kocham_lato_wybierz_jeden_z_naszych_pakietow_i_wprowadz_swoje_cialo_w_letni_sezon
Maj 22, 2023

Kocham lato! Wybierz jeden z naszych pakietów i wprowadź swoje ciało w letni sezon!

Czy jesteś już gotowa na lato? Wejdź w sezon plażowy zdrowo i swobodnie. Jeśli chcesz w pełni rozkoszować się każdą chwilą, pomóż swemu ciału nabrać energii i blasku.

Wybierz jeden z naszych specjalnych pakietów i wprowadź swoje ciało w letni sezon. Sprawdź, jak zaopiekują się Tobą nasi specjaliści. 35-letnie doświadczenie i kompleksowe podejście do medycyny estetycznej oraz kosmetologii przynosi oczekiwane rezultaty – nie zwlekaj, ponieważ liczba pakietów jest ograniczona.

 

 

PAKIET 1 - KOMPLEKSOWY

Usuniemy cellulit, poprawimy jędrność skóry, oczyścimy organizm z toksyn. W ten sposób osiągniemy efekt redukcji cellulitu, widocznego wyszczuplenia i ujędrnienia.

 

Zabiegi w pakiecie:

 • zabieg UNISON - to on rozprawia się z cellulitem i wiotką skórą
 • kriolipoliza - tkanka tłuszczowa nie wygra starcia z niską temperaturą. Proces schładzania niszczy komórki tłuszczowe, bezpiecznie wysmuklając sylwetkę (w szczególności talię, brzuch i uda). Pierwsze efekty będą widoczne już po 3 tygodniach!
 • drenaż limfatyczny - usprawni mikrokrążenie, oczyści organizm z toksyn i wyeliminuje obrzęki. To właśnie on odpowiada za szybsze pojawienie się efektów, których oczekujesz.

Pakiet zawiera:

 • 6 x zabieg unison na dwa obszary
 • 6 x drenaż limfatyczny
 • 1 x kriolipoliza na dwa obszary

Dodatkowo w prezencie suplement: Medilage Anti-Cellulite o wartości 399 zł

Czas trwania: 2 miesiące

Cena regularna: 9 900 zł

Cena pakietu: 6 000 zł

 

PAKIET 2 TKANKA - TŁUSZCZOWA

Wyszczuplamy miejsca, które sprawiają problemy i oczyścimy organizm z toksyn.

 

Zabiegi w pakiecie:

 • kriolipoliza - nagromadzona tkanka tłuszczowa w okolicy brzucha, talii, ud, kolan oraz ramion zostanie wyeliminowana za sprawą procesu schładzania. Pierwsze efekty będą widoczne już po 3-4 tygodniach!
 • drenaż limfatyczny - to skuteczne wsparcie kriolipolizy dla szybszych efektów i lepszego samopoczucia. Oczyszcza organizm z toksyn i usuwa obrzęki, działając w zgodzie z Twoim organizmem, abyś każdego dnia widziała poprawę.

Pakiet zawiera:

 • 1 x kriolipoliza na dwa obszary,
 • 3 x drenaż limfatyczny

Czas trwania: 3 - 4 tygodnie

Cena regularna: 1 950 zł

Cena pakietu: 1 200 zł

 

PAKIET 3 - CELLULIT

Usuniemy cellulit i pozbędziemy się toksyn. Twoje ciało zacznie się naturalnie regenerować, a Ty poczujesz lepszą jakość życia!      

 

Zabiegi w pakiecie:

 • mezoterapia igłowa - to nasza broń w walce z skórką pomarańczową, indywidualnie dobrany koktajl wyeliminuje cellulit, dodatkowo usprawni mikrokrążenie i pobudzi skórę do regeneracji, działając rewitalizująco na Twoją skórę
 • drenaż limfatyczny - to skuteczny sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn i wyeliminowanie obrzęków. Mikrokrążenie zostanie naturalnie podkręcone, a na efekty nie będziesz długo czekać.

Pakiet zawiera:

 • 5 x mezoterapia wieloigłowa,
 • 5 x drenaż limfatyczny

Czas trwania: 2 miesiące

Cena regularna: 4 050 zł

Cena pakietu: 2 800 zł

 

Efekty naszych zabiegów

ZDJĘCIE PRZEDSTAWIAJĄ EFEKTY ZABIEGÓW ŁĄCZONYCH:
UNISON Z DRENAŻEM LIMFATYCZNYM

Zdjęcia ukazują̨ efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się̨ różnić́ w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń́ zabiegu, stosowania się̨ pacjenta do zaleceń́ pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. Wszelkie prawa (w tym autorskie) do fotografii są zastrzeżone dla SKIN LASER LUEBLSCY SP. Z O.O.

 

Doświadczenie i specjalistyczna wiedza

Skin Laser Lubelscy to 35 lat doświadczenia w medycynie estetycznej. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza wiedza wyprzedza Twoje oczekiwania. Nasze umiejętności są powodem do dumy. Sprzęt nie ma sobie równych. Natomiast kadra specjalistów pracujących w Skin Laser Lubelscy to nasza wizytówka.

Każdy zabieg poprzedzamy wywiadem kwalifikacyjnym. Chcemy poznać Twoje potrzeby, sprawdzić stan zdrowia oraz naturalne predyspozycje. Tylko w ten sposób lekarz dobierze właściwy plan dla Twojej letniej sylwetki. 

Naszą misją jest Twoje zadowolenie. Jeżeli poczujesz się dobrze w swoim ciele – nasza misja zostaje zakończona sukcesem! 

 

 

Dowiedz się więcej

Wszystkie proponowane zabiegi są bezbolesne i nieinwazyjne, nie ma po nich okresu rekonwalescencji. Polecamy je przede wszystkim osobom z niedużym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jeżeli zmagasz się z większym problemem, zaproponujemy spersonalizowany program, aby osiągnąć oczekiwane efekty.

 

Opinie naszych pacjentów

 

Problemy które zwalczamy

Cellulit – najczęściej pojawia się, gdy tkanka tłuszczowa w skórze jest uwięziona między włóknami kolagenowymi, powodując nierówności i charakterystyczne zagłębienia w skórze. Dieta, brak dostatecznej aktywności fizycznej, uwarunkowania genetyczne, a nawet hormony – mogą być przyczyną powstawania cellulitu. 

Z odpowiednim wsparciem, pozbędziesz się nieestetycznej “skórki pomarańczowej” i wygładzisz skórę. Postaw na siebie! Skorzystaj z naszych pakietów i przekonaj się, jak gładkie i jędrne mogą być Twoje uda i pośladki.

Wiotka skóra to kolejny problem, który dotyka wiele kobiet. Skóra wraz z czasem traci elastyczność i jędrność, co może być spowodowane wieloma czynnikami. Do najczęstszych należy postępująca z wiekiem utrata naturalnego kolagenu, wahania wagi, ciąża, a także zmiany hormonalne. Czy wiesz, że istnieją sposoby na poprawę drobnych niedoskonałości? 

Skorzystaj z zabiegów, które zwiększą jędrność i poprawią kondycję skóry. Zadbaj o siebie już dziś i ciesz się piękną, zdrową skórą przez długie lata.

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej nie jest czymś, co poprawia nasze samopoczucie i pewność siebie. Nieregularna aktywność fizyczna, nieodpowiednia dieta, uwarunkowania genetyczne, a także wiele innych czynników mogą być przyczyną odkładania się tkanki tłuszczowej. Są miejsca, gdzie gromadzi się intensywnie i ekspansywnie, natomiast jej eliminacja jest trudną sztuką.

Skorzystaj z zabiegów, które w skuteczny sposób usuną niechcianą tkankę tłuszczową. Ciesz się zdrowym ciałem i nie daj się ograniczać kompleksom.

Obrzęki i uczucie ciężkich nóg nie są problemem wyłącznie estetycznym. Dlatego tak ważna jest opieka wykwalifikowanego lekarza, który sprawdzi przyczynę. Może ona dotyczyć trybu pracy, a także chorób związanych z układem krążenia. Nieleczone może być początkiem poważniejszych schorzeń.

Obrzęki i uczucie ciężkich nóg mogą z czasem utrudniać codzienność. Zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie. Nasze zabiegi redukują obrzęki i poprawią krążenie. Poczujesz się lepiej i będziesz mogła cieszyć się pełnią życia. Nie czekaj, podejmij kroki już teraz!

 

Dowiedz się więcej o naszych zabiegach

 

KROK PO KROKU – w drodze do Twojej wakacyjnej sylwetki

 1. Konsultacja kwalifikująca.
 2. Wybór odpowiedniego pakietu.
 3. Wykonanie zdjęcia.
 4. Seria zabiegów.
 5. Wykonanie zdjęcia.
 6. Ruszamy śmiało w stronę słońca!

Pakiety specjalne dostępne są do końca lipca. 

 

Kobiecość jest w Tobie. 

Osiągnij z nami sylwetkę, na którą zasługujesz!

 

powrót