relacja_z_konsultacji_dietetycznej
Wrzesień 02, 2020

Relacja z konsultacji dietetycznej!

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami relacją z konsultacji dietetycznej z której skorzystała Edyta z bloga olivkablog.pl.

Konsultację dietetyczną przeprowadziła Kamila Placzki-Nycz. Kamila jest dietetykiem klinicznym, w sierpniu dołączyła do naszego Zespołu.

 

Jak wygląda konsultacja dietetyczna?

Pierwszym etapem konsultacji był wywiad żywieniowy i zdrowotny, podczas którego Kamila uzyskała informacje na temat stanu zdrowia Edyty, aktualnych nawyków i preferencji żywieniowych. Następnie odbyła się analiza składu ciała urządzeniem InBody, interpretacja otrzymanych wyników i przekazanie wstępnych zaleceń żywieniowych.

Następnie, w oparciu o otrzymane informacje i wyniki analizy składu ciała, dietetyk ułożył spersonalizowany 14dniowy jadłospis uwzględniając preferencje żywieniowe Edyty, tak aby posiłki były smaczne i łatwe w przyrządzeniu!

Wrzesień to dobry moment, aby zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Idealnym wstępem jest odbycie analizy składu z której dowiemy się m.in. jaką mamy masę tkanki tłuszczowej, jaka jest jej procentowa zawartość, jaka jest masa mięśni szkieletowych, poziom tłuszczu trzewnego czy zawartość wody w organizmie. Konsultacje dietetyczne dostępne są w naszej klinice zarówno w Katowicach jak i w Bielsku-Białej.

 

 

Zapraszamy!

Więcej informacji o konsultacji dietetycznej, tutaj.

powrót