nowosc_emface._zmobilizuj_swoja_skore
Wrzesień 15, 2023

Nowość: EMFACE. Zmobilizuj swoją skórę!

"Game changer" zabiegów odmładzających w USA. Zabieg, który w naturalny sposób uniesie owal twarzy mobilizując mięśnie i pobudzi skórę do pracy — poznajcie nasze najnowsze urządzenie EMFACE!

Po wielu wykonanych zabiegach, analizie efektów i bezpieczeństwa, z ogromną przyjemnością przedstawiamy nasz najnowszy zabieg EMFACE. To obecnie jedna z najczęściej wykonywanych procedur w klinikach medycyny estetycznej w Beverly Hills – korzystają z niego m.in. Jessica Simpson, Nicky Hilton, Ashlee Simpson.

 

EMFACE to przełom wśród zabiegów estetycznych skoncentrowany na nieinwazyjnym odmładzaniu i konturowaniu twarzy. Dzięki unikalnemu połączeniu dwóch technologii zabieg ten powoduje uniesienie owalu twarzy, poprawę konturu linii żuchwy, efektywną redukcję zmarszczek oraz odnowienie elastyczności skóry – bez potrzeby wykonywania inwazyjnych procedur chirurgicznych. Dzięki EMFACE można się cieszyć efektami odmłodzenia o naturalnym wyglądzie, bez bólu i rekonwalescencji.

 

EMFACE – działanie

EMFACE jest pierwszym urządzeniem, w obszarze nieinwazyjnych zabiegów antiaging, wykorzystującym jednocześnie dwie technologie: zsynchronizowaną radiofrekwencję (RF) i HIFES® do pracy na wielu warstwach skóry. Technologia RF stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, wpływając na poprawę jędrności skóry, spłycenie zmarszczek i wygładzenie jej powierzchni. Z kolei technologia HIFES® poprawia napięcie i wzmacnia mięśnie niezbędne do utrzymania uniesionego owalu. Takie dwukierunkowe działanie daje spektakularne efekty, prowadzi do poprawy wyglądu skóry i naturalnego liftingu.

 

EMFACE – efekty zabiegów

W badaniach klinicznych wykazano następujące wyniki:

 

Efekty zabiegu poparte są także wysokim wskaźnikiem zadowolenia pacjentów wynoszącym aż 91,2%!

EMFACE to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nieinwazyjnych, a zarazem skutecznych zabiegów. Dzięki unikalnemu połączeniu dwóch technologii wpływa na tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny oraz wzmacnia mięśnie twarzy. Efekty, jakich można się spodziewać po serii zabiegów to:

  • lifting twarzy
  • uniesienie brwi
  • uniesienie policzków
  • poprawa konturu linii żuchwy
  • redukcja tzw. „chomików”
  • poprawa jędrności i napięcia skóry
  • redukcja bruzd nosowo-wargowych
  • spłycenie zmarszczek na czole

EMFACE pozwala na modelowanie konturów twarzy, podkreślając jej naturalne piękno. To innowacyjne podejście do odmładzania i liftingu, które oferuje spektakularne efekty bez inwazyjnych procedur chirurgicznych.

 

 

Co wyróżnia zabieg EMFACE?

Wraz z upływem czasu mięśnie twarzy ulegają atrofii (zanikowi), są osłabione i tracą napięcie, przez co nie są w stanie utrzymać w odpowiednim miejscu, skutkując m.in. opadaniem brwi i zwiotczeniem policzków. EMFACE to pierwsze i jedyne urządzenie, które jednocześnie wykorzystuje technologie HIFES® i radiofrekwencję (RF).

Dostępne dotychczas zabiegi skupiały się jedynie na stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Technologia HIFES® dociera do wybranych mięśni twarzy, czego efektem jest wzmocnienie i zwiększenie ich napięcia, co wpływa na uniesie owalu twarzy.

Urządzenie EMFACE jako jedyne daje spektakularne efekty działając zarówno na skórę, jak i mięśnie twarzy.

 

 

EMFACE – najczęściej zadawane pytania

Ile zabiegów należy wykonać?

Seria EMFACE składa się z 4 zabiegów wykonywanych co 5-16 dni.

Jaki jest okres rekonwalescencji?

Po zabiegu EMFACE nie ma okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po wykonanej procedurze można wrócić do swoich codziennych aktywności.

Czy zabieg można łączyć z kwasem hialuronowym?

Tak, po zakończonej serii EMFACE zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego może być wykonany po 4 tygodniach. Natomiast jeżeli w pierwszej kolejności wykonano kwas hialuronowy, EMFACE można wykonać po 4-6 miesiącach (okres ten jest uzależniony m.in. od rodzaju i usieciowania kwasu hialuronowego, który został zastosowany podczas zabiegu).

Czy zabieg można łączyć z toksyną botulinową?

Tak, zabieg można łączyć z toksyną botulinową. Po zakończonej serii EMFACE zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej może być wykonany po upływie 4 tygodni, natomiast jeżeli w pierwszej kolejności wykonano toksynę botulinową, EMFACE można wykonać po 2-3 tygodniach.

Czy można powtórzyć serię zabiegów?

Najczęściej nie ma takiej potrzeby, wystarczy wykonanie 1 serii EMFACE w ciągu roku. Jednak jest taka możliwość po upływie 4 tygodni od ostatniego zabiegu. 

Ile trwa zabieg?

Sam zabieg trwa około 20 minut, razem z przygotowaniem cała procedura zajmuje najczęściej około 30 minut.

Jak należy się przygotować?

EMFACE nie wymaga specjalnego przygotowania. Ważne jest, aby przed przystąpieniem do procedury zabiegowej – podczas konsultacji kwalifikującej – lekarz wykluczył ewentualne przeciwwskazania.

Czy urządzenie jest bezpieczne?

Tak, EMFACE posiada liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo m.in. restrykcyjny certyfikat FDA (Food and Drug Administration).

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu lub zastanawiasz się, czy EMFACE jest dla Ciebie – umów się na konsultację, w trakcie której lekarz pozna Twoje potrzeby, szczegółowo wyjaśni działanie zabiegu i możliwe do osiągnięcia efekty, a także wykluczy potencjalne przeciwwskazania.

Odkryj nowy wymiar piękna i odzyskaj pewność siebie dzięki EMFACE.

powrót