Komórki macierzyste - regeneracja skóry

Własne komórki macierzyste - najskuteczniejsza, naturalna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry

Efekty:

Intensywna regeneracja i odmłodzenie – w miejscu aplikacji komórek macierzystych następuje silns regeneracja i wygładzenie zmarszczek;

Jednorazowy zabieg – dzięki dużej skuteczności, komórki macierzyste podawane są tylko raz, a efekt narasta przez rok;

Hipoalergiczny preparat – do skóry aplikowane są własne komórki, które świetnie adaptują się w nowym miejscu, bez ryzyka powikłań i alergii. 

Wskazania:

 • zapadnięte skronie, czoło, 
 • zmarszczki na twarzy,
 • zmarszczki palacza,
 • zmarszczki wokół ust i oczu,
 • opadające powieki, 
 • regeneracja dłoni, dekoltu;
 • różne defekty na skórze (blizny, przebarwienia).
Działanie zabiegu z komórkami macierzystymi zabieg
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Komórki macierzyste – naturalny lifting

Komórki macierzyste to niezwykłe odkrycie ostatnich lat. Medycyna estetyczna wykorzystuje komórki macierzyste do terapii odmładzających, wypełniania zmarszczek (tzw. lipofilling) oraz do leczenia łysienia. Komórki macierzyste stosowane są również z powodzeniem w wielu dziedzinach medycyny – w leczeniu stawów, uszkodzeń rdzenia kręgowego czy chorób neurologicznych.

Odmłodzenie i lifting komórkami macierzystymi to jedna z najnowocześniejszych i obecnie najskuteczniejszych metod, odwracających procesy starzenia. Komórki macierzyste wygładzają zmarszczki i podnoszą opadające policzki. Zabieg z komórkami macierzystymi sprawia, że znikają przebarwienia i rozszerzone pory. Komórki macierzyste powodują, że pacjent wygląda dużo bardziej promiennie i nawet o kilkanaście lat młodziej.

Komórki macierzyste - lifting twarzy i nie tylko

Komórki macierzyste to niewyspecjalizowane komórki, które w zależności od potrzeby organizmu mają zdolność przekształcania się we wszystkie rodzaje ludzkich komórek. W uniwersalny sposób odpowiadają na potrzeby organizmu, dostosowując się do nowego miejsca i funkcji.

Komórki macierzyste mają również niezwykłą zdolność podążania w kierunku słabszej tkanki lub narządu dotkniętego procesem chorobowym. Doskonale rozpoznają na miejscu problem i regenerują uszkodzenie. Efekt działania komórek macierzystych jest przy tym całkowicie naturalny.

Komórki macierzyste – lifting na lata

Komórki macierzyste bardzo elastycznie reagują na środowisko, w którym się znajdują i mogą różnicować się w komórki tkanki, do której zostały podane. Niemal nieograniczona zdolność podziału komórek macierzystych sprawia, że pula zaaplikowanych podczas zabiegu komórek jest przez długi czas odnawiana, co z kolei przedłuża czas działania tych komórek nawet na lata.

Komórki macierzyste można podać w celu odmłodzenia na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Zabieg regeneruje również słabe włosy. Poprawa wyglądu następuje stopniowo poprzez uruchomienie procesów regeneracyjnych. Zabieg nie uszkadza skóry ani tkanki podskórnej. Działanie komórek macierzystych jest z tygodnia na tydzień coraz bardziej widoczne i narasta stopniowo nawet przez rok od zabiegu.

Komórki macierzyste – o zabiegu liftingu

Komórki macierzyste pozyskiwane są z własnego organizmu. Podawane są dokładnie w miejscu, gdzie chcemy uzyskać efekt liftingu i regeneracji. Lifting komórkami macierzystymi to zabieg wykonywany jednorazowo. Polega na pobraniu od pacjenta specjalnym systemem komórek tłuszczowych, najbardziej wartościowych w komórki macierzyste.

Z pobranego materiału, za pomocą nowoczesnego urządzenia Adivive, wyizolowane zostają najmocniejsze komórki macierzyste. Następnie komórki macierzyste najlepszej jakości są wstrzykiwane w miejsca wymagające leczenia. Ich zadanie to pobudzenie skóry do regeneracji. Komórki macierzyste stymulują również odbudowę naczyń krwionośnych, odżywiają i dotleniają komórki skóry, dzięki czemu hamują proces starzenia.

Komórki macierzyste to nie osocze bogatopłytkowe

Komórki macierzyste podawane w celu odmłodzenia to inny zabieg niż popularna terapia osoczem bogatopłytkowym na bazie własnej krwi, którą również z powodzeniem stosuje się w regeneracji skóry.

Podczas, gdy osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację i naprawę komórek, komórki macierzyste mogą pochwalić się jeszcze większym potencjałem – odpowiadają za rekonstrukcję tkanek, czyli wytworzenie nowych komórek w miejscu, do którego zostają zaaplikowane.

Komórki macierzyste – jak działają

Komórki macierzyste działają intensywniej niż osocze bogatopłytkowe, ponieważ wymieniają komórki na nowe oraz silnie stymulują ukrwienie skóry. Komórki macierzyste odmładzają kompleksowo, odbudowując tkankę podskórną i poprawiając jakość skóry.

W naturalny sposób odbudowują również policzki, czoło i skronie. Komórki macierzyste podnoszą je i wypełniają nadając twarzy bardziej młodzieńczy wygląd.

Przeciwwskazania

 • nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi, 
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna), 
 • zakrzepica w wywiadzie,
 • infekcje skóry.

Formularz kontaktowy

Cennik

Twarz 6 000 zł
Okolica oczu 6 000 zł
Szyja 6 000 zł
Dekolt 6 000 zł
Twarz z okolicą oczu 9 000 zł
Grzbiety dłoni 6 000 zł
Skóra głowy 6 000 zł

Podobne zabiegi

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa - skuteczna rewitalizacja skóry - odmłodzenie wyglądu Rewitalizacja skóry – pogrubiona skóra dzięki odbudowie włókien kolagenowych i elastyny; Rozjaśniona skóra bez zmarszczek – dzięki intensywnemu odżywieniu skóra promienieje;  Lepszy...

Mezoterapia próżniowa Vital Injector - bezbolesna rewitalizacja skóry

Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i jędrności, rozświetlenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry, poprawa nawilżenia skóry, spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie cellulitu.