Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa - skuteczna rewitalizacja skóry - odmłodzenie wyglądu

Efekty:

Rewitalizacja skóry – pogrubiona skóra dzięki odbudowie włókien kolagenowych i elastyny;

Rozjaśniona skóra bez zmarszczek – dzięki intensywnemu odżywieniu skóra promienieje; 

Lepszy metabolizm komórek i mikrokrążenie – „koktajl” do mezoterapii jest dobierany indywidualnie do potrzeb skóry;

Stopniowa poprawa kondycji skóry – proces regeneracji trwa przez kilka miesięcy po zabiegu;

Duża skuteczność mezoterapii również w wypadaniu włosów, cellulicie i rozstępach.

Wskazania:

 • wiotczenie skóry (twarzy, szyi, dekoltu, ramion, ud, brzucha),
 • zmarszczki,
 • cellulit (uda, brzuch, pośladki),
 • blizny,
 • rozstępy,
 • łysienie.


Inne wskazania:

zabieg Działania zabiegu mezoterapia próżniowa

Działania zabiegu mezoterapia próżniowa

zabieg1568837252
Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Mezoterapia igłowa na usuwanie zmarszczek

Mezoterapia igłowa polega na ostrzykiwaniu skóry przy użyciu specjalnego pistoletu , strzykawki lub nowego urządzenia na rynku Vital Injector, który zapobiega siniakom i sprawia, że zabieg nie jest bolesny. Odpowiednie substancje lecznicze wstrzykuje się dokładnie tam, gdzie są potrzebne, aplikując je przez nieprzepuszczalną barierę naskórka. Odżywiane są w ten sposób miejsca osłabione lub zmienione chorobowo. 

Mezoterapia sprawia, że substancje dobrze się wchłaniają i są w pełni spożytkowane przez organizm. W „koktajlu” podawanym w mezoterapii, wykorzystywany jest kwas hialuronowy, aktywne witaminy (np. A, C, E), proteiny i naturalne ekstrakty. 

Mezoterapia – leczy i upiększa

Od kilkudziesięciu lat mezoterapię wykorzystuje się z powodzeniem w dermatologii estetycznej do ostrzykiwania twarzy i innych części ciała, zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznych. 

Mezoterapia przeprowadzona profilaktycznie, ma na celu zmniejszenie objawów starzenia się skóry, takich jak zmarszczki i wiotczenie skóry. Można ją łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. Reakcje alergiczne są bardzo rzadkie.

Mezoterapia poprawia wygląd skóry

Mezoterapia igłowa twarzy to bardzo popularny zabieg odżywczy. Celem zabiegu jest poprawa metabolizmu komórek, stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawa mikrokrążenia. Mezoterapia igłowa wpływa na prawidłowe odżywienie skóry. Mezoterapia, przeprowadzana na twarzy, szyi i dekolcie, ma na celu poprawę struktury skóry oraz zatrzymanie wody.

Zabieg nie jest bolesny, ale u osób z niskim progiem bólowym, skórę można znieczulić specjalnym kremem. Reakcje skórne takie jak lekki obrzęk, zasinienie, grudki, drobne pęcherzyki, znikają po kilku dniach, a najczęściej po kilku godzinach. Zabiegi takie jak mezoterapia igłowa twarzy wykonuje się w serii co tydzień, co najmniej 4 razy, a potem jeden raz w miesiącu. Aby podtrzymać efekty, należy 1 raz na kwartał powtarzać zabiegi.

Przeciwwskazania:

 • alergie,
 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • zmiany zapalne,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • cukrzyca,
 • stany zapalne i ropne na skórze,
 • opryszczka.

Cennik

Twarz (nawilżenie + rewitalizacja) 350 zł
Twarz (nawilżenie + wygładzenie zmarszczek) 450 zł
Okolica wokół oczu 260 zł
Szyja 350 zł
Dekolt 400 zł
Twarz + szyja 600 - 650 zł
Twarz + szyja + dekolt 900 - 950 zł
Grzbiety dłoni 400 zł
Mezoterapia skóry głowy 330 zł
Mezoterapia skóry głowy Dr Cyj 790 zł
Restylane Skinboosters Vital 850 zł
Juvederm Volite 1 amp. 1 500 zł
Juvederm Volite 2 amp. 2 200 zł

Podobne zabiegi

Komórki macierzyste - regeneracja skóry

Własne komórki macierzyste - najskuteczniejsza, naturalna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry Intensywna regeneracja i odmłodzenie – w miejscu aplikacji komórek macierzystych następuje silns regeneracja i wygładzenie zmarszczek; Jednorazowy zabieg – dzięki dużej skuteczności, komórki macierzyste podawane są tylko raz, a efekt narasta przez...

Mezoterapia próżniowa Vital Injector - bezbolesna rewitalizacja skóry

Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i jędrności, rozświetlenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry, poprawa nawilżenia skóry, spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie cellulitu.

Osocze bogatopłytkowe

Naturalny preparat liftingujący - regeneracja skóry Wygładzone zmarszczki – hipoalergiczne osocze wypełnia bruzdy i likwiduje zmarszczki; Gładsza, bardziej elastyczna skóra – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry do odnowy; Prawidłowo odżywiona skóra – żywe komórki...