Global Eyecon rewitalizacja skóry wokół oczu

To zabieg, którego celem jest eliminacja niedoskonałości skóry wokół oczu. Składa się z dwóch etapów, pierwszy z nich to rozjaśniający peeling, drugi mezoterapia igłowa o działaniu przeciwzmarszczkowym i rozświetlającym. Efektem serii zabiegów jest wygładzenie zmarszczek, redukcja cieni, opuchnięć, "worków" pod oczami oraz rewitalizacja delikatniej okolicy wokół oczu.

Efekty:

 • wygładzenie zmarszczek,
 • redukcja cieni pod oczami,
 • redukcja opuchnięć i „worków” pod oczami.

Wskazania:

 • linie i zmarszczki wokół oczu (również zmarszczki mimiczne),
 • cienie pod oczami,
 • opuchnięcia i „worki” pod oczami obrzęki.
Zadzwoń po poradę
lub umów się na konsultację
tel. +48 502 983 933

O zabiegu

Skóra wokół oczu jest kilkakrotnie cieńsza niż na innych partiach twarzy, pozbawiona jest tkanki tłuszczowej i gruczołów łojowych, dodatkowo intensywna mimika wpływa na szybsze pojawienie się zmarszczek. Specyficzna budowa okolicy wokół oczu wymaga szczególnej pielęgnacji. Kuracja Global Eyecon to połączeniem dwóch zabiegów wykonywanych podczas jednego spotkania. Jako pierwszy wykonywany jest peeling o działaniu rozjaśniającym, następnie mezoterapia o działaniu anti-agingowym i regenerującym. Celem serii zabiegów jest eliminacja niedoskonałości skóry, wokół oczu które objawiają się jako: zmarszczki, obrzęki, cienie i worki skóry wokół oczu.

 

Dla kogo?

Zabieg Global Eyecon przeznaczony jest dla osób, które borykają się z problemem cieni, obrzęków i zmarszczek wokół oczu. Jest również polecany w celu regeneracji osobom u których nie pojawiły się jeszcze zmarszczki. To zabieg odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest konsultacja, podczas której lekarz ocenia kondycję skóry, omawia zabieg i spodziewane efekty. Następnie przystępuje do procedury zabiegowej która składa się z 3 następujących po sobie etapów.

 1. Pierwszy etap to aplikacja specjalistycznego peelingu na skórę wokół oczu. Peeling zastosowany podczas zabiegu ma kompleksowe działania anti-agingowe, depigmentujące i ujednolicające koloryt (w składzie peelingu jest m.in. kwas azelainowy, kwas fitowy, kwas cytrynowy oraz kwas mlekowy).
 2. Drugi etap to mezoterapia koktajlem o działaniu przeciwzmarszczkowym, rozjaśniającym i hamującym powstawanie przebarwień. W składzie koktajlu jest wyciąg z nostrzyka, trokserutyna, kwas fitowy oraz wyciąg z korzenia lukrecji.
 3. Trzeci, ostatni etap to aplikacja maski w płacie hydrożelowym zaprojektowanej stricte do okolicy wokół oczu. Bogaty skład maski sprawia, że po zabiegu odczuwalne będzie uczucie ukojenia i nawilżenia. W składzie jest m.in. kwas hialuronowy, wyciąg z aloesu, czerwonych alg i ogórka. Dodatkowo maska wpływa na lepsze wchłaniania substancji zaaplikowanych podczas zabiegu. Maska jest ostatnim, relaksującym etapem, na który przeznaczamy 15-20 minut.

 

Odczucia bólowe

Zaletą zabiegu jest jego bezbolesność. Przed przystąpienie do procedury obszar zabiegowy znieczulany jest kremem dzięki czemu zabieg jest w pełni komfortowy.

 

Czas zabiegu

Szacunkowy czas całej procedury zabiegowej to ok. 30 – 45 min.  

 

Okres rekonwalescencji

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności. Pomimo precyzyjnego wykonania zabiegu, mogą pojawić się pojedyncze siniaki które można przykryć podkładem.

Zalecenia po zabiegu

opalanie
Nie opalaj skóry
unikanie sauny
Zrezygnuj z sauny
krem z filtrem
Używaj kremu z filtrem

Przeciwwskazania

 • alergie,
 • cukrzyca,
 • zmiany zapalne,
 • choroby nowotworowe,
 • stany zapalne i ropne na skórze,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • karmienie piersią,
 • aktywna opryszczka,
 • ciąża.

Formularz kontaktowy

Cennik

  1 ZABIEG PAKIET 3 ZABIEGÓW
(20% rabatu)
Global Eyecon (peeling + mezoterapia) 450 zł 1 080 zł
Global Eyecon (peeling + Dermapen) 650 zł 1 560 zł

Podobne zabiegi

Laserowa regeneracja skóry wokół oczu (Fotona Dynamis SP)

To nasza autorska procedura, której celem jest kompleksowa regeneracja skóry wokół oczu. Zabieg składa się z dwóch etapów, każdy z nich stymuluje komórki skóry do odbudowy. Rezultatem serii zabiegów jest wygładzenie zmarszczek, poprawa jędrności skóry wokół oczu i silna regeneracja. poprawa napięcia i elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, podniesienie powiek, efekt tzw. "otwartego oka".

Mezoterapia próżniowa Vital Injector - bezbolesna rewitalizacja skóry

Dzięki innowacyjnemu systemowi do mezoterapii igłowej Vital Injector zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia siniaków oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest zdecydowanie bardziej komfortowy niż tradycyjna mezoterapia igłowa. wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i jędrności, rozświetlenie skóry, poprawa jakości i kondycji skóry, poprawa nawilżenia skóry, spowolnienie procesów starzenia, zmniejszenie cellulitu.

Sonoqueen - niechirurgiczny lifting twarzy

Sonoqueen to zabieg, dający spektakularne efekty wielowymiarowego liftingu, poprawy napięcia i wygładzenia skóry. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji technologii HIFU, proces przebudowy odbywa się w głębokich warstwach skóry i nie wymaga okresu rekonwalescencji. lifting twarzy, uniesienie brwi, poprawa napięcia skóry wokół oczu, redukcja tzw. podwójnego podbródka, wygładzenie zmarszczek (wokół ust, oczu, szyi, na czole), uwydatnienie linii żuchwy, podniesienie...