Osocze bogatopłytkowe

Naturalny preparat liftingujący - regeneracja skóry

Efekty:

Wygładzone zmarszczki – hipoalergiczne osocze wypełnia bruzdy i likwiduje zmarszczki;

Gładsza, bardziej elastyczna skóra – komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry do odnowy;

Prawidłowo odżywiona skóra – żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki, twarz nabiera blasku;

W pełni bezpieczny zabieg – Regeneris jest polecany alergikom, gdyż aplikacja własnej tkanki nie powoduje uczuleń.

Wskazania:

 • fałdy,
 • zmarszczki,
 • cienie pod oczami,
 • odmłodzenie dekoltu,
 • odmładzanie uszu,
 • odmładzania ust,
 • mezoterapia.


Inne wskazania:

Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Wampirzy lifting Regeneris

Wampirzy lifting (inaczej Regeneris) to zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, otrzymywanego z własnej krwi. Osocze bogatopłytkowe zawiera tzw. czynniki wzrostu, które pobudzają komórki do samoodnowy, dzięki czemu skóra sama regeneruje się. Odzyskuje witalność, gładkość i elastyczność.

Dzięki temu, że osocze jest na bazie własnej krwi, wampirzy lifting - Regeneris jest produktem w 100% biokompatybilnym. Oznacza to, że wykluczone jest ryzyko nietolerancji czy reakcji immunologicznej. Osocze bogatopłytkowe to doskonały preparat dla alergików oraz dla osób ceniących naturalne zabiegi.

Regeneris – własne osocze bogatopłytkowe

Wampirzy lifting Regeneris otrzymywany jest przez pobranie krwi pacjenta, która jest następnie odwirowywana w specjalnej wirówce. Uzyskane osocze bogatopłytkowe posiada dużą ilość żywych komórek, stymulujących regenerację komórek skóry i ich namnażanie. Osocze aktywuje mikrokrążenie i pobudza produkcję kolagenu.

Wampirzy lifting to prosty zabieg, wykonywany przez lekarza. Pierwszy etap zabiegu Regeneris polega na bezpiecznym pobraniu niewielkiej ilości krwi. Po odwirowaniu uzyskuje się bogatopłytkowe osocze, które wstrzykiwane jest na zasadzie mezoterapii (tu więcej o mezoterapii).

Wampirzy lifting nie taki drapieżny

Zabieg jest mało bolesny, jednak dla pełnego komfortu pacjenta, lekarz przed zabiegiem może zdecydować się na zastosowanie kremu znieczulającego. Pierwsze efekty zabiegu są natychmiastowe. Ostrzyknięcie osoczem powoduje od razu efekt wypełnienia w skórze. Regeneracja tkanek zaczyna się po 48 godzinach od zabiegu. Dla pełnego efektu należy wykonać dwa zabiegi w miesiącu i ewentualnie w razie potrzeby powtórzyć jeszcze jeden zabieg.

Ta krótka seria zabiegów poprawia napięcie, elastyczność i gęstość skóry, a także wypełnia drobne zmarszczki. Utrzymanie dobrych efektów zależy bezpośrednio od trybu życia pacjenta (diety, aktywności fizycznej, stosowania używek itp.). Zabieg przeznaczony jest w szczególności dla pacjentów, których skóra wymaga rewitalizacji. Jest optymalnym zabiegiem już przed 40 rokiem życia.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • choroby krwi,
 • nowotwór,
 • leczenie antykoagulantami.

Cennik

  1 ZABIEG PAKIET 3 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
Twarz 660 zł 1 584 zł
Twarz VITAL INJECTOR 710 zł 1 704 zł
Twarz + szyja 860 zł 2 064 zł
Twarz + szyja VITAL INJECTOR 910 zł 2 184 zł
Twarz + szyja + dekolt 960 zł 2 304 zł
Twarz + szyja + dekolt VITAL INJECTOR 1 060 zł 2 544 zł
Dłonie 600 zł 1 440 zł
Dłonie VITAL INJECTOR 650 zł 1 560 zł
Skóra głowy 600 zł 1 440 zł

Podobne zabiegi

Komórki macierzyste - regeneracja skóry

Własne komórki macierzyste - najskuteczniejsza, naturalna metoda na regenerację i odmłodzenie skóry Intensywna regeneracja i odmłodzenie – w miejscu aplikacji komórek macierzystych następuje silns regeneracja i wygładzenie zmarszczek; Jednorazowy zabieg – dzięki dużej skuteczności, komórki macierzyste podawane są tylko raz, a efekt narasta przez...

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa - skuteczna rewitalizacja skóry - odmłodzenie wyglądu Rewitalizacja skóry – pogrubiona skóra dzięki odbudowie włókien kolagenowych i elastyny; Rozjaśniona skóra bez zmarszczek – dzięki intensywnemu odżywieniu skóra promienieje;  Lepszy metabolizm komórek i mikrokrążenie –...

Mezoterapia próżniowa Vital Injector - bezbolesna rewitalizacja skóry

Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i jędrności, rozświetlenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry, poprawa nawilżenia skóry, spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie cellulitu.