dr_krystyna_lubelska_w_prestizowym_gronie_ekspertow_zabiegu_ulthera
Kwiecień 19, 2017

Dr Krystyna Lubelska w prestiżowym gronie ekspertów zabiegu Ulthera!

Dr Krsytyna Lubelska została wyróżniona w prestiżowym gronie ekspetrów zabiegu Ulthera - do tej elitarnej grupy zaproszono tylko kilku lekarzy z całej Polski!

Wyrożnienie jest niewątpliwie zasłużone. Dr Krystyna Lubelska ma ogromne doświadczenie zdobyte podczas swojej 25 letniej praktyki.

Pomimo tysięcy wykonanych zabiegów, cały czas aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach doskonaląc swoje umiejętności. W Klinikach Skin Laser Lubelscy często poleca Pacjentom zabieg nieinwazyjnego liftingu Ulthera z uwagi na spektakularne rezultaty i wysoki profil bezpieczeństwa jaki charakteryzuje ten zabieg.

Jesteście ciekawei opinii Pani Doktor na temat tego zabiegu?

Oto wypowiedź Pani Doktor:

"Nieinwazyjny lifting Ulthera jest jednym z moich ulubionych zabiegów. Charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa, co dla mnie lekarza jest niezwykle istotne. Dzięki monitorowi z podglądem USG skóry, który jest integralną częścią urządzenia, wykonując zabieg mam pełną kontrolę nad emitowaną energią ultradźwiękową, która trafia tylko tam, gdzie jest taka potrzeba.

Efekty zabiegu są spektakularne! Efekt liftingu uzyskany dzięki zabiegowi Ulthera jest porównywalny z liftingiem chirurgicznym. Skóra jest bardziej napięta, poprawia się owal twarzy, policzki, szyja, linia żuchwy. Pacjenci wyglądają zdecydowanie młodziej dzięki regeneracji włókien kolagenu. 

Zabieg jest szybki i nie wymaga okresu rekonwalescencji pozabiegowej, co jest istotne dla moich pacjentów muszących niejednokrotnie drugiego dnia po zabiegu wrócić do pracy. Efekt widoczny jest już po zabiegu i narasta w czasie aż do 6 miesięcy! To przełom w dermatologii estetycznej."

 

powrót