Laser frakcyjny Mosaic - naturalny porost włosów

Laser frakcyjny Mosaic - regeneracja skóry głowy i mieszków włosowych - skuteczny, bezinwazyjny sposób na zagęszczanie włosów

Efekty:

Zagęszczenie włosów – z powodu stymulacji wzrostu włosa;

Porost włosów na obszarach łysienia – dzięki powstawaniu nowych zawiązków włosów;

Wzmocnienie włosów – zapobiegające dalszemu wypadaniu włosów;

Regeneracja skóry głowy – spowodowana większym odżywieniem i ukrwieniem.

Wskazania:

 • wypadanie włosów,
 • łysienie,
 • łysienie androgenowe,
 • łysienie plackowate,
 • zagęszczanie włosów,
 • porost włosów.


Inne wskazania:

zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Laser frakcyjny Mosaic na łysienie

Laser frakcyjny jest najnowszą technologią laserową, stosowaną w dermatologii estetycznej. Laser frakcyjny Mosaic stymuluje odbudowę skóry głowy i pobudza cebulki włosowe do regeneracji i wzrostu. Badania przeprowadzone przy zastosowaniu lasera Mosaic potwierdzają, że na naświetlanym obszarze następuje porost włosów i ich zagęszczanie.

Laser frakcyjny Mosaic jest przeznaczony do wykonywania zabiegów przeciwdziałających m.in. takim problemom, jak łysienie, łysienie plackowate, łysienie androgenowe czy intensywniejsze wypadanie włosów (inne zastosowania na dole strony).

Laser frakcyjny Mosaic na porost włosów

Laser frakcyjny Mosaic zastosowany na skórze pozbawionej włosów, pobudza powstawanie nowych komórek i zawiązków włosów, zwiększa odżywienie i ukrwienie danego obszaru, powstrzymuje fazę „obumierania włosa” i stymuluje cykl wzrostu włosa.

Mikrowiązki laserowe głęboko penetrują skórę, która zaczyna tworzyć nowe komórki. Dzięki temu wypycha uszkodzone i osłabione fragmenty na zewnątrz skóry i skóra w naturalny sposób tworzy nowe cebulki włosowe.

Laser frakcyjny jest małoinwazyjny

Laser frakcyjny Mosaic podczas zabiegu nie likwiduje żadnych tkanek skóry. Wiązka nie uszkadza włosów i nie powoduje ich odcięcia. Laser nie narusza również naskórka, dzięki czemu po zabiegu następuje gwałtowny proces gojenia. Naskórek stanowi naturalny opatrunek i po 24 godzinach skóra jest w pełni zagojona.

Laser frakcyjny Mosaic stosowany jest na każde łysienie, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Jest to całkowicie bezpieczna, najnowsza technologia dostępna w medycynie. Laser frakcyjny Mosaic nie wywołuje trwałych skutków ubocznych i nie wymaga codziennej specjalnej pielęgnacji skóry głowy. Pacjenci od razu mogą wrócić do normalnej aktywności.

Laser frakcyjny Moisaic – o zabiegu

Przed zabiegiem skóra jest dokładnie oczyszczana. W czasie zabiegu pacjent odczuwa kłucie, spowodowane emisją mikrowiązek lasera. Odczucia są dobrze tolerowane.

W trakcie zabiegu skóra chłodzona jest zimnym powietrzem, co dodatkowo łagodzi dyskomfort pacjenta. Po zabiegu pojawia się niewielkie zaczerwienienie (spowodowane ogrzewaniem przez wiązki lasera), które zanika do 24 godzin.


Jak działa laser frakcyjny Mosaic?

Laser frakcyjny Mosaic daje natychmiastowy efekt pobudzenia cebulki włosowej. Jednak widoczne zagęszczenie włosów czy porost włosów w miejscach objętych łysieniem, trwają do kilku miesięcy i związane są z normalnym cyklem wzrostu włosa.

Zabieg laserowej stymulacji cebulek włosowych można łączyć z innymi metodami stymulacji wzrostu włosów. Aby uzyskać zadowalającą poprawę, trzeba wykonywać zabiegi przez co najmniej 3 miesiące w tygodniowych odstępach czasu.

Przeciwwskazania

 • opryszczka,
 • bliznowce,
 • atopowe zapalenie skóry,
 • ciąża,
 • padaczka,
 • rozrusznik serca,
 • stosowanie leków uwrażliwiających skórę na światło.

Formularz kontaktowy

Cennik

  1 ZABIEG PAKIETY
Laserowa stymulacja wzrostu włosów Fotona (rekomendowana seria 7 zabiegów co 14 dni) 400  zł 2 240  zł
(7 zabiegów)
Laserowa stymulacja wzrostu włosów Mosaic (rekomendowana seria 12 zabiegów co 7 dni) 250  zł 2 400  zł
(12 zabiegów)

Podobne zabiegi

Regenera Activa - mezoterapia skóry głowy komórkami macierzystymi

Regenera Activa to innowacyjny zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy zawiesiną zawierającą komórki macierzyste, czynniki wzrostu i komórki progenitorowe o niezwykle silnych właściwościach regeneracyjnych. Efektem zabiegu jest pobudzenie wzrostu włosów, zagęszczenie oraz zahamowanie ich wypadania. pobudzenie procesu wzrostu nowych włosów, zagęszczenie włosów, zahamowanie wypadania, pobudzenie procesów regeneracyjnych.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris na łysienie

Osocze bogatopłytkowe Regeneris - hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów - naturalny sposób na wypadanie włosów Porost włosów lub ich zagęszczenie – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra głowy – żywe komórki osocza zasilają skórę...

Przeszczep włosów SAFER (S.A.F.E.R.)

Zabieg transplantacji włosów metodą SAFER to efekt wieloletnich badań nad udoskonaleniem dostępnych metod przeszczepiania włosów. Charakteryzuje go wysoka skuteczność, precyzja, brak blizny pozabiegowej oraz krótki okres rekonwalescencji. To najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda przeszczepiania włosów, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających Pacjentów. zagęszczenie włosów, uzupełnienie braków włosów na zakolach, czubku głowy, obniżenie przedniej linii włosów, zagęszczanie brody.