promienna_swieza_skora_dzieki_zabiegowi_aquapure
Wrzesień 25, 2019

Promienna, świeża skóra dzięki zabiegowi AQUAPURE

Oczyszczona skóra, to szczęśliwa skóra. Będzie promienna, zdrowa, świeża i bezproblemowa. Proces prawidłowego, dogłębnego oczyszczania twarzy dotyczy każdego, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Porozmawiamy dzisiaj o tym, dlaczego to takie ważne i opowiemy o zabiegu, który… uzależnia! Pozytywnie, bo uczucie oczyszczonej, świeżej skóry działa jak narkotyk.

Skóra, która ciężko pracuje

Nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale nasza skóra cały czas pracuje. Pory rozszerzają się i kurczą, odpowiadając na działanie temperatury, stres, słońce, wiatr i inne czynniki. Najbardziej intensywny dla skróty twarzy jest oczywiście okres letni, bo ilość wydzielanych substancji zwiększa się, osiadając na powierzchni tkanek. W tym czasie łatwo o zapchanie porów, a co za tym idzie - wypryski i podrażnienia. Warto dodać, że materia organiczna to również pożywka dla bakterii, a to uciążliwe zwłaszcza dla osób walczących z trądzikiem. Oczywiście oczyszczanie to ważny element pielęgnacji przez okrągły rok.

Nieoczyszczona, zapchana cera, przestaje reagować nawet na najdroższe kosmetyki. Toniki, maseczki, kremy - to wszystko staje się nieskuteczne. Dlatego właśnie tak ważne jest oczyszczanie delikatnej i wrażliwej skóry twarzy, która odwdzięczy się pięknym, promiennym wyglądem.

 

AQUAPURE, czyli zabieg, który zmienia wszystko

Jeżeli problem zmęczonej, odpornej na działanie kosmetyków i problematycznej cery jest wam znany, hydropeeling z aplikacją substancji aktywnych okaże się zbawieniem. Po zabiegu skóra jest pełna blasku, pory są oczyszczone i zwężone. Towarzyszy temu uczucie świeżości, które, jak wspominaliśmy we wstępie - uzależnia! Tak oczyszczona cera stanie się podatna na działanie kosmetyków, a makijaż będzie wyglądał nieskazitelnie.

 

Jakich efektów można spodziewać się po AQUAPURE?

Oprócz tego, o czym już pisaliśmy, skóra stanie się bardziej elastyczna i napięta. Powierzchowne przebarwienia, zmarszczki i linie zostaną zredukowane. Nadprodukcja sebum zostanie ograniczona a widoczność zmian trądzikowych zmniejszona. Gołym okiem będzie można zauważyć ogólną poprawę wyglądu i kondycji skóry, która odmłodnieje.

 

Dlaczego warto wykonywać zabiegi oczyszczania skóry?

Jeżeli borykamy się z problemami skórnymi, pozostawienie cery samej sobie może zaowocować nasileniem się wyprysków, podrażnień lub ogólnie fatalnym wyglądem skóry. Dotyczy to osób w różnym wieku, które na co dzień zmagają się z takimi problemami, jak szara, ziemista cera, rozszerzone pory, przebarwienia, nadprodukcja sebum lub po porostu utrata napięcia i elastyczności skóry. Regularne, dogłębne oczyszczanie pozwala nie tylko pozbyć się problemów, ale przywrócić skórze jej naturalny, promienny wygląd, a więc jej pierwotne piękno. Warto zadbać o skórę w taki sam sposób, jak dbamy o swoje zdrowie.

 

Kiedy warto wykonać hydropeeling AQUAPURE?

Każdy z nas ma czasem wielkie wyjście, ważną imprezę lub inną, szczególną okoliczność. Skóra powinna być wtedy nieskazitelna, bo, podobnie jak piękne, zadbane zęby, jest naszą wizytówką. Dlatego zabieg hydropeelingu to świetne „turbodoładowanie“ dla cery, dzięki któremu będziemy błyszczeć - w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

Jednak wielkie wyjścia to jedno, a potrzebna profilaktyka to drugie. AQUAPURE rekomendujemy każdej osobie, która chce o siebie zadbać. Warto, bo dzięki temu skóra będzie cały czas w dobrym stanie, a to ułatwi codzienną pielęgnację.

Osoby, które mają zdrową, zadbaną cerę powinny wykonać serię 1-4 zabiegów. Jeżeli jednak borykacie się z problemami skórnymi lub chcecie wygładzić zmarszczki, przyda się wykonanie 6-8 zabiegów, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.

Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy, nie ma po nim żadnego okresu rekonwalescencji. Za to jego działanie można określić jednym, celnym słowem: spektakularne.

 

Czy AQUAPURE to zabieg zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn?

Tak, ostatecznie każdy chce dbać o swoją cerę! Zbieg jest dedykowany każdej osobie, która chce poprawić wygląd swojej cery lub walczyć z problemami skórnymi. Efekty widać już po pierwszym zabiegu.

 

Oczyszczanie twarzy: jakie korzyści przynosi?

Zabieg daje wysoki komfort na co dzień. Skóra będzie przyjmowała pielęgnację, a wszelkie zabiegi upiększające, takie jak makijaż, staną się przyjemnością. Panie zauważą, że podkład będzie trzymał się doskonale! A może nawet z niego zrezygnują? Na pewno wtarto dbać cały czas o właściwą pielęgnację: dokładnie i starannie zmywać makijaż, nie trzeć twarzy ręcznikiem, a także świadomie dobierać kosmetyki.

Zabiegi oczyszczania twarzy procentują w przyszłości: cera wolniej się starzeje, nie choruje, nie wymaga żadnych inwazyjnych zabiegów. Jest należycie chroniona, o ile w lecie stosujemy kremy z wysokim filtrem.

Te argumenty powinny wystarczyć, by zarekomendować wam nasz nowy zabieg. Z doświadczenia wiemy, że każdy, kto spróbował, jest zachwycony i oczywiście wraca po więcej! Pozostaje więc przekonać się na własnej skórze, jakie to wspaniałe uczucie - nie tylko od święta.

powrót