efekt_naturalnych_zmyslowych_ust_na_wyciagniecie_reki
Marzec 18, 2020

Efekt naturalnych, zmysłowych ust na wyciągniecie ręki

Powiększanie ust nie musi kończyć się efektem kaczki. Może nadawać im apetyczny, ale jednocześnie bardzo naturalny wygląd.

 

Powiększanie ust - co dzięki niemu zyskasz?

Większa objętość, wyrównanie asymetrii, odmłodzenie okolicy ust czy silne nawilżenie. Zobacz, co dokładnie zapewni Ci modelowanie ust:

- Nawilżenie ust - kwas hialuronowy pozwala nie tylko powiększyć usta, ale także intensywnie je nawilżyć. To idealny zabieg zwłaszcza dla osób, którym zimą suchości ust nie pomagają zwalczyć nawet najlepsze pomadki. Takie szybkie odżywienie ust sprawi też, że ich kolor wyda się bardziej intensywny.

- Odmłodzenie skóry wokół ust - problemem, zwłaszcza w starszym wieku, często nie są zbyt małe usta, ale zapadnięta okolica wokół nich. Modelowanie ust pozwala nie tylko ją wypełnić, ale także zlikwidować podłużne zmarszczki palacza wokół ust, które, wbrew swojej nazwie, pojawiają się nie tylko u nałogowców, ale także u osób z żywą mimiką.

- Wyrównanie asymetrii - powiększanie ust pozwala pozbyć się nierówności w okolicach ust, na przykład asymetrii kącików czy dużej dysproporcji w wielkości warg.

- Podniesienie i wypełnienie opadających kącików - ten prosty zabieg działa jak magiczny trick i szybko likwiduje wiecznie smutny wyraz twarzy, a także dodaje ustom objętości w bardzo naturalny sposób.

- Ujędrnienie ust - jeśli zależy Ci tylko na subtelnym i bardzo dyskretnym powiększeniu ust, dzięki najwyższej jakości preparatom jest to możliwe. 

 - Uzyskanie spektakularnego powiększenia - jeśli zależy Ci na dużym i widocznym powiększeniu ust, kwas hialuronowy na pewno poradzi sobie z tym zadaniem. Oczywiście powiększanie ust powinno być wykonane tak, aby usta wyglądały zmysłowo i apetycznie, ale nadal jak najbardziej naturalnie.

 

Jak uzyskać naturalne usta?

Marzysz o zmysłowych ustach, ale boisz się efektu kaczki, który widzisz czasem na ulicach? Powiększanie ust wcale nie musi wiązać się z nienaturalnym efektem. Nowoczesne preparaty i techniki, jakie wykorzystujemy w Skin Laser Lubelscy, pozwalają uzyskać naprawdę naturalne rezultaty. Problemy ze sztucznym wyglądem ust biorą się przeważnie z ich zbyt dużego powiększenia. Dlatego tak ważne jest znalezienie dobrego specjalisty, który wie, jak prawidłowo wykonać zabieg. Kluczowa jest też konsultacja przed zabiegiem, w trakcie której możesz dokładnie określić swoje oczekiwania, dzięki czemu lekarz będzie mógł dobrać odpowiedni preparat do zabiegu. Mimo że to Ty decydujesz, na jakim efekcie Ci zależy, dobry lekarz, jeśli uzna, że rezultat nie będzie pasował do Twojego typu urody czy proporcji twarzy, zawsze Ci go odradzi. 

Jak więc powiększać usta, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie, a ich wypełnienie nie rzucało się w oczy? Zazwyczaj najładniej i najbardziej naturalnie według naukowców wyglądają usta, w których dolna warga jest trochę pełniejsza od górnej. Taki kanon lansują zarówno media, jak i sama natura, bo takie proporcje najczęściej w niej występują. Oczywiście większa górna warga od dolnej też się zdarza, ale powiększanie ust według takich proporcji częściej może przynieść nienaturalne efekty. Zwróć uwagę na to, że gwiazdy znane ze zmysłowych ust, jak Adriana Lima czy Angelina Jolie, mają dużo większą dolną wargę. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, warto na początek powiększyć usta maksymalnie o 50 procent i ewentualnie podczas kolejnego zabiegu dodać im więcej objętości. Takie stopniowe modelowanie ust umożliwia ich bardziej naturalny wygląd.

 

Modelowanie ust - jak przebiega zabieg

Usta można powiększyć na kilka sposobów i każdy daje trochę inny efekt. Kwas hialuronowy można podać w czerwień wargową, kąciki ust, środek ust albo nad nimi, żeby wypełnić tę okolicę, która delikatnie zapada się z wiekiem, co optycznie dodaje twarzy lat. Często właśnie nad ustami pojawiają się też drobne zmarszczki, które można łatwo zlikwidować podczas zabiegu powiększania ust.
Usta modeluje się przy pomocy strzykawki z cienką igłą albo kaniuli, która zmniejsza ryzyko siniaków oraz puchnięcie ust podczas zabiegu. Pozwala to bardzo precyzyjnie podać kwas hialuronowy w wargi i łatwo uzyskać oczekiwane rezultaty.

W zależności od tego, na jakim efekcie nam zależy, używa się innego preparatu. 
Do nawilżenia i naturalnego powiększenia ust najlepszy będzie kwas hialuronowy o niskiej gęstości, jak Juvederm Smile, którego używamy w Skin Laser Lubelscy. Gęstsze wypełniacze, jak Juvederm Volift pozwalają za to zwiększyć objętość ust w każdym wieku, a na przykład Juvederm Volbella odświeżyć czerwień wargową, a także zlikwidować zmarszczki palacza. To idealny preparat do powiększania ust w starszym wieku.

Sam zabieg jest bardzo krótki i trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Tuż przed nim lekarz znieczula usta specjalnym kremem. To pozwala na jak największy komfort zabiegu. Potem kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w wybrane partie ust. Tuż po zabiegu przez kilka dni wargi mogą być opuchnięte i czasem w ich okolicy mogą pojawić się też drobne siniaczki. W zależności od użytego preparatu i naturalnych predyspozycji organizmu, efekty zabiegu utrzymują się przeważnie od pół roku do dwunastu miesięcy. Po tym czasie modelowanie ust można bez problemu powtórzyć.

Zobacz także

Listopad 15, 2019

Jak skuteczne usunąć blizny i rozstępy?

Zmagasz się z problemem blizn lub rozstępów? Poznaj skuteczne sposoby na eliminację nieestetycznych zmian...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sierpień 10, 2020

Oczyszczona i rozświetlona skóra – hydropeeling Aquapure!

Oczyszczanie skóry jest podstawą pielęgnacji i wpływa na skuteczność zabiegów oraz stosowanych...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Maj 12, 2020

Konsultacja on-line do przeszczepu włosów!

Przeszczep włosów metodą SAFER to bezpieczny i skuteczny sposób na zagęszczenie i uzupełnienie braku...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz także

powrót