Laser frakcyjny eCO2 - intensywna metoda ablacyjna

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic - fotoodmładzanie - odbudowa i odmłodzenie powierzchni skóry

Efekty:

Usuwa zmarszczki na całej twarzy – precyzyjne usuwanie zmarszczek wokół ust, oczu i na powiekach;

Doskonale skoncentrowany na zmarszczkach – niezwykle wąska wiązka lasera działa dokładnie tam, gdzie jest potrzebna;

Szybkie gojenie – kontrolowane mikrouszkodzenia na niewielkiej powierzchni sprawiają, że skóra szybko się goi;

Najbezpieczniejsza regeneracja skóry – dzięki temu, że mikrouszkodzenia są drobne, szybko zabliźniają się.

Wskazania:

 • zmiany wywołane fotostarzeniem skóry,
 • zmarszczki i wiotkość skóry wokół oczu i ust,
 • wiotkość skóry np.: ramion, brzucha.


Inne wskazania:

Zadzwoń po poradę
lub umów sie na konsultację
tel. +48 502 983 933

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

O zabiegu:

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic – skuteczne fotoodmładzanie

Laser frakcyjny eCO2 firmy Lutronic to najbardziej skuteczny, ultranowoczesny laser medyczny, stosowany w medycynie estetycznej. Laser frakcyjny eCO2 zapewnia nieosiągalne do tej pory rezultaty w zakresie nie tylko fotoodmładzania i usuwania drobnych zmarszczek, ale również usuwania blizn, przebarwień oraz przywracania jędrności skóry.

O najwyższych parametrach skuteczności lasera frakcyjnego eCO2 decydują dwa czynniki – niezwykła jakość i ostrość wiązki lasera oraz wyspecjalizowany skaner, czyli system dwóch luster sterowanych elektronicznie, które drgając kierują wiązkę laserową w okolicę wymagającą zabiegu. W odróżnieniu od innych laserów frakcyjnych, gdzie skaner jest autonomiczny, skaner w laserze eCO2 jest w pełni zsynchronizowany z urządzeniem, co umożliwia niespotykaną gdzie indziej dokładność i stabilność wiązki.

Fotoodmładzanie kontrolowane – laser frakcyjny eCO2

Laser frakcyjny eCO2 jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem na rynku. Umożliwia łatwe prowadzenie zabiegów nawet na najtrudniejszych obszarach skóry i gwarantuje doskonały jednolity efekt zabiegu. Za pomocą lasera frakcyjnego eCO2 Lutronic, lekarz uzyskuje potężne, ale jednocześnie szybko gojące się kontrolowane uszkodzenie skóry.

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic skutecznie redukuje zmarszczki na całej twarzy. Laser frakcyjny eCO2 pozwala na osiągnięcie efektu trwałej i całkowitej regeneracji skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Laser frakcyjny eCO2 znacznie zmniejsza widoczność zmarszczek wokół ust, oczu, a nawet powiek.

Laser frakcyjny eCO2 – metoda ablacji

Laser frakcyjny eCO2 jest laserem ablacyjnym, który działa na zasadzie punktowej tzw. ablacyjnej fototermolizy. Idealnie wąska i ostra wiązka lasera powoduje bardzo cienkie i odpowiednio głębokie mikrouszkodzenia na skórze. W trakcie zabiegu impulsy lasera tworzą głębokie kanały mikrouszkodzeń na powierzchni 15 - 30% skóry.

Pozostała większa część 70 - 85% zdrowej skóry pozostaje nienaruszona, co przyspiesza proces gojenia obszarów poddanych zabiegowi. Naturalnym następstwem zabiegu jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego. Dzięki niemu skóra wytwarza nowe warstwy kolagenu. Podrażniona w ten sposób skóra generuje ogromną ilość czynników wzrostu, które prowadzą do bardzo szybkiej regeneracji skóry.

Laser frakcyjny eCO2 – o zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Laser frakcyjny usuwa zewnętrzne warstwy skóry w sposób dokładny i do odpowiedniej głębokości. Za pomocą lasera ablacyjnego, wiązka laserowa penetruje głęboko tkanki.

W pierwszych dniach po zabiegu, skóra jest zaczerwieniona. Mogą się również pojawić bardzo drobne strupki. Mikroskopijna wiązka lasera dziurkuje skórę, pozostawiając w tkance tysiące kanalików. Dzięki temu, już tydzień po zabiegu dochodzi do całkowitej regeneracji. Skóra wygląda dużo zdrowiej i młodziej niż przed zastosowaniem lasera frakcyjnego.

Laser frakcyjny eCO2 firmy Lutronic – najlepszy w kategorii

Laser frakcyjny eCO2 umożliwia zastosowanie najbardziej intensywnej metody ablacyjnej i uzyskanie efektów znacznie wcześniej, niż przy metodzie nieablacyjnej. Satysfakcjonujący efekt, zwłaszcza w przypadku zmarszczek i głębokich blizn, można uzyskać już po 1-2 zabiegach.

Laser frakcyjny eCO2 firmy Lutronic to laser o najcieńszej wiązce lasera i maksymalnej energii impulsu, nieporównywalnej z innymi laserami. Przekłada się to na szybsze gojenie i jednocześnie głębszą penetrację skóry. Miniuszkodzenia są na tyle drobne, że całkowicie zarastają w ciągu 24-48 godzin, co eliminuje szansę zakażenia i powikłań po zabiegu.

Laser frakcyjny eCO2 – najnowocześniejszy laser ablacyjny

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic posiada dwa tryby pracy – dynamiczny i statyczny, regulowaną moc impulsu przy stałej energii oraz dowolne kształty i rozmiary pola skanowania.

Laser frakcyjny eCO2 Lutronic ma wbudowany miernik mocy, którym można skalibrować wiązkę. Moc działania lasera można dobrać optymalnie do specyfiki skóry i potrzeb pacjenta, żeby dorowadzi do odpowiednio mocnych, ale jednocześnie szybko gojących się mikouszkodzeń.

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • skłonność do tworzenia keloidów (bliznowców),
 • leki immunosupresyjne,
 • stosowanie leków światłouczulających,
 • zioła: dziurawiec, nagietek,
 • kosmetyki i leki z retinolem (wit. A),
 • otwarta rana na skórze w obszarze zabiegu,
 • choroba nowotworowa skóry,
 • aktywna opryszczka,
 • padaczka.

Cennik

Twarz 1 500 zł
Szyja 800 zł
Dekolt 900 zł
Szyja + dekolt  1 500 zł
Twarz + szyja 1 900 zł
Twarz + szyja + dekolt 2 800 zł
Czoło 600 zł
Skronie 400 zł
Czoło + skronie 900 zł
Okolica wokół oczu 600 zł
Nos 300 zł
Policzki 700 zł
Okolica wokół ust 500 zł
Broda 300 zł
Grzbiety dłoni 600 zł
Pojedyncza blizna od 200 zł
Blizna do 4 cm długości 350 zł
Blizna od 4 cm do 8 cm długości 600 zł
Blizna powyżej 8 cm długości od 600 zł
Blizna po cesarskim cięciu 400 zł
Rozstępy na piersiach 1 000 zł
Rozstępy na obszarze 5 cm x 5 cm 500 zł
Rozstępy na obszarze 15 cm x 15 cm 1 300 zł

System ratalny

Podobne zabiegi

Laser frakcyjny Mosaic - regeneracja osłabionej skóry

Laser frakcyjny Mosaic - skuteczny, bezinwazyjny sposób na wyraźnie młodszą skórę bez defektów Regeneracja skóry – spowodowana większym odżywieniem i ukrwieniem; Wzmożona produkcja kolagenu – przeciwdziałająca procesom starzenia; Gładka, piękna skóra – laser Mosaic usuwa nierówności i wyrównuje kolor skóry; Błyskawiczne...

RF Infini radiofrekwencja mikroigłowa

Lifting złotymi igłami z emisją fal radiowych, termolifting i remodeling kolagenu Bezpieczny i precyzyjny lifting – w minimalnym stopniu uszkadza naskórek, mniej niż analogiczne urządzenia; Natychmiastowy efekt – energia dociera do głębokich warstw skóry, powodując jej pogrubienie i regenerację; Młodsza twarz – radiofrekwencja...