy:

 • wygładzenie zmarszczek,
 • wygładzenie kurzych łapek,
 • poprawa napięcia i gęstości skóry,
 • rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych,
 • rozświetlenie skóry,
 • poprawa jakości i kondycji skóry,
 • spowolnienie procesów starzenia.

O zabiegu

O zabiegu zimne odmładzanie „Cold Rejuveneration” PicoPLUS

Zimne odmładzanie, czyli Cold Rejuveneration to jedyny tego typu zabieg, wykorzystujący opatentowaną technologię lasera pikosekundowego PicoPLUS, wykonywany za pomocą końcówki frakcyjnej Focus Dual Dots, której nie posiada żadne inne urządzenie tego typu. Efektem zabiegu Cold Rejuveneration jest wzmożona produkcja kolagenu i elastyny, bez uszkodzeń termicznych i bez konieczności rekonwalescencji. Jednocześnie rozbijane są drobiny pigmentów obecne w skórze, co rozjaśnia i ujednolica jej koloryt. Zabieg Cold Rejuveneration daje doskonały efekt odmłodzenia i redukcji drobnych zmarszczek.

Podczas zabiegu zimnego odmładzania laserem PicoPLUS dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia tkanek i wywołania stanu zapalnego, który w przeciwieństwie do laserów nanosekundowych nie powstaje na skutek działania temperatury, a mechanicznych fal uderzeniowych. Brak uszkodzeń termicznych umożliwia bardzo szybki powrót skóry do stanu sprzed zabiegu. Eliminacja wystąpienia stref przegrzanych i uszkodzonych wysoką temperaturą sprawia, że gojenie skóry w obszarze zabiegowym przebiega niezwykle szybko i pozwala niemal od razu powrócić pacjentom do swoich codziennych aktywności.

Efekty zabiegu Cold Rejuveneration pojawiają się stopniowo przez kolejne 4 miesiące od zakończenia terapii. Podczas przeprowadzanych badań klinicznych, potwierdzających skuteczność zimnego odmładzania laserem PicoPLUS zauważono:

 • znaczną redukcję drobnych zmarszczek i przebarwień,
 • ujednolicenie kolorytu skóry (po około 3 miesiącach od wykonania zabiegu),
 • zwiększoną grubość i gęstość włókien elastynowych w skórze.

Podczas badań klinicznych w szóstym miesiącu po zabiegu Cold Rejuveneration wykazano wzrost syntezy kolagenu w skórze, a także widoczną redukcję fotouszkodzeń, wraz ze spłyceniem zmarszczek oraz znaczną poprawą ogólnej jakości i kolorytu skóry.

Przeznaczenie i przeciwwskazania

Zimne odmładzanie – dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg Cold Rejuveneration z wykorzystaniem lasera PicoPLUS dedykowany jest w szczególności osobom, które chciałby zredukować liczbę zmarszczek, zadziałać regenerująco, wyrównać koloryt i rozświetlić skórę. Zimne odmładzanie sprawdzi się również w przypadku osób, które nie posiadają widocznych oznak starzenia, jednak chciałyby zadziałać profilaktycznie oraz poprawić napięcie i gęstość skóry. Zimne odmładzanie Cold Rejuveneration spełnia potrzeby każdego rodzaju skóry, od najbardziej tłustej do najbardziej wrażliwej.

Jakie są przeciwwskazania?

Zimne odmładzanie laserem pikosekundowym PicoPLUS to najwyższy poziom bezpieczeństwa i praktycznie zminimalizowane ryzyko wystąpienia powikłań. Jednak przed rozpoczęciem procedury niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas której zostaną wykluczone przeciwwskazania, do najistotniejszych zaliczamy:

 • przyjmowanie leków rozszerzających naczynia krwionośne,
 • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi,
 • przyjmowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • przyjmowanie leków i suplementów światłouczulających (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • przyjmowanie/stosowanie sterydów (w formie kremu lub tabletek),
 • spożywanie ziół tj.: dziurawiec, nagietek, rumianek (należy odstawić na 2 tyg. przed zabiegiem),
 • czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina),
 • skłonność do powstawania bliznowców (keloidów), blizn hipertroficznych,
 • aktywne zakażenia wirusowe: HIV, WZW, opryszczka,
 • aktywną chorobę nowotworową,
 • ciążę oraz okres karmienie piersią,
 • wbudowany rozrusznik serca,
 • zdiagnozowaną padaczkę,
 • stosowanie na obszar zabiegowy preparatów, w których składzie są pochodne witaminy A (retinoidy) lub inne substancje światłouczulające (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • stosowanie balsamów brązujących lub samoopalaczy (należy odstawić 2 tyg. przed zabiegiem),
 • peeling lub inny zabieg wykonany na obszarze zabiegowym (w ciągu ostatnich 2 tyg. przed zabiegiem),
 • opaloną skórę.

Przygotowanie i rekonwalescencja

Jak należy się przygotować do zabiegu?

Podczas pierwszej wizyty lekarz oceni stan skóry pacjenta i na tej podstawie zaproponuje plan zabiegów, omówi rezultaty możliwe do osiągnięcia oraz wskaże indywidualne zalecenia dotyczące pielęgnacji domowej. Na kilka dni przed zabiegiem należy pamiętać, aby:

 • nie zażywać leków, suplementów i ziół światłouczulających,
 • na obszarze zabiegowym nie stosować kosmetyków z kwasami, retinolem i innymi substancjami światłouczulającymi wymienionymi w przeciwwskazaniach do zabiegu,
 • nie należy wykonywać peelingów skóry w miejscu zabiegowym,
 • należy unikać opalania na słońcu, w solarium oraz nie należy stosować samoopalacza.

Okres rekonwalescencji

W większości przypadków po zabiegu Cold Rejuneveration nie ma długiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci mogą szybko wrócić do pracy i innych codziennych aktywności. W przeciwieństwie do starszych laserów sesja odmładzania laserem PicoPLUS nie wywołuje prawie żadnych skutków ubocznych. Na leczonym obszarze może pojawić się zaczerwienienie i niewielkie podrażnienia, które stopniowo znikną w ciągu 3 - 5 dni po sesji. W razie potrzeby można jednak zastosować krem ​​łagodzący.

Normalnym efektem jest także wystąpienie na obszarze zabiegowym niewielkiego obrzęku lub delikatnego, miejscowego zasinienia, które powinny ustąpić po kilku dniach od zakończenia terapii. W ciągu kilku kolejnych dni górne warstwy skóry będą się łuszczyć, odsłaniając świeżą, jasną i jędrną skórę pozbawioną zmarszczek.

 

DOMOWA PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Po sesji lekarz przekazuje pacjentowi wszelkie niezbędne instrukcje dotyczące pielęgnacji pozabiegowej, w tym informacje o ochronie skóry, normalnych objawach, których można doświadczyć oraz o potencjalnych skutkach ubocznych. Domowa pielęgnacja po zabiegu zazwyczaj ogranicza się jedynie do stosowania wskazanego przez lekarza kremu przyspieszającego gojenie.

 

Odmładzanie skóry z ekspertami Skin Laser Lubelscy

Wykorzystanie lasera PicoPLUS w praktyce medycznej do zminimalizowania efektów starzenia się skóry lub jako terapia zapobiegawcza zostało zatwierdzone przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Zaletą tego rodzaju terapii jest także jej nieinwazyjność i niemal całkowita bezbolesność. Nie wymaga również stosowania dodatkowych leków ani innych preparatów. Warto jednak podkreślić, że terapia może być uznana za bezpieczną, tylko, gdy zostanie wykonana przez wykwalifikowanego kosmetologa pod nadzorem lekarza. Jeśli interesuje Cię zimne odmładzanie, zapraszamy do umówienia się na rozmowę z lekarzem w klinice w Katowicach, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, rozwieje wątpliwości i zaproponuje protokół leczenia dopasowany do indywidualnych potrzeb i kondycji Twojej skóry.

Zalecenia po zabiegu

Nie opalaj skóry
Zrezygnuj z sauny
Stosuj kremy przyśpieszające gojenie
Używaj kremu z filtrem
Zrezygnuj z siłowni
Zrezygnuj z basenu

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu zimne odmładzanie „Cold Rejuveneration” PicoPLUS

Przed rozpoczęciem terapii, pacjent odbywa konsultację z lekarzem prowadzącym, której celem jest kwalifikacja do zabiegu. Na podstawie szczegółowego wywiadu medycznego lekarz wyda pozytywną decyzję i skieruje pacjenta na zabieg.

Bezpośrednio przed samym zabiegiem na obszar, który zostanie poddany działaniu lasera, zaaplikowany zostanie specjalny krem znieczulający. Po upływie 30 minut kosmetolog rozpoczyna sesję, po której zakończeniu na skórę aplikowany jest krem regeneracyjny oraz krem z filtrem. Działanie punktowe lasera sprawia, że w trakcie trwania jednego zabiegu konieczne jest wykonanie wielu przejść, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, w trakcie jednej sesji na obszarze zabiegowym wykonuje się od 5 do 10 przejść.

 

CZY KONIECZNE JEST POTWÓRZENIE ZABIEGU?

Zimne odmładzanie Cold Rejuveneration to zabieg, który powinien być wykonany w serii 3 - 4 zabiegów co 2 miesiące.

ODCZUCIA BÓLOWE

Podczas sesji pacjenci mogą odczuwać delikatne szczypanie. W Skin Laser Lubelscy komfort pacjentów stanowi dla nas priorytet, dlatego w celu wyeliminowania jakichkolwiek odczuć bólowych, na skórę w obszarze zabiegowym aplikowany jest krem znieczulający. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny.

CZAS TRWANIA ZABIEGU

Średni czas trwania sesji wynosi około 60 minut, jednak ostateczny czas trwania zabiegu uzależniony jest od powierzchni obszaru zabiegowego.

Cennik

  1 ZABIEG PAKIET 4 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
Twarz z okolicą wokół oczu 2 000 zł 6 400 zł
Czoło 700 zł 2 240 zł
Okolice oczu 700 zł 2 240 zł
Okolice ust 1 000 zł 3 200 zł
Grzbiety rąk 1 000 zł 3 200 zł
Podbródek 700 zł 2 240 zł
Szyja 1 500 zł 4 800 zł
Dekolt 1 500 zł 4 800 zł
Twarz, podbródek 2 350 zł 7 520 zł
Twarz, podbródek, szyja 3 100 zł 9 920 zł
Twarz, podbródek, szyja, dekolt 3 850 zł 12 320 zł
Podbródek, szyja 1 850 zł 5 920 zł
Szyja, dekolt 2 250 zł 7 200 zł
Twarz, dekolt 2 750 zł 8 800 zł

Podobne zabiegi

Blog

Styczeń 06, 2021

LASER frakcyjny – odpowiadamy na wasze pytania|Q&A

Laser frakcyjny to jeden z najpopularniejszych laserów stosowanych w dermatologii. Jest to również jeden z...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wrzesień 24, 2020

Botoks: fakty i mity

Botoks to małoinwazyjny zabieg przeciwstarzeniowy, który skutecznie niweluje zmarszczki górnej części...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Listopad 15, 2019

Jak skuteczne usunąć blizny i rozstępy?

Zmagasz się z problemem blizn lub rozstępów? Poznaj skuteczne sposoby na eliminację nieestetycznych zmian...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ