Nowość! Zabieg AQUAPURE już dostępny w naszej ofercie!

Lipiec 22, 2019
nowosc_zabieg_aquapure_juz_dostepny_w_naszej_ofercie

AQUAPURE to nowy zabieg, który wychodzi naprzeciw najnowszym trendom i zaleceniom dotyczącym codziennej pielęgnacji.

Nie zastąpi takich zabiegów jak laser frakcyjny, Sonoqueen (HIFU) czy mezoterapia igłowa, ale pomoże uzyskać zdrową, świetlistą cerę bez niedoskonałości.

Zarówno w prasie jaki i Internecie pojawia się wiele publikacji o tym jak istotne jest dokładne oczyszczenie skóry z makijażu i innych zanieczyszczeń. To pierwszy etap rytuału pielęgnacyjnego, ale również jego podstawa, od niego zależy wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach oraz ich skuteczność.

Za jedną z najbardziej skutecznych metod mycia twarzy uważane jest dwuetapowe oczyszczanie (tzw. double cleansing) którego zwolenniczkami są Koreanki. Metoda ta polega za zastosowaniu dwóch produktów: jako pierwszy należy zastosować produkt olejowy (np. balsam myjący na bazie oleju kokosowego) a jako drugi delikatny detergent (np. łagodną piankę lub żel). Dzięki takiemu połączeniu usuniemy sebum, makijaż, kurz i inne zanieczyszczenia z powierzchni skóry, bez zatykania porów i wysuszenia skóry.

Ale czy to wystarczy, aby dogłębnie oczyścić pory i zanieczyszczenia znajdujące się w głębszych warstwach skóry? Niestety nie, dlatego z pomocą przychodzą takie zabiegi jak AQUAPURE!

AQUAPURE to zabieg, który polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń nie tylko z powierzchni skóry, ale również z jej głębszych warstw. Bezpośrednio na oczyszczoną skórę aplikowane są specjalistyczne koktajle o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym. To wszystko sprawia, że po zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczona i pełna blasku!

Zabieg składa się z czterech etapów:

  • Pierwszy z nich to AQUAPEEL, czyli dogłębne oczyszczenie skóry przy pomocy substancji złuszczających i oczyszczających pory. Następnie, na oczyszczoną skórę aplikowane są unikalne substancje aktywne zawierające antyoksydanty, substancje nawilżające i odmładzające. 
  • Drugi etap to elektroporacja której celem jest odżywienie, poprawa mikrokrążenia i ułatwienie przenikania substancji w głąb skóry.
  • Trzeci etap to zastosowanie mikroprądów, których celem jest pobudzenie do regeneracji włókien kolagenu i elastyny, aby poprawić napięcie skóry i wysmuklić twarzy.
  • Głowica ciepło/zimno to ostatni etap, dzięki któremu zmniejsza się nadwrażliwość skóry i przyśpieszeniu ulegają procesy regeneracyjne.

Zabieg jest bezbolesny, nie wiąże się z okresem rekonwalescencji a efekty widoczne są już po zabiegu.

To idealna propozycja przed ważnym wyjściem!

Ceny:

Aquapure twarz (4-etapowy zabieg: aquapeel, elektroporacja, mikroprąd, chłodzenie/grzanie) 450 zł
Aquapure twarz + szyja (4-etapowy zabieg: aquapeel, elektroporacja, mikroprąd, chłodzenie/grzanie) 500 zł
AquaPeel (hydropeeling) 250 zł

 

Więcej informacji o zabiegu, kliknij tutaj.

powrót