medik8_–_profesjonalna_pielegnacja_juz_dostepna_w_naszych_klinikach
Sierpień 18, 2019

Medik8 – profesjonalna pielęgnacja już dostępna w naszych Klinikach!

To w jaki sposób dbamy o skórę podczas codziennej pielęgnacji jest istotnym elementem, który wpływa na jej kondycję. Niewątpliwie, jest to ważne uzupełnienie zabiegów wykonywanych w gabinecie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do naszej oferty. Po licznych spotkaniach, analizie składów, badań i filozofii różnych firm, jednogłośnie podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu firmy Medik8. Dlaczego? Co sprawia, że jest tak wyjątkowa?

Medik8 to brytyjska firma, która jest światowym ekspertem w pielęgnacji skóry. W swojej ofercie posiada 6 linii ukierunkowanych na walkę z typowymi problemami skóry, czyli: niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia, starzenie.

W laboratoriach Medik8 zespół specjalistów tworzy najnowocześniejsze technologie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Prowadzone są liczne badania i testy, aby stworzyć idealny produkt. Każda z substancji zastosowana w składzie preparatu zostaje wcześniej skrupulatnie przebadana a jej działanie jest udokumentowane.

Kosmetyki Medik8 wyróżniają się zastosowaniem kluczowych technologii, które sprawiają, że są skuteczne i przyjemne w stosowaniu, jest to m.in.: zwiększona stabilność, osłonowanie azotem, technologia time release, chiralność, patenty, produkcja małych partii.

CSA – to filozofia, którą kieruje się firma Medik8. Według jej twórców, sekretem zdrowej i pięknej skóry jest stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w dzień oraz witaminy A w nocy. To strategia, której działanie udowodniono klinicznie a jej rezultaty można zobaczyć i poczuć!

Firma Medik8 przywiązuje dużą wagę do względów etycznych i ekologicznych – produkty nie są testowane na zwierzętach.

Medik 8 to połączenie najwyższej jakości składników aktywnych i zapachów które gwarantują przyjemność stosowania przy jednoczesnym uzyskaniu rewelacyjnych efektów!

powrót