Nadpotliwość

Botoks, Radiofrekwencja mikroigłowa RF Infini - nasze rozwiązanie na nadpotliwość okolicy pach, stóp, rąk i głowy.

Efekty:

Botoks (Botox) na nadpotliwość:

Likwiduje nadmierne pocenie – dzięki zahamowaniu działania gruczołów potowych;

Prosty, małoinwazyjny zabieg – polega na ostrzykiwaniu okolic gruczołów potowych botoksem; 

Szybkie działanie – efekty pojawiają się od kilku godzin do kilku dni po zabiegu;

Długotrwała skuteczność – efekty zabiegu utrzymują się przez kilka - kilkanaście miesięcy.

 

RF Infini na nadpotliwość:

Redukcja gruczołów potowych pod pachami – dzięki bezpiecznemu przegrzaniu ich falami radiowymi;

Potliwość zmniejszona o 90-95% – skuteczność potwierdzona badaniami;

Trwały efekt – potliwość zredukowana do minimum na lata.

Wskazania:

 • nadmierna potliwość miejscowa stóp,
 • nadmierna potliwość miejscowa dłoni,
 • nadmierna potliwość miejscowa pach.
 • nadmierna potliwość miejscowa twarzy.
zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Na nadmierne pocenie się – RF Infini i Botoks

Nadmierna potliwość związana jest z nadczynnością gruczołów potowych. W przypadku nadpotliwości, regularna higiena ciała i stosowanie środków likwidujących pocenie nie przynosi często oczekiwanego efektu.

W sytuacji, gdy nadmierne pocenie wiąże się z dużym dyskomfortem w codziennym funkcjonowaniu, z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. Botoks oraz radiofrekwencja mikroigłowa RF Infini stosowane są z powodzeniem u pacjentów cierpiących na nadpotliwość.

Botoks (botox) i RF Infini kontra nadmierna potliwość

Botoks, czyli ostrzykiwanie toksyną botulinową skutecznie działa na nadmierne pocenie się, zmniejszając nadpotliwość w dużym stopniu. Botoks działa miejscowo i jest w pełni bezpieczny dla organizmu. Nie niesie ryzyka powikłań i jest procesem odwracalnym, ponieważ z czasem komórki odzyskują utracone właściwości.

RF Infini to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, który usuwa nadmierne pocenie w okolicy pod pachami. Do zabiegu wykorzystuje się głowicę zawierającą złote igły. Jej zadaniem jest nakłuwanie skóry przy jednoczesnej emisji fal radiowych. W wyniku tych działań dochodzi do kontrolowanegi przegrzania skóry, którego efektem jest zredukowana do minimum nadmierna potliwość.

Botoks (botox) na nadmierne pocenie się pod pachami

Zabieg z zastosowaniem botoksu, leczący nadmierną potliwość, polega na ostrzykiwaniu leczonych okolic cieniutką igłą. W tym celu używa się niewielkich ilości preparatu botox. Po znieczuleniu miejscowym kremem znieczulającym, botoks wstrzykiwany jest w okolicę dołów pachowych, dłoni czy stóp, czyli dokładnie tam, gdzie znajdują się gruczoły potowe i wsytępuje nadmierna potliwość.

Toksyna botulinowa powoduje blokadę działania nerwów, które zaopatrują gruczoły potowe. Blokada ta zapobiega wydzielaniu się potu. Efekt zastosowania botoksu jest zauważalny 24 godzin - 7 dni po zabiegu. Nadmierne pocenie się zostaje zahamowane nieprzerwanie na kilka miesięcy, nawet do jednego roku.

Więcej o zabiegu botoks (botox) tutaj.

RF Infini na nadmierne pocenie się pod pachami

W zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej RF Infini na nadmierne pocenie się, energia fal radiowych dociera do gruczołów potowych pod pachami, powodując ich przegrzanie. Fale radiowe działają szybko i bezpiecznie precyzyjnie redukując nadpotliwość. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Trwa około 30 minut. Efekt końcowy uzależniony jest od ilości gruczołów potowych i ilości wykonanych zabiegów.

Każdy zabieg usuwa tylko część gruczołów, dlatego konieczne jest powtórzenie optymalnie trzech zabiegów w odstępie 4 do 6 tygodni. Po serii zabiegów znika na stałe 90% - 95% problemu. U większości osób efekt zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej na nadmierne pocenie się jest trwały. W niektórych przypadkach należy wykonywać zabiegi przypominające w odstępach około 2-letnich.

RF Infini – o zabiegu na nadpotliwość

Przed zabiegiem RF Infini na nadpotliwość konieczna jest konsultacja lekarska. Należy usunąć włosy z obszaru zabiegu. Tuż przed zabiegiem skóra jest miejscowo znieczulana kremem znieczulającym. Zabieg RF Infini pomimo wysokich parametrów energetycznych, w małym stopniu uszkadza naskórek.

Po zabiegu mogą wystąpić krótkotrwałe punktowe krwawienia, rumień i nieznaczny obrzęk. Wszystkie te efekty uboczne ustępują po 24 do 48 godzinach od zabiegu. Na drugi dzień po zabiegu możliwy jest powrót do normalnych zajęć.

Więcej o zabiegu RF Infini tutaj.

Przeciwwskazania


Botoks

 • nadwrażliwość na albuminę ludzką (składnik preparatu),
 • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona),
 • ciąża i karmienie piersią,
 • stosowanie następujących leków do tygodnia przed planowanym zabiegiem:
  • aminoglikozydy i aminochinolony,
  • D-penicylamina,
  • cyklosporyna i tetracyklina,
  • tubokuraryna, pankuronium, galamina,
  • sukcynylocholina.


RF Infini 

 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroba nowotworowa,
 • choroby skórne,
 • wszczepione urządzenia elektryczne,
 • terapia przeciwzakrzepowa,
 •  zaburzenia krzepnięcia krwi.

Formularz kontaktowy

Cennik

TOKSYNA BOTULINOWA (BOTOX)

Pachy  2 000 zł
Dłonie  2 000 zł
Stopy  2 000 zł
Czoło  od 900 zł
Skóra owłosiona głowy  2 000 zł

 

RADIOFREKWENCJA IGŁOWA RF INFINI

  1 ZABIEG PAKIET 3 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
Pachy 1 300zł 3 120 zł

Podobne zabiegi

Botoks - nieinwazyjnie usuwanie zmarszczek

Skuteczne usuwanie zmarszczek górnej i dolnej części twarzy - szybki, bezpieczny zabieg na zmarszczki pionowe, poziome czoła, wokół oczu i ust Bezpieczna i skuteczna redukcja zmarszczek – prosty zabieg wykonywany w Skin Laser Lubelscy przez doświadczonego lekarza; Zachowanie tego samego wyrazu twarzy – zabieg jedynie delikatnie rozluźnia mięśnie; Usuwanie zmarszczek...

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting złotymi igłami z emisją fal radiowych, termolifting i remodeling kolagenu. Bezpieczny i precyzyjny lifting – w minimalnym stopniu uszkadza naskórek, mniej niż analogiczne urządzenia; Natychmiastowy efekt – energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i...