profesjonalna_pielegnacja_zo®_skin_health
Lipiec 20, 2021

Profesjonalna pielęgnacja ZO® SKIN HEALTH

Marka ZO® Skin Health już na stałe zagości w naszych klinikach. Najpierw skradła nasze serca, teraz zachwyca naszych Pacjentów!

Przed wprowadzeniem nowości, bez względu na to czy są to urządzenia, preparaty do iniekcji czy kosmetyki w pierwszej kolejności testujemy je na sobie, tak też było w tym przypadku. Dzięki temu jesteśmy pewni, że ZO® Skin Health to wyjątkowe preparaty, które są idealnym uzupełnieniem zabiegów wykonywanych w naszych klinikach.

 

ZO® Skin Health to marka stworzona, by przywrócić skórze zdrowie

Dr Zein Obagi, światowej sławy dermatolog, założyciel marki wierzy, że jedyną drogą, aby to osiągnąć jest wykorzystanie najnowszych osiągnięć nauki. Łącząc innowacyjne podejście oraz zaawansowane technologie przesuwa granice i wnosi nową perspektywę do tradycyjnej pielęgnacji.

Marka ZO® Skin Health oferuje kompleksowe rozwiązania niezależnie od wieku, kondycji skóry czy jej rodzaju. Preparty ZO® Skin Health są odpowiednia dla każdego pacjenta, ale kluczowej jest ich odpowiednie dobranie przez przeszkolonego specjalistę. 

 

ZEIN OBAGI, MD - naukowiec, innowator.

Od ponad 35 lat dr Zein Obagi, certyfikowany dermatolog, jest pionierem zaawansowanych rozwiązań w zakresie pielęgnacji skóry, opartych na jego filozofii tworzenia zdrowej skóry, a nie tylko leczenia chorób i uszkodzeń. Jego wizjonerskie podejście przyniosło mu międzynarodową reputację wiodącego autorytetu w dziedzinie zdrowia i odmładzania skóry. Zaliczany jest do grona najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie peelingów chemicznych. Posiada wysokie umiejętności leczenia skóry, często zajmując się najtrudniejszymi przypadkami z całego świata.

 

Firma ZO® Skin Health zainspirowana przełomowymi osiągnięciami dr Obagi, na nowo definiuje i rozwija naukę o zdrowiu skóry podkreślając, że powinno być ono poparte nauką, a nie trendami. Oferuje najnowocześniejsze produkty, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania, najnowsze technologie, unikalne nośniki, kompleksy bioinżynieryjne oraz ekskluzywne formuły. 

 

Podnieś pielęgnację swojej skóry na wyższy poziom dzięki potędze nauki! 

Zapraszamy na bezpłatne* konsultacje do naszych kosmetologów, którzy pomogą dobrać pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry!

Umów już dziś i skorzystaj z porady profesjonalisty!

 

*Jeżeli w dniu konsultacji Pacjentka/t zakupi kosmetyk, w przeciwnym razie koszt konsultacji to 100 zł. 

Zobacz także

Wrzesień 25, 2019

Promienna, świeża skóra dzięki zabiegowi AQUAPURE

Oczyszczona skóra, to szczęśliwa skóra. Będzie promienna, zdrowa, świeża i bezproblemowa. Proces...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Marzec 02, 2021

Przeszczep i zagęszczanie brody - informacje o zabiegu

Gęsty zarost to w dzisiejszych czasach jeden z głównych atrybutów męskości. O popularności zapuszczania...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Marzec 10, 2020

Najlepsze zabiegi medycyny estetycznej dla osób 30+

Na twojej twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki, a skóra nie jest już tak napięta jak dawniej? Zacznij...
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz także

powrót