Lampa LED Smartlux - przyjemny sposób na regenerację skóry

Lampa LED Smartlux - lecznicze światło ujędrniające - odmładzanie skóry

Efekty:

Wyraźnie mniejsze zmarszczki – dzięki regeneracji i poprawie ukrwienia skóry;

Rewitalizacja skóry – komórki aktywizowane do pracy za pomocą światła zaczynają intensywniej pracować;

Wzmocnienie skóry – lepsze odżywienie i ukrwienie komórek, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna;

Przyjemny, nieinwazyjny zabieg – rozluźniające światło lampy sprzyja odpoczynkowi.

Wskazania:

  • usuwanie drobnych zmarszczek na twarzy,
  • ujędrnianie skóry w okolicy twarzy, szyi i dekoltu,
  • przyspieszenie gojenia ran.


Inne wskazania:

zabieg zabieg1674895559
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Lampa LED Smartlux – przyjemne fotoodmładzanie

Lampa LED Smartlux to unikalne urządzenie o działaniu terapeutycznym, posiadające zastosowanie w leczeniu chorób skóry i w medycynie estetycznej. Światło LED poprawia jędrność skóry, przyspiesza regenerację naskórka i stymuluje skórę do odbudowy ubytków. Metoda jest bezpieczna, bardzo precyzyjna, dopasowana do potrzeb skóry. Jest nieinwazyjna, nieablacyjna i ma szeroką gamę zastosowań.

Lampa Smartlux jest wyposażona w głowice zabiegowe o szerokim spektrum działania. Możliwość dostosowania zabiegu do potrzeb pacjenta zapewnia niezwykłą skuteczność działania. Głowice zabiegowe zbudowane z diod typu LED, emitują intensywne, jasne światło, które posiada właściwości regeneracyjne, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.

Lampa LED Smartlux – jak działa fotoodmładzanie

Lampa LED Smartlux za pomocą światła stymuluje komórki, które zaczynają aktywizować własne funkcje życiowe i produkują większe ilości enzymów. Fotoodmładzanie za pomocą lampy LED Smartlux uaktywnia światłoczułe receptory w komórkach, które generują energię. W ten sposób fotoodmładzanie prowadzi do odżywienia i regeneracji komórek np. na twarzy. Komórki skóry stopniowo wzmacniają się i następuje widoczny efekt odmłodzenia.

Ilość diod LED zainstalowanych w każdej głowicy, dostosowana jest precyzyjnie do specyfiki danego zabiegu: od 1000 szt. dla światła zielonego do 2400 szt. w głowicy ze światłem czerwonym. Fotoodmładzanie odbywa się przy użyciu czerwonego światła.

Fotoodmładzanie LED Smartlux – o zabiegu

Fotoodmładzanie z zastosowaniem lamp LED Smartlux to zabieg niezwykle przyjemny, relaksujący i przede wszystkim skuteczny. Na pacjenta oddziałuje regenerujące światło, które odmładza i rewitalizuje skórę, a także uśmierza ból i działa przeciwzapalnie. Fotoodmładzanie LED to zabieg bezpieczny, który ma niewiele przeciwwskazań.

Od razu po zabiegu pacjent wraca do aktywnego trybu życia. Fotoodmładzanie LED jest wykonywane o każdej porze roku. Fotoodmładzanie LED może obejmować duże obszary skóry i zabieg można stosować razem z innymi technikami odmładzania skóry. Proces leczenia jest całkowicie bezbolesny, komfortowy, a przede wszystkim skuteczny. Efekty zmian pojawiają się po ok. 1,5 miesiąca i zależą od kondycji skóry, wieku oraz indywidualnych cech pacjenta.

Przeciwwskazania

  • rozrusznik serca,
  • ciąża,
  • choroby autoimmunologiczne skóry,
  • leki zwiększające wrażliwość na światło,
  • padaczka.

Formularz kontaktowy

Cennik

  1 ZABIEG PAKIET 10 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
Naświetlanie 1 kolorem światła 100 zł 800 zł
Naświetlanie 2 kolorami światła 150 zł 1 200 zł
Naświetlanie 3 kolorami światła 200 zł 1 600 zł

Podobne zabiegi

Laser frakcyjny Mosaic - regeneracja osłabionej skóry

Laser frakcyjny Mosaic - skuteczny, bezinwazyjny sposób na wyraźnie młodszą skórę bez defektów Regeneracja skóry – spowodowana większym odżywieniem i ukrwieniem; Wzmożona produkcja kolagenu – przeciwdziałająca procesom starzenia; Gładka, piękna skóra – laser Mosaic usuwa nierówności i...

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Blizny potrądzikowe, blizny pourazowe i pooperacyjne - lasery frakcyjne eCO2, Mosaic, RF Infini, Mezoterapia, Terapia LED i Peelingi, Komórki Macierzyste i Nici na rozstępy Laser frakcyjny eCO2 na blizny i rozstępy Działanie doskonale skoncentrowane na bliznach i rozstępach – niezwykle wąska wiązka lasera działa dokładnie tam, gdzie jest potrzebna; Szybkie gojenie – kontrolowane...

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting złotymi igłami z emisją fal radiowych, termolifting i remodeling kolagenu. Bezpieczny i precyzyjny lifting – w minimalnym stopniu uszkadza naskórek, mniej niż analogiczne urządzenia; Natychmiastowy efekt – energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i...